Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
    Абе пич, с тия мъгливи гуми, къде се меташ у харда бре
    А ти да си прибереш огледалата ако ходиш...

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
      А ти да си прибереш огледалата ако ходиш...
      Аз ще ходя, а ти няма ли да разтъпчеш Фронтиерата, ще има Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000446.jpg
Прегледи:2
Размер:264.9 КБ
ID:5314820....награди при Илийката

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Ще ходя по Плевенско с един колега авджия На едене и пиене

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
          Аз ще ходя, а ти няма ли да разтъпчеш Фронтиерата, ще има [ATTACH=CONFIG]376571[/ATTACH]....награди при Илийката
          Некой ми се струва че има ден ден и трябва да почерпи


          Значи Неделя 10:00 паркинга на кино Арена Младост СОФТ изпълнения по маршута КАМБАНИТЕ-БИСТРИЦА-ПЛАНА ПЛАНИНА-КОЛАЛЯНЕ (Беседката) .
          За групата които ще са от "оффроуд училището" Митко Пунев отговаря и ако се включи и Търтейчо .Понеже мен не ме слуша главата ще демонстрирам с неподготвен джип как НЕ се прави и после Пунев и Търтейчо ще обясняват как се прави точно и защо не по този начин .
          За училището съм приготвил няколко вида наклони (преден,заден , ляв , десен и т.н ),как се преминава през река (бара) , за ентусиастите има и коловози както и блатна кал .Хубаво е всеки който иска да се запознае хубаво с оффроуда да си носи въжета колани и т.н .
          Бонус към всичко е калта и баирчето до беседката където ще е BBQ-то .Между другото там Илийката слагаше каса бира който мине през калта и се качи на баирчето .Засега единствения успял е Наско но това е само на клипчета друго е "око да види ръка да пипне" .
          За ентусиастите аз слагам 3 литра вино и шише ракия .Естествено за домашно вино и ракия говоря
          Лудак

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
            Некой ми се струва че има ден ден и трябва да почерпи


            Значи Неделя 10:00 паркинга на кино Арена Младост СОФТ изпълнения по маршута КАМБАНИТЕ-БИСТРИЦА-ПЛАНА ПЛАНИНА-КОЛАЛЯНЕ (Беседката) .
            За групата които ще са от "оффроуд училището" Митко Пунев отговаря и ако се включи и Търтейчо .Понеже мен не ме слуша главата ще демонстрирам с неподготвен джип как НЕ се прави и после Пунев и Търтейчо ще обясняват как се прави точно и защо не по този начин .
            За училището съм приготвил няколко вида наклони (преден,заден , ляв , десен и т.н ),как се преминава през река (бара) , за ентусиастите има и коловози както и блатна кал .Хубаво е всеки който иска да се запознае хубаво с оффроуда да си носи въжета колани и т.н .
            Бонус към всичко е калта и баирчето до беседката където ще е BBQ-то .Между другото там Илийката слагаше каса бира който мине през калта и се качи на баирчето .Засега единствения успял е Наско но това е само на клипчета друго е "око да види ръка да пипне" .
            За ентусиастите аз слагам 3 литра вино и шише ракия .Естествено за домашно вино и ракия говоря
            ...........онемях

            Ще ходя по Плевенско с един колега авджия На едене и пиене
            ....извинен си

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Де да имаше такова училище и по нашия край , урок нямаше да пропуснаи всяка година щях да повтарям Приятна и изпълнена с емоции разходка
              >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
              Защото така ми харесва...
              Телефон: НЯМАМ
              Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                Аз ще ходя, а ти няма ли да разтъпчеш Фронтиерата, ще има [ATTACH=CONFIG]376571[/ATTACH]....награди при Илийката
                А-а, на тая снимка се вижда "божията" ръка - моята .....
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000447.jpg
Прегледи:2
Размер:130.8 КБ
ID:5314842.....също и самия той.......ай наздраве

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    И аз бях много мераклия за разходка и за калчица, но този уикенд си имам една заигравка с едни 6-7кубика букови дЪрва, та ще пропусна училището... извинителната бележка на кой да я нося после
                    Ако от Бистрица се отплеснете, минете през Железница, от там Ярема и се спуснете в Ярлово - звъннете да се видим и да пием по бира (винце)
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                      Некой ми се струва че има ден ден и трябва да почерпи


                      Значи Неделя 10:00 паркинга на кино Арена Младост СОФТ изпълнения по маршута КАМБАНИТЕ-БИСТРИЦА-ПЛАНА ПЛАНИНА-КОЛАЛЯНЕ (Беседката) .
                      За групата които ще са от "оффроуд училището" Митко Пунев отговаря и ако се включи и Търтейчо .Понеже мен не ме слуша главата ще демонстрирам с неподготвен джип как НЕ се прави и после Пунев и Търтейчо ще обясняват как се прави точно и защо не по този начин .
                      За училището съм приготвил няколко вида наклони (преден,заден , ляв , десен и т.н ),как се преминава през река (бара) , за ентусиастите има и коловози както и блатна кал .Хубаво е всеки който иска да се запознае хубаво с оффроуда да си носи въжета колани и т.н .
                      Бонус към всичко е калта и баирчето до беседката където ще е BBQ-то .Между другото там Илийката слагаше каса бира който мине през калта и се качи на баирчето .Засега единствения успял е Наско но това е само на клипчета друго е "око да види ръка да пипне" .
                      За ентусиастите аз слагам 3 литра вино и шише ракия .Естествено за домашно вино и ракия говоря


                      Там,на това място,с Евгени(edoors) бяхме направили магистрала! Сега ще трябва да си търсим касата!

                      Като се има предвид какъв е сезона,няма да се разсърдя и на червено вино и мърве!

                      п.п Да идвам ли в неделя,или ще ми ги донесеш вкъщи?
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                        [/B]Там,на това място,с Евгени(edoors) бяхме направили магистрала! Сега ще трябва да си търсим касата!

                        Като се има предвид какъв е сезона,няма да се разсърдя и на червено вино и мърве!

                        п.п Да идвам ли в неделя,или ще ми ги донесеш вкъщи?
                        Аххххх тиииииииии ............ аххххх тиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии

                        В този случай ще отговоря : До Неделя има време не се знае човека с багера какво ще сътвори .

                        Принципно стимуланта е за някой който го мине от "оффроуд училището" но и за теб ще има щом си рекъл че магистрала .Принципно одавна не съм ходил натам и сега незнам какво е но водата и калта в дерето съм обеден че си е там

                        Все пак да не забравяме че всичко ще е СОФТ !
                        Последно редактирано от Людмил Кюковски; 27-10-11, 12:49.
                        Лудак

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Nikolai Georgiev (turbo d) и теб те чакаме
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Здравейте,от доста време ви чета форума и все нямах време да се видим, но съм твърдо решен да е тази събота.
                            до скоро

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Софт,софт......колко софт?!....Да дойда с джъстито тогава?

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                                Софт,софт......колко софт?!....Да дойда с джъстито тогава?
                                Какво е "джъсти"?
                                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                                Gabriel Garcia Mаrquez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X