Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
    Страхотни снимки. Браво. Със сигурност апарата не е Руски !!!!

    Днес минах покрай язовир Алино. Замръзнал с 15 см. лед и дава на дупка костур и червеноперка. Ако има желаещи събота от камбаните по черно до там. Там скара, бира, риба и пак по черно обратно. Времето е топло и ще има много кал!
    Хм, интересно и примамливо предложение.
    Тенджерето и горелката са в джипа. За всеки случай ще нося и мръвки, че ако дупката в леда не даде рибки, да не приритаме от глад
    Къде на камбаните ще е сборния пункт и в колко?
    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
    0898777327

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Боян Преглед на мнение
      Да не би да режеш лук, за следващата кавърма ?
      Не бе чукам пържоли и се ударих по пръста.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
        Страхотни снимки. Браво. Със сигурност апарата не е Руски !!!!

        Днес минах покрай язовир Алино. Замръзнал с 15 см. лед и дава на дупка костур и червеноперка. Ако има желаещи събота от камбаните по черно до там. Там скара, бира, риба и пак по черно обратно. Времето е топло и ще има много кал!
        И на мен ми звучи примамливо за Събота

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Аз отпадам тази седмица.Сузи е все още контузена

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Айде бе, къде ще бръмчим в неделя?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Май за събота няма да има нищо...
              А неделя?
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Ще има ... ние май ще кръстосваме Люлин планина ... ако няма алтернатива от форума, май вече срещите се организират извън форума, днес станах свидетел на подобна организация за съботна среща в София, която вече е финализиран факт!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  И аз съм на линия за неделя. В коя посока? Не съм карала Бистрица-Железница този район. Някакви предложения?

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Уж нямаше каране, а по едно време докато пробвахме с кои гуми да сме на Ст. Загора и гледам дири!!! И по късно гледам и джипки на Брезите ... По дирите Ви познах. Калта днес беше гадна, но за сметка на това и мазна. Току що заваля и дъжд. За утре , който мисли да кара от Б-ца посока Ж-ца без нови кални гуми и помощ от приятел да не тръгва !
                    П.С. Утре в колко тръгваме да се каляме.
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Нещо Лозенско ми се кара, обаче трябва някой да познава района или ГПС (в краен случай). Ай някой Лозенец няма ли бре? Те Гришановци и другите са в друг раздел та не се сещат май да четат тука хихи. Е ако не намерим ще караме из Търтейовите райони ся, ко дъ съ прай Не че те са лоши де.

                      П.П. Иване, стига само си чел кажи (напиши нещо) А писали сме едновременно. Ванка, хади из твоя район нейде да ни поводиш плиййййззз.

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Днеска времето беше супер ... докъм 16ч.(заваля). На връщане разкаля яко и мазно, сбихме връщането, ма едно вадене с лебедка ни позабави и се намокрихме като кокошки ! Много готин трак е Люлин планина. Който излиза утре, здължително кални и читави гуми, задължително НЕ сам и минимум един джип с лебедка, че локвите са голями и крият изненади, да не говрим че стопените снегове са отворили едни вади и коловози по 50-60 см. дълбочина.
                        Последно редактирано от E34PSH; 15-01-11, 19:13.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          за утре имали час с място за среща
                          895488335

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Неделя 10:00ч. на околомръсното - разклона за с.Войнеговци. Ще караме към Стара Планина. За сега сме патрол и фероза с кални гуми без лебедки, май сме и без станции. Търтея ще води (Ако някой идва и има повечко станции да ги вземе).

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Елате към Лозен,ако искате,срещата ще е в 10 :00 на ТОТОТО над черквата.Мисля,че трасето ще е много интересно и КАЛНО.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                                Елате към Лозен,ако искате,срещата ще е в 10 :00 на ТОТОТО над черквата.Мисля,че трасето ще е много интересно и КАЛНО.
                                Мерси. Друг път ще да е, че се разбрахме вече към Стара планина. А и в Лозен сега сигурно коловозите са дълбоки колкото една фероза Приятна разходка утре!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X