Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Илинденци, скалите и "Глинените" къщи. Интересно местенце.



    Коментар


    • След няколко незадоволителни опита за летене в "ръчен" режим, реших да си пооправя настроението с една разходка в Райската Градина, е оправих си го, макар и времето да не беше кинематографично, дано и на вас ви хареса


      Коментар


      • Преди около година, снимах пътен възел Дерманци на строящата се магистрала. И сега като минах реших да хвърля едно око. Не съм експерт, но май освен знаците забранено влизането друг напредък (поне тук ) не видях. А би било добре нЕкой ден да се завършат тези мъки започнали през 70-десетте на миналият век Обичам магистралите, позволяват ми да покривам повече места с по-малко нерви


        Коментар


        • Село Ъглен на река Вит, местенце с уникални скали - Арката - която ходя да снимам от години, пътечката към нея, която е като излезнала от приказките към Долната земя и накрая Слона или по-точно слоновете, защото този път видях поне два каменни великана над барата... Всички тези чудеса винаги са ми били трудни за снимане, но този път се напънах и въпреки времето реших да се справя, до колко, вие ще кажете, но на мен си ми хареса



          Коментар


          • Божият мост - уникално местенце до село Лиляче Врачанско, често ходя и все му се радвам, а този път и хора нямаше и макар и времето да не беше прекрасно се получи чудесно



            Коментар


            • Лиляшката крепост над Божия мост


              Коментар


              • Преди няколко години открих "Дупката" в Ботуня (сега вече "преименувана" на "пещерата с Дървото" и се изкефих много. Ходих няколко пъти но никога не успявах да мина през короната на дървото . Та при последната си разходка реших, че момента е дошъл и отидох отново (минах ), но по-интересното беше, че открих една закътана арка от към селото която не бях виждал до сега, дрона губеше сигнал и аз отидох на крак и реших да я щракна с телефона за да не се боря с гъстата растителност



                Коментар


                • Един от най-интересните скални лабиринти които съм виждал - Пешкето, до село Лиляче, Врачанско. Ходил съм доста пъти, интересно май все зимата , но за пръв път с подходящата техника и съм много доволен, макар и с нея не винаги да беше лесно да се намери път сред дърветата и скаките



                  Коментар


                  • Най-накрая успях да мина през дупката в тавана! Видях и съседната пещера, видях и арката... Все новости за мен над Ботуня, дори дрона направи салто и се задържа във въздуха... Полет дето се помни Пещерата с дървито в Ботуня, бивша Дупката в Ботуня!



                    Коментар


                    • С децата в градинката , игра в снега


                      Коментар


                      • Най-готиното на зимата е веднага след снега когато дърветата са бели и слънцето пробие през облаците, та като попаднах на подони условия, веднага намерих къде да спра и да поснимам


                        Коментар


                        • В полите на Витоша


                          Коментар


                          • Вчера по прогноза трябваше да е хубаво времето в северо западна и юго западната част на страната. И аз реших да видя Чипровският водопад, но докато карах изведнъж си представих Петрохан и герои с летни гуми и някак си от самосебе си завъртях на пернишкото кръгово на юг набих на навигацията Мелник с ясната представа, че няма да е баш най-малкият град, а някъде в района. Та първата спирка беше любимият ми тунел по пътя към Любовище, уникално местенце което си заслужава да се види!



                            Коментар


                            • Водопада Скоко (Скока) над Кашина, много красив, сравнително лесно достъпен, пък и наоколо е много приятно.... Какво повече му трябва на човек


                              Коментар


                              • При последното си път​уване в района на Мелник, реших да пропусна най-популярната част и да снима по-малко посещаваните "скали" над Кърланово. Времето беше на моя страна и макар и да не изчаках залеза, пак беше приказно красиво и много величествено.


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X