Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
    Вземете си сандвичи,че на тоя валандар неможе да се разчита!!
    Taка си е! Може и да не стигне масрафа...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Утре към обяд Самоковската бригада ще ни чака в Рельово,така че ще бъде забавно.Мераклийте да идват.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Landroverfree Преглед на мнение
        Ето ме и мене ) разбрах че няма да мога да се включа с моя лек автомобил. Кажи сега за благотворителното събиране.
        Първоначално публикуван от Landroverfreee Преглед на мнение
        Колко е труден пътя чесно да ти кажа много ми се кара някъде и ти като каза че няма да мога да се справи фрито и си викам баси толкова ли е зле )) Иначе за събота сутринта ще съм на линия сега си вкарах кординатите в навигацията и ще дойда.
        Не е зле да си изберете с кое име ще ползвате Форума. Тук двойни регистрации са строго забранени.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
          ......И скари нема да мъкнете,ще взема валандарчето и ще се понахраним всички......
          Казвай какво да нося, за да сложим вътре във валандарчето !
          Боян 0898 / 63 66 73
          Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Боян Преглед на мнение
            Казвай какво да нося, за да сложим вътре във валандарчето !
            Ами ще ти кажа аз какво съм замислил-приготвил съм свинско месце да забъркаме една кавърмичка,а отделно бланширани картофки за децата и за мезе за бирата,а ти зимай каквото прецениш и какво ти се яде.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Прибрахме се,нашата 128 километрова разходка приключи-снимки утре.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                128 КМ !!!! Това ще е интересно , чакаме снимки .
                п.с и Ние се забавлявахме ама по-друг начин
                Лудак

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  След като се събрахме на кръчмето,пихме по едно кафе и право в гората.







                  Ама много е красива тая Лозенска планина.





                  Спряхме за по цигара



                  и продължихме,а напред ни очакваха такива изненадки.













                  Стигнахме почти до билото



                  и в далечината видяхме яз.Искър.



                  И така леко-полеко,



                  пътя ни предложи поредното забавление.





                  Тука Хюндая застана малко на кантар,



                  а Митака реши да пробва лебедката,



                  ама тя нещо не иска да свърши работа и се наложи помощ от приятел.

                  По едно време Паджерото полегна в еда локвичка,



                  та се наложи поредната помощ от приятел,но и той затъна и се наложи операция дърпане.



                  След като извадихме Митака,продължихме,а гледките се редуваха от такива,






                  до такива.











                  И така се озовахме до т.нар.Тараторско езеро над с.Габра,





                  където направихме някои дребни ремонти-на Паджерото позапушихме с болкит винтила на едната гума,щото от някоя дупка се беше подбил и спадаше,а на Патрула прикрепихме резервоара,че беше тръгнал да пада.
                  После продължихме към с.Борика,където видяхме едно спретнато параклисче,



                  а пред него имаше нещо странно като символика.



                  Аз му викам на Митака-кажи зеле,а той вика малмалад.



                  Ама много чист тоя Хюндай,



                  а Паджерото все едно си го поливал с кофата.



                  И така след като излезнахме почти до Ихтиман по асвалта поехме към яз.Искър за да похапнем,че още път ни чакаше.





                  Ма от това Роки ставало чудна маса.



                  След като похапнахме,продължихме към с.Широки дол,където ни чакаше колегата r_vardarov ,който се присъедини към нас през Плана панина да покараме заедно.След известно време се разделихме-той към Самоков,а ние към София през гората.Снимки от втората чест няма,щото се беше стъмнило .
                  И така докато не видяхме София от високо.



                  И така вече по познатите пътеки се прибрахме поживо- поздраво,а гармина показа 128 км. преход.Направо чудна разходка се получи.Благодаря на всички участници.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Било е прекрасна разходка !!!!
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Браво чудесна разходчица сте си спретнали , браво на фотографа снимките са станали супер ! аз бях на лов и имахме слука , та от сутринта със ставането в 5 часа та вечерта до 21:30 часа, със се дрането и оправянето на свинското,та до завършване с банкет на маса

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от mario_sofia Преглед на мнение
                        Браво чудесна разходчица сте си спретнали , браво на фотографа снимките са станали супер ! аз бях на лов и имахме слука , та от сутринта със ставането в 5 часа та вечерта до 21:30 часа, със се дрането и оправянето на свинското,та до завършване с банкет на маса
                        Чудесна беше, а и вкусна ! За следващият път да си на линия !
                        Боян 0898 / 63 66 73
                        Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Е супер разходка даже сте минали през параклиса на мойто село
                          Nissan Terrano 92г. 2.7 ТД

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Аз съм много доволен от разходката, много се изкефих.
                            Михаил Филипов 0887895169
                            As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
                            Lockem in low and over the hills we go!!!

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Даммммм , чак малко яд ме хваща за вашата разходка
                              Днес имаше също разходка ама героите нещо не пишат
                              Лудак

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Ауууу, Мите, този район ми е любим за каране е с онзи лудия Ники скрапа и Гошко-лошавия сме обикаляли из тея места миналата година. А там има хубава кал на места Чак ми потекоха лигите - Габра-Борика-Веринско в тез гори тилилейски сте били наУиии?

                                Хайде качвайте снимки и от днешната разходка...да поплакна окото, че аз по детски рождени дни ходя, а не в калта

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X