Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Дедо от добра душа ги приема, след това ги дава на кучето, че то от туй кафе дето все вдига наздравици - не му остава време...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Дедо не се сърди на пияни вишни, а предполагам и след операцията също.
      Може докторът да му е забранил. Знае ли човек? Медицината не прощава никому.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Може докторът да му е забранил. Знае ли човек? Медицината не прощава никому.
        Да не му носят тежки кашони с пияни вишни, а по кутия-две, та да може да ги мести и неразпечатани.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          виж провери да не са резнали карабината.....
          Резнали да е станАла муслюм`н патичок
          Човек малко да си полежи и ...... когИ дедовия стърчеше - лесно се прескачаше, ама като е увиснАл как успявате пак около негоявно преодолели сте гравитацията,ба`си китайците сигурно са измислили някакви нови дронове
          Ловния сезон е закрит до 1юни (по лекарско предписание) ни котета, ни кучки, ни гълъбици, нищо ! До`кЪ не стегне кофража само на по кафе
          И пак БЛАГОДАРИМ
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Ае ся, лекарско предписание. Докторът гости забранил ли е?

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Гадничко...
              Но явно от рано сте започнали.

              п.с. поне според мен, шегички на здравна почва, са върло неуместни.
              Що бре? То и в св.Екатерина част от персонала не знаеше, че са стена до стена с градската морга, а като им обяснявах че съм ги избрал за да спестя от транспортни разходи на тленните ми останки ме гледаха малко странно

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Ае ся, лекарско предписание. Докторът гости забранил ли е?
              Ставаше дума за проба на карабината, иначе гости за по на кафе и вчера и днес сигурно и утре......Даже днес ми обясниха че морга е съкращение - Място за Окончателна Регистрация на Гражданите
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                .Даже днес ми обясниха че морга е съкращение - Място за Окончателна Регистрация на Гражданите
                Един вид селяните не умиргат?

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  А, ще се сетите, че требе да се чУват за семе, с каквото и е на душата
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    К`во било, било. Дядо излиза от вампирския си период и се връща към земните ядове. Опитвам се да си си визоализирам цифрово входящото напрежение и консумирания ток от къщата, ама гмъц
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06654.JPG
Прегледи:1
Размер:96.0 КБ
ID:5813763
                    това не мога да го подкарам в режим "амперметър". Някой да знае как се свързва?
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Ако си подкарал волтовете, амперите се пускат като нанижеш бобинката на дебелия фазов проводник през който минава всичкият ток.

                      Датчикът е индуктивен.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        К`во било, било. Дядо излиза от вампирския си период и се връща към земните ядове. Опитвам се да си си визоализирам цифрово входящото напрежение и консумирания ток от къщата, ама гмъц
                        [ATTACH=CONFIG]987726[/ATTACH]
                        това не мога да го подкарам в режим "амперметър". Някой да знае как се свързва?
                        Ти не беше ли с трифазен?
                        Иначе по спомени тороида требе да е около фазовия проводник.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190505_204514.JPG
Прегледи:1
Размер:95.2 КБ
ID:5813764Трябва му отделно захранване DC 4-25в по червен\черен. Токовия траф около една от фазите и изводите му на входа за ток на мандрахулята/ десния, input current
                          Te
                          Да, ама може и не, май излиза, че не му трябва отделно захранване и си го свързал правилно. За малък ток може тороида да се ориентира по контролен истински уред. Ще намерим нещо, ако това не бачка.
                          Последно редактирано от veskov; 05-05-19, 20:49.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            К`во било, било. Дядо излиза от вампирския си период и се връща към земните ядове. Опитвам се да си си визоализирам цифрово входящото напрежение и консумирания ток от къщата, ама гмъц
                            [ATTACH=CONFIG]987726[/ATTACH]
                            това не мога да го подкарам в режим "амперметър". Някой да знае как се свързва?
                            Просто е. Фазата я прекарваш през дупката на курабийката. Това е.
                            Това нещо е монофазно.
                            Последно редактирано от Валери Недялков; 05-05-19, 21:30.
                            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Не знам дали разбра, но не е толкова сложно. Откачаш фазата и я прекарваш през геврека.

                              А! Да не забравиш пак да вържеш жицата.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Абе трудно ти го обясняват. Жицата от дет те бие тока я мушкаш през търкалцето. Май това искат да ти кажат.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 1 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X