Обява

Свий
Няма добавени обяви.

20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

    Ей браво бе Масо, вие се не спирате. Май скоро не сте били по тия места ! Страхотно, благодарим за снимките!
    LR Disco II 99 - TD5
    www.lre-bulgaria.org

    Коментар


    • #17
      От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

      Ей, Масо добре че се подаде на провокацията ми... Напомни ми да ти дам 2.20, като се видим

      А за разходката мога да кажа, че беше страхотна и на мен лично ми донесе само положителни емоции ииии... последните капки, които наклониха везните, към изпълнението на някой доработки по джипката.
      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
      BMW F650CS
      Радо о885 5о 59 5о

      Коментар


      • #18
        От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

        Страхотна разходка сте си направили. Истински извор на положителни емоции................

        А Насо така разказва, че направо ми иде да седна в него, да се сгуша и да заспя унесен в историята му

        Коментар


        • #19
          От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
          да се сгуша и да заспя унесен в историята му
          Бе и той не е малък, ама ти го биеш, та сгушването искам да го видя
          Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
          BMW F650CS
          Радо о885 5о 59 5о

          Коментар


          • #20
            От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

            Въпреки болката от късането на жива плът, да помогнеш да ранен в окопа другар с 2 банки от рядката кръвна група ATF, ... е ... безценно...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_2122 (1200x803).jpg
Прегледи:1
Размер:124.7 КБ
ID:5499765

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_2124 (1200x803).jpg
Прегледи:1
Размер:187.8 КБ
ID:5499766
            V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

            Коментар


            • #21
              От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

              Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
              Бе и той не е малък, ама ти го биеш, та сгушването искам да го видя
              Пиши ме и мене! Ако трябва и някой лев ще дам, за да видя Кокчо сгушен в Масо!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #22
                От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                Мен от това приключение само едно ме притеснява, почти само мъже, над 20 часа сами в гората.......па и маслото им е свършило.................какви ли са непубликуваните снимки

                Коментар


                • #23
                  От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                  Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                  Мен от това приключение само едно ме притеснява, почти само мъже, над 20 часа сами в гората.......па и маслото им е свършило.................какви ли са непубликуваните снимки
                  Е как да видиш, кат твоят хамериканец повече от 25 км. без ремонт не може да измине

                  п.п. кат порастнеш и си земеш нещо вървящо - ще разбереш баткофците как може да карат по 20 часа у гората
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • #24
                    От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                    Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
                    Въпреки болката от късането на жива плът, да помогнеш да ранен в окопа другар с 2 банки от рядката кръвна група ATF, ... е ... безценно...
                    За теб безценно, за мен направо златно. Какво да кажа сега на децата, като ти дадох последните си 2.20 и не ми остана за памперси

                    Благодаря и тук
                    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                    BMW F650CS
                    Радо о885 5о 59 5о

                    Коментар


                    • #25
                      От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                      Абе вие това 2.20 ще го въведете като стандарт за здрасти и чао ми се струва. Мога да ви спретна едно екселче, да ви го разсроча, ще се чувствате по-комфортно. Направо ще сте си на печалба...

                      Коментар


                      • #26
                        От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                        Съжалявам, че не можах да дойда. Получила се е страхотна разходка.

                        Коментар


                        • #27
                          От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                          Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
                          За теб безценно, за мен направо златно. Какво да кажа сега на децата, като ти дадох последните си 2.20 и не ми остана за памперси

                          Благодаря и тук
                          Радо ще отворим нова тема за събиране на помощи за памперси.

                          Коментар


                          • #28
                            От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                            Нищо, Румба - пак ще отидем
                            Ти се стягай за петък из Средна Гора
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • #29
                              От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                              Ей, голям кеф сте си спретнали. Тя и масата с пейките на паметника на Баба е слагана от нашия клуб, ма там някакви изроди потрошиха табелката. Та съвсем шеговито вашия трип може да бъде кръстен "Между масите на ЛРЕ", някакси носи атмосфера на наздраве и веслба
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #30
                                От: 20-те часа на Стара Планина или в. Баба - в. Ком

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Тя и масата с пейките на паметника на Баба е слагана от нашия клуб, ма там някакви изроди потрошиха табелката ...
                                Има още две табелки при мен, така че при следващо ходене ще сложим друга!
                                LR Disco II 99 - TD5
                                www.lre-bulgaria.org

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X