Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ vs МТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТ vs МТ

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Оригиналните на Самурая ли са? (като ще си говорим така)
    Не бе, кажи какви са да видим числата, да видим и мотора.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: АТ vs МТ

      И понеже сте много отворени (най-вече Търтея), да вземете да отворите раздела за фестивала, та там има един фоторепортаж как този същия Самурай с Миро зад волана стана част от пейзажа в блатото - окопан до средата на вратите, а след няколко часа едно "комби" ТЛК-120 с 33-ки максимум, минава като на парад от там, че се налага после да вкарвам багера да усложнявам екстрема - всичко е нагледно заснето и описано! Същата история се случи и с улея на излизане от блатото, дето не успяха да минат 99% от подготвените състезателни машини - теста е правен с полупаркетна Гега, която буквално се разхождаше там... Хънтъра може да ви поразкаже!

      Коментар


      • От: АТ vs МТ

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Не бе, кажи какви са да видим числата, да видим и мотора.
        Звънкаш му на Миро и отиваш да гледаш каквото те интересува!

        Коментар


        • От: АТ vs МТ

          Ето го Самурая на Миро - окопан и загрял:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Миро1.jpg
Прегледи:1
Размер:280.1 КБ
ID:5567556

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Миро2.jpg
Прегледи:1
Размер:196.4 КБ
ID:5567557

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Миро3.jpg
Прегледи:1
Размер:210.6 КБ
ID:5567558

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Миро4.jpg
Прегледи:1
Размер:246.3 КБ
ID:5567559

          Ето го "комбито" как минава от там и маха за поздрав:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ТЛК.jpg
Прегледи:1
Размер:70.0 КБ
ID:5567560

          Коментар


          • От: АТ vs МТ

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Марто,нали не се отказваш от предстоящите тестове???Щот специално заради теб ще ги правим.

            Сещам се веднага за Миро със зелената самурайка с 37-чки и оригиналното моторче.Обаче ще мине там откъдето дори не си и мечтал да минеш с гранда.Просто има доста опит в калищаците и си познава машинката.Дано да види темата и да дойде.
            Миро не е нито с оригиналният мотор, нито с оригинал раздатка и дифове, нито с 37-чки.

            Понеже стана дума за трасето в Суходол та малко по-коректно. ТЛК-то беше с 35-ци и яко подготвено, говорих със собственика докато сменяха гумата горе. Не си спомням точно налятата сума но звучеше доста застрашително за повечето хора тук. Другото е че мина преди мястото да се е напоило здраво, току що го бяхме наводнили. Миро го вкарахме точно с идеята да видим какво се случва след накисване и по съвсем друга траектория и последно се самоизмъкна без чужда помощ.
            Последно редактирано от derhunter; 26-02-14, 11:11.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: АТ vs МТ

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Звънкаш му на Миро и отиваш да гледаш каквото те интересува!
              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              Миро не е нито с оригиналният мотор, нито с оригинал раздатка и дифове, нито с 37-чки.
              Последно?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: АТ vs МТ

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Последно?
                Последно - пуснал снимки на които се виждат и "37-ците" и "самурайския мотор"... Мога да ти пусна и снимки на мостовете му пък ти като виден разбирач, ще ни кажеш от какво са и с какви предавателни числа. За десерт - чакам те в неделя да дойдеш с недоразумението на френското автомобилостроене, да ти покажа какво може комбито с АТ-тата...

                Коментар


                • От: АТ vs МТ

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Последно?
                  ДВГ-то е витарско с глава от Балено, бавна раздатка и бавни дифове. За Марто- гумите са 34-ки Супер суомпър. За случая ако си спомняш имаше проблем с двигателя, прекъсваше, иначе тези точно гуми ги развърта и чисти без проблем.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: АТ vs МТ

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Миро не е нито с оригиналният мотор, нито с оригинал раздатка и дифове, нито с 37-чки.

                    Понеже стана дума за трасето в Суходол та малко по-коректно. ТЛК-то беше с 35-ци и яко подготвено, говорих със собственика докато сменяха гумата горе. Не си спомням точно налятата сума но звучеше доста застрашително за повечето хора тук. Другото е че мина преди мястото да се е напоило здраво, току що го бяхме наводнили. Миро го вкарахме точно с идеята да видим какво се случва след накисване и по съвсем друга траектория и последно се самоизмъкна без чужда помощ.
                    Ванка - имам снимки и на Тойотата - с 33-ки е и мина вечерта точно след като бяхме наиграли Миро и решихме, че всичко е ОК и заради нея източвахме и копахме допълнително... Снимките са с дати и часове при мен в архива. Забравил си просто - други мокри тестове освен въпросния ден не сме правили...

                    Коментар


                    • От: АТ vs МТ

                      И двете - каза Мечо Пух.
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • От: АТ vs МТ

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Ванка - имам снимки и на Тойотата - с 33-ки е и мина вечерта точно след като бяхме наиграли Миро и решихме, че всичко е ОК и заради нея източвахме и копахме допълнително... Снимките са с дати и часове при мен в архива. Забравил си просто - други мокри тестове освен въпросния ден не сме правили...
                        Може и така да е, мина почти година от тогава, но точно там където наиграхме Миро никой не беше минавал. В това съм сигурен както и че на самото състезание никой не мина от там.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: АТ vs МТ

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Последно - пуснал снимки на които се виждат и "37-ците" и "самурайския мотор"... Мога да ти пусна и снимки на мостовете му пък ти като виден разбирач, ще ни кажеш от какво са и с какви предавателни числа. За десерт - чакам те в неделя да дойдеш с недоразумението на френското автомобилостроене, да ти покажа какво може комбито с АТ-тата...
                          Ткаа, френското недоразумение е ге класа
                          Мостовете ясно от какво са, ясни и числата. И ко праим ся - аз за да играя с недоразумението с 6.17 кви гуми да довлача?
                          40?
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: АТ vs МТ

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Може и така да е, мина почти година от тогава, но точно там където наиграхме Миро никой не беше минавал. В това съм сигурен както и че на самото състезание никой не мина от там.
                            Точно през "къпалото" на Миро не мина ТЛК-ато, но мина през достатъчно други места от където не би трябвало да може да мине, в това число и най-дълбокия изкопан трап до момента - това и ни възмути и обиди най-много ако се сещаш... Лошото е, че мина и по не малка част от трасето, което в последствие се оказа трудно, за тези, за които го правихме... Ама аз не разбирам! Карам комби...

                            Коментар


                            • От: АТ vs МТ

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              ... Ама аз не разбирам! Карам комби...
                              То май цялата тема заради това комби се пусна ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: АТ vs МТ

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Ткаа, френското недоразумение е ге класа
                                Мостовете ясно от какво са, ясни и числата. И ко праим ся - аз за да играя с недоразумението с 6.17 кви гуми да довлача?
                                40?
                                Се ми е тая, бе братче... Там където клиренса и ходовете не са решаващи (са ми по силите) си МОЙ! Искрено се надявам (едва ли с оглед на характера ти) след това да те е срам за много дълъг период от време. Не го знам баира над Бистрица, но ще направя всичко възмжно да те унижа - напоследък имаш нужда! Други въпроси имаш ли професоре?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X