Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Ама аре в неделя да е разходката ако може

    Ама нали като се заровиме в събота,до неделя да можеме да издрапаме.


    Първоначално публикуван от Vlados Преглед на мнение
    Как е маршрута като трудност? С Фронтерата ще мога ли да издрапам?
    Първоначално публикуван от nickmalkia Преглед на мнение

    като километри, софт ли е, като за първолаци става ли? ;-)
    Маршрутчето е от софт към турбософт и тук таме хард ,Пък където не можем да минем,ще се влачиме-нали за това сме група.И да знаете,че гората ще ви отнеме част от блясъка на боята/лака/ .Като километри-около 50-60км.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Ако е за Неделя може и аз да се класирам , а Събота който иска може да кара с мен трака към с.Луково и там скара на вилата ми
      Лудак

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Аз също съм за събота, за да не сме ограничени от времето ако се заиграем и окопаем... а това доста ни се отдава .

        Илийка, както се уточнихме - 9.30 - 10.00 часа в Панчарево на посоченото от теб място.
        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
        0898777327

        Коментар


        • От: Разходки около София

          В събота има почистване на лобното място на Списаревски и мисля да присъствам. Това ми е причината да искам за неделя.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            В събота има почистване на лобното място на Списаревски и мисля да присъствам. Това ми е причината да искам за неделя.
            Основателна причина. Сега прегледах темата за това начинание.
            А дали не можем да го съчетаем, да минем оттам и ако има нужда от помощ да се включим за известно време и после да продължим...

            Варианта за неделя също е на масата.
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • От: Разходки около София

              От мен момчета приятно каране. Тази събота и неделя съм на язовир Батак на бесна збирка, но и с джипката така, че и аз няма да скучая. Надявам се да се включа от следващия уикенд.
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Аз също съм навит на една офроуд разходка ако мога да се присъединя. Само дето малко не разбирам къде и кога е мястото на тръгване, в колко часа точно, събота или неделя последно?
                Михаил Филипов 0887895169
                As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
                Lockem in low and over the hills we go!!!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от silentrat Преглед на мнение
                  Аз също съм навит на една офроуд разходка ако мога да се присъединя. Само дето малко не разбирам къде и кога е мястото на тръгване, в колко часа точно, събота или неделя последно?
                  И аз така ! Ще следя развитието на нещата !!!
                  Боян 0898 / 63 66 73
                  Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    и Събота и Неделя ще има разходка , Съботната ще е Панчарево - Лозенска планина - Габра - Широки дол - Рельово - Плана - Бистрица. от 9:30- 10:00 някъде на Панчарево (незнам още) . А Неделната разходка не се знае още маршут но няма да е нещо хард
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от silentrat Преглед на мнение
                      Само дето малко не разбирам къде и кога е мястото на тръгване, в колко часа точно, събота или неделя последно?
                      Първоначално публикуван от Боян Преглед на мнение
                      И аз така ! Ще следя развитието на нещата !!!
                      По Самоковско шосе,посока Самоков,след табелата Кокаляне 300м. в дясно на самото шосе има кръчме-там ще ми видите каляската/от аватара/-ще я спра така ,че да се вижда.Иначе пускайте станцийте на 8ми канал и ще се чуем още преди да стигнете Панчарево.Час-последно от 9.30 до 10.00ч,така се разбираме.И скари нема да мъкнете,ще взема валандарчето и ще се понахраним всички.В събота.
                      Последно редактирано от gimax; 10-11-10, 22:08.

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Ето ме и мене ) разбрах че няма да мога да се включа с моя лек автомобил. Кажи сега за благотворителното събиране.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          ето линка за хората които искат да дойдат и да теглят едно рамо хелп : http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=105836
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Колко е труден пътя чесно да ти кажа много ми се кара някъде и ти като каза че няма да мога да се справи фрито и си викам баси толкова ли е зле )) Иначе за събота сутринта ще съм на линия сега си вкарах кординатите в навигацията и ще дойда.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                              И скари нема да мъкнете,ще взема валандарчето и ще се понахраним всички.В събота.
                              Вземете си сандвичи,че на тоя валандар неможе да се разчита!!
                              088пет722пет99
                              http://www.hydropompi.com/

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                                Вземете си сандвичи,че на тоя валандар неможе да се разчита!!
                                Хахахахаахахаахахаххааххаххххаааахххх .От последната разходка жената все ме врънка аре изрежи едно валандарче де ама все не ми е до това
                                Лудак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X