Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТ vs МТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: АТ vs МТ

    И са като нарипат сите джипаджии......малии чудо ше е .

    Коментар


    • #77
      От: АТ vs МТ

      Аз просто разкрих на Марто тайните мисли. Нищо повече
      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

      Коментар


      • #78
        От: АТ vs МТ

        Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
        Аз просто разкрих на Марто тайните мисли. Нищо повече
        Четеш мисли?!? И то тайни, и дори чуждите?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #79
          От: АТ vs МТ

          Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
          Аз просто разкрих на Марто тайните мисли. Нищо повече
          Това,което ще предложа не важи за тебе и твойта прескъпа машина.

          За пореден път предлагам да се тестват и видят всички видове осмаци и комбита и автоматици и други разни на терен.Дългия баир над Бистрица в Плана.Който ходи на разходки го знае колко е благ при кално време.Който не го знае-полегат, но дълъг баир около километър.Перфектен за тестване на охладителни системи,автоматични кутии,АТ-та .Стига геройства пред компа-дела требват.

          Коментар


          • #80
            От: АТ vs МТ

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Четеш мисли?!? И то тайни, и дори чуждите?
            Чуждите, де. Моите моите си ги знам.
            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

            Коментар


            • #81
              От: АТ vs МТ

              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
              Това,което ще предложа не важи за тебе и твойта прескъпа машина.

              За пореден път предлагам да се тестват и видят всички видове осмаци и комбита и автоматици и други разни на терен.Дългия баир над Бистрица в Плана.Който ходи на разходки го знае колко е благ при кално време.Който не го знае-полегат, но дълъг баир около километър.Перфектен за тестване на охладителни системи,автоматични кутии,АТ-та .Стига геройства пред компа-дела требват.
              С космич мое ли да се тества
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #82
                От: АТ vs МТ

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                С космич мое ли да се тества
                8-ца или 12-так?

                Коментар


                • #83
                  От: АТ vs МТ

                  Признавам си, че прочетох темата доста по диагонал, но ако някой е дал верния отговор вече, да ме извинява.
                  Та истините по въпроса на Марто са 2:

                  1) Червения Гранд мина през място без коловози от предни машини, иначе щеше да има същия резултат като другите.
                  2) На слаб грунт (какъвто е това блато), агресивната шарка не помага, а напротив - пречи.

                  След тези две точки следват уменията на водача да борави с газта и възможностите на двигателя.

                  П.П. И да вметна само, че на блатист терен всякакви видове блокажи, включително ЛСД, са без значение, дажи напротив, по-бързо закопават....

                  Та няма какво да се открива топлата вода.... За блато - голям балон и неагресивна шарка.
                  Последно редактирано от Jimi; 25-02-14, 17:08.
                  Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                  Drag Grand Canyon Daily
                  Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                  LZ1JYM

                  Коментар


                  • #84
                    От: АТ vs МТ

                    Знаех си аз, че трябваше да дойда с КИА-та...............и гумите и не са агресивни, и двигателя е само 2.2, и нея най-добре знам да карам.
                    Пак ще натътртя, като човек дет беше там, че преминаването отстрани като на парад на колата на Марто е съвкупност от място, развъртане на двигателя и неговите умения. Нищо общо няма с модела на гумата му, защото от другата страна на паметника на Бронко, Ванката всички го забравят как добре се развъртя с дизеловия 2.5 двигател, с агресивните МТ гуми, които даже са 32 инча.

                    Коментар


                    • #85
                      От: АТ vs МТ

                      Нaпротив, с този мaниер нa кaрaне, aко Грaндa беше с кaймaн примерно, щеше дa е по-вероятно дa се зaкопaе.
                      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                      Drag Grand Canyon Daily
                      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                      LZ1JYM

                      Коментар


                      • #86
                        От: АТ vs МТ

                        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                        8-ца или 12-так?

                        Най-добър съм на 1360
                        Така де осмак в новото купе със зловещите 50 кс и първа с прави зъби
                        Самоует
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #87
                          От: АТ vs МТ

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Най-добър съм на 1360
                          Така де осмак в новото купе със зловещите 50 кс и първа с прави зъби
                          Самоует
                          Те баш такава ми беше първата кола в живота-оранжева светкавица.


                          Аре,кажи га ше одим.Да засрамиш сите джипаджии с АТ-та,МТ-та и други агресивни и обикновенни Те-та.

                          Коментар


                          • #88
                            От: АТ vs МТ

                            И тук изхода е предрешен - в полза на оранджевите светкавици!
                            Вие сте подходящи дори да напишете изборният кодекс - умеете да скалъпвате желаният изход!

                            Карайте си жипките и не мислете, че има правилно решение...
                            Че ми приличате на едни предсказуеми фенове, дет кат видят нисань с тракторки и викат "йеее, бацьеее - тье тва йееее - нисань с тракторйе - глейййй са ко стайа"... и нисанья... потъна... кат титаник
                            Последвани от други марки (не че марките имат значение, ма за тях - имат) дет си минаа кат на парад, па не беа с тракторки
                            Лазарово - 2012 май беше - голямата локва на хобито
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • #89
                              От: АТ vs МТ

                              .....Бил съм свидетел на подобен спор.....преди мноооогоооо години,на един пясъчник пред блока.....и там имаше коли....
                              Cherokee WJ 4.0L- NP242
                              Honda Africa Twin XRV 750

                              Коментар


                              • #90
                                От: АТ vs МТ

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                И тук изхода е предрешен - в полза на оранджевите светкавици!
                                Вие сте подходящи дори да напишете изборният кодекс - умеете да скалъпвате желаният изход

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X