Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
    Аз отдавна съм разбрал, че има ли в торбата пет кила суджук и некви други меса, нито те бавят, нито те оставят в калта
    Кокич,и без суджуче и други масрафи-никога не сме и няма да оставим някого.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
      Пламене,поизчакай малко.Кокича като види какво сме го подкарали-сам ще ти отговори.

      п.п.Бронкото е много яко-без майтап.
      Абе видях го в горния линк че е братат на нисана .
      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
        Кокич,и без суджуче и други масрафи-никога не сме и няма да оставим някого.
        Тва ясно, но аз от малък знам, че всяка корупционна схема води до успех.


        Са по темата: Аз когато започнах да я чета от писаното вътре разбрах, че тук се събират хора и няма нищо задължително. Просто се дава отправна точка, откъдето се тръгва, а това кой докъде ще стигне винаги е Божа работа. Дори на последната разходка, на която бях, аз стигнах до Железница, после имаше други, които се отказаха и реално до скарата след много преждия бяхне не повече от половината тръгнали.
        Понеже има и алтернативни разходки, та да кажа че всеки може да кара и около група, а даже и така е по-интересно.


        п.п.
        Са..............обидно ли е да ме наричат Нисан или да се чувствам полЪскан

        Коментар


        • От: Разходки около София

          п.п.
          Са..............обидно ли е да ме наричат Нисан или да се чувствам полЪскан [/QUOTE]

          ХА ХА Кокич ако ти е обидно махни последната буква от ниса.....н
          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
            Емпирично си спомням разходката, на която съм се изнервил максимално - 4 джипа (колко са подготвени - ти ще кажеш) - 2 патрула (ти и Явор), една 70-ка (Оги) и моя рейндж, които цел ден толкова се мотаха, че до вечерта едвам успяха да стигнат до под Ком. Ем сандичи муахме, ем Явор искаше да стигнем заедно до Ком, ем ти спираше да се моткаш на секи завой!е

            Аз два пъти се качвах на Ком, за да ви чакам тогава. Вечерта, като звъннах на Търтьо, каза, че свещенодействате около Петрохан...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Аз два пъти се качвах на Ком, за да ви чакам тогава. Вечерта, като звъннах на Търтьо, каза, че свещенодействате около Петрохан...
              Абсолютно! Просто някакси не мога да свържа Търтьо с експедитивност, затва не можах да не му го припомня

              Илийка, спри да го четкаш Кокича, че ми хареса догмата му "всяка корупционна схема води до успех" - ако го убедим в обратното - еленски бут няма да видим повече ;(
              Дори може следващият път да го позарежем някъде, че да не губи мотивация
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                Илийка, спри да го четкаш Кокича, че ми хареса догмата му "всяка корупционна схема води до успех" -
                Ич не го четкам,бъзикам го,та ега се мотивира по-често да идва,щото и на мен ми се нрави неговата схемичка-макар,че последния път се доредих до 4-5 парченца.Много помагачи,много нещо.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02460.jpg
Прегледи:1
Размер:330.9 КБ
ID:5451766Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02462.jpg
Прегледи:1
Размер:238.7 КБ
ID:5451767Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02464.jpg
Прегледи:1
Размер:215.4 КБ
ID:5451768Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02468.jpg
Прегледи:1
Размер:293.9 КБ
ID:5451769Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02472.jpg
Прегледи:1
Размер:234.8 КБ
ID:5451770Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02474.jpg
Прегледи:1
Размер:234.1 КБ
ID:5451771Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02475.jpg
Прегледи:1
Размер:252.1 КБ
ID:5451772Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02479.jpg
Прегледи:1
Размер:135.1 КБ
ID:5451773Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02481.jpg
Прегледи:1
Размер:193.4 КБ
ID:5451774Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02477.jpg
Прегледи:1
Размер:206.4 КБ
ID:5451775Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02487.jpg
Прегледи:1
Размер:271.8 КБ
ID:5451776Ето малко снимки и от мен....
                  Прикачени файлове
                  Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                  Стефан, 0888851800

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Само не разбрах защо се разбъркаха снимките и текста?....
                    Снимах и с видео-камера, но на NTSC....така, че клипчета по-късно...
                    Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                    Стефан, 0888851800

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Снимките съм забелязъл всеки път когато ги качвам се разбъркват и се губи цялата последователност.
                      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Между снимките трябва да се оставят по 2 празни реда, за да изглежда добре.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          По-трудно е да се борави с курсора когато има големи снимки в полето за писане.

                          За най-лесно, кликваш един път върху току що качената снимка за да я избереш, натискаш "End" на клавиатурата и след това два пъти Enter за нов ред.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Въпроса е защо при ъплоудване във прозореца за управление на снимките и след прикачване в полето за писане снимки се разбъркват?
                            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Качвай по един файл в сесия, а не всички с една сесия за да са уникални времената им.
                              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                В смисъл като добавям 1 файл после да го кача в прозореца за писане и така един по един ли?
                                Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                                Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X