Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ветровала на Витоша едно готино местенце, което винаги пропускам забързан към Конярника но вчера​ се спрях главно заради рекичката, но снимах и пистата


    Коментар


    • Имам си едно любимо хълмче до подбалканският път, върху което построиха приятен параклис, гледките са страхотни във всички посоки. А това филмче съвсем го бях забравил, пролетно на залез безцелно кръгче за зяпане на гледки


      Коментар


      • Залез в Етрополският Балкан. Летният офис е отворен!


        Коментар


        • Страхотни филмчета благодаря качвай още!

          Коментар


          • Етрополският Балкан след залез - синият час


            Коментар


            • Поредният прекрасен залез в Балкана, не можах да се удържа и оставих кутрето да почине от разходката докато направя едно кръгче да си напълня очите с красота


              Коментар


              • Имам си в Балкана една любима ливадка, кацнала на една скала над няколко сипея със страхотна гледка към Арабаконак, Витиня, магистралата, Бебреш, че чак и Мургаш... Пък и разходката до нея е много приятна. Този път времето беше странно и слънцето проби колкото да ми блесне в екранчето, та да не виждам къде летя но пак си беше прекрасно!



                Коментар


                • Една прекрасна разходка от Беклемето към Козя Стена, равно, красиво, прохладно... Само кутрето не трябваше да взимаме и щяхме и до хижата да стигнем, но и така беше прекрасно, макар и да трябваше да я носим около километър Това е един разузнавателен полет от последната точка под върха - гледките са страхотни, спомените още повече



                  Коментар


                  • Alexr
                    Alexr коментира
                    Редактиране на коментар
                    Разходката от прохода до Козя стена е почти вървене по равното. Гледките са ... ами не мога ги опиша до края какви са. Липсват ми изразни средства. На север от върха се вижда Васильов и Предбалкана. Твърди се, че при ясно време можео да се види до Дунава. Нито веднъж не съм попадал на толкова ясно време. Интересна особеност е, че на това било почти винаги духа умерен вятър. При самата Козя стена има еделвайси. Даже май в момента цъфтят. Там също съм виждал орли и то съвсем близо - летяха от северната, стръмната страна, на Козя стена, като по много интересен начин ползваха вятъра. Имаше моменти, когато имах чувството, че вятъра ще ги забие в мен, но птицата правеше някакъв странен лупинг, сякаш вятъра я издухва и изчезваше в бездната на метри от скалата.
                    Мястото е доста лесно достъпно, но трябва да се внимава, скалата там не осигурява добро сцепление, особено ако е даже леко мокра.

                • През Бойковец минава Суха река, тя е пълноводна и в най-сухите месеци и винаги съм се ​чудил от къде идва името, докато не открих, че малко след края на селото, реката изчезва и остава сухото и корито по което тече вода само когато е много Както и да е - този участък е доста по-нагоре и ми е голяма слабост, но някак си все не можех да се организирам да го снимам, е по-добре късно от колкото никога



                  Коментар


                  • Село Бойковец е приказно място в Етрополският Балкан, в него пътя свършва и започва красотата на природата. Много съм щастлив, че последните няколко години успявам да изкарам по няколко месеца в летният офис с децата и природата.
                    Един залезен, обзорен полет просто да си напълните очите



                    Коментар


                    • Хаиперлапса не ми е силата, но човек от време на време трябва да пробва Нови неща Пък и времето беше УНИКАЛНО! Та се получи нещо което поне на мен си ми Харесва (Вярно истинското (нормалното ) филмче по-мА Кефи )
                      Ниски Облаци след дъжд над гората точно по време на залеза!


                      Коментар


                      • Един от любимите ми Сраропланински върхове - Голям Елак под налазващите го облаци вчера преди дъжда. Обичам облаци, но гледната точка на Мини-то е още по-омагьосваща - непременно гледайте след средата заслужава си!


                        Коментар


                        • Danika
                          Danika коментира
                          Редактиране на коментар
                          Еха, и много подходяща драматична музика😁

                      • Не знайно защо в летенето най-ме привличат тунелите/пещерите, пък били и от дървета
                        В следобедните разходки на кучето този "тунел" ми е любим с прохладата и цветовете си и накрая се организирах да поспра и да полетя под и над дърветата - любимо ми е влизането


                        Коментар


                        • Около връх Козя Стена в Балкана, приказно красиво място.


                          Коментар


                          • Любимите ми ниски облаци над гората след летният дъжд при това на залез слънце... какво повече му трябва на човек, освен естествено дрон и лИбов към облаците Голяма лИбов. Чак и кръглата дъга (ореол) се вижда както винаги



                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X