Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крепостта и проходната пещера Калето до село Кошница в Родопите, фантастично място което си заслужава да се посети, да не говорим, че в района на всеки 500 метра има нещо зашеметяващо да се види!

    Коментар


    • Само бях чувал за еко пътека Струилица над Девин. И като попаднахме там, не бях много в час къде и какво да гледам и явно съм пропуснал най-интересните части, но и това което видях беше готино


      Коментар


      • Преди няколко дена кучето си пожела разходка на Витоша, на Конярника беше скреж и мъгла (много красива ), а на връщане не успях да устискам и пак пуснах дрона на Златните, може да беше облачно, но беше много Красиво


        Коментар


        • Една от основните цели в Родопското ни приключение беше Смолянският каньон на водопадите. Какво разочарование беше да видим информационният център заключен явно ще трябва да ходим отново, на пролет. Това е само един опознавателен полет


          Коментар


          • Moйте срещи с лисици тази година

            Коментар


            • Alexr
              Alexr коментира
              Редактиране на коментар
              За теб си е било година на лисицата.

          • Наскоро открих чудните скали "Сватбата", спрях малко преди тях да огледам и мястото много ми хареса та пуснах дрона, беше мрачно (слънцето светна след час ), но пак беше красиво.


            Коментар


            • Няма нищо по-хубаво от лошото време
              Конярника в облаците, -3С, Скреж навсякъде (и по перките )
              Но усещането е уникално


              Коментар


              • Alexr
                Alexr коментира
                Редактиране на коментар
                Есенния скреж понякога прави уникални картини!

            • Сватбата! Уникални скали (картата е в описанието), жалко, че слънцето проби след като си тръгнах


              Коментар



              • Покрай тази скала съм минавал десетки пъти и все ми се искаше да спра и все не спирах. Наскоро разбрах, че отгоре са останките на крепостта Момина Кула и отидих специално - много красиво място, жалко, че подстъпите са заградени, едва спрях, а и слънцето проби малко след като си тръгнах...


                Коментар


                • Преди години в мрачен януарски ден снимах Червената църква до Перущица, вчера по прогноза, Пловдивско трябваше да има слънце и аз реших да повторя и да добавя още нещо в района - така открих Устинският водопад и на място вече видях на картата, че има и Голям Устински водопад и тръгнах да го търся - естествено слънцето беше само на няколко километра от там Но пък мястото ме порази и ще ходя поне още няколко пъти... Та това е разузнавателният полет за да видя къде е този водопад - защото логично до него нямаше пътека - един от най-впечатляващите, поне за мен каньони и водопади напоследък, прекарах си целият следобед да подхождам от различни посоки

                  Коментар


                  • uniqaudio
                    uniqaudio коментира
                    Редактиране на коментар
                    Описание как да стигнете близо до водопада:
                    https://wikimapia.org/#lang=en&lat=4...BF%D0%B0%D0%B4

                  • alex_markov
                    alex_markov коментира
                    Редактиране на коментар
                    Aз не бих се завирал там, гледката е по-добра от въздуха, а и Много, Много по-Безопасно

                • Един от най-дълго отлаганите обекти глася се да отида от над година и все не остава време. Но новата стратегия да гледам прогнозата по картата и да избирам дупките в облачността, не ми остави друга възможност този ден Никополис ад Нестум. Младият екскурзовод ми изнесе дълга и интересна лекция, която няма да повтарям, но идете да го видите, заслужава си. Знаели са как да живеят богатите и в онези далечни времена, за голямата вила дори не мога да си мечтая, а за банята да не говорим...



                  Коментар


                  • Червената църква. Направили са път, паркинг и информационен център и са затворили и трите, сега трябва да спреш на главният път (паркинг няма) да походиш и да разгледаш


                    Коментар


                    • След Никополис ад Нестум отидих до Градище, още едно място което бях подминавал с години, а си заслужаваше да се спре


                      Коментар


                      • Паметника на трите поколения, над Перущица.

                        Коментар


                        • Да не остана и аз по-назада
                          Първият сняг - бях затръгвал към гората, Но кучето реши, че не му се ходи в снега та в градинката


                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 4 потребители онлайн. 2 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X