Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коментар


    • Коментар


      • Коментар


        • Коментар


          • Коментар


            • Коментар


              • Коментар


                • Коментар


                  • Най-много се изкефих на онези плажуващи,които бяха се опънали между море и езеро и си избират къде да се цопнат. Бтв има някакъв страшен цъфтеж на планктон от няколко години в този регион - Дуранкулак и на Юг. Преди се задържаше само в залива на Дуранкулак и Крапец, сега е стигнал и до Шабла. Появава се като се стопли водата на лято и така до зимата докато изстине - този тюркоазен цвят на водата е от това. Мен лично ме дразни, защото водата е мътна и не е приятно като се къпеш и не виждаш къде стъпваш, понякога доста кофти се набучвам на камъни, които иначе бих видял.
                    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                    Ford Fiesta 1.4 Tdci

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                      Най-много се изкефих на онези плажуващи,които бяха се опънали между море и езеро и си избират къде да се цопнат. Бтв има някакъв страшен цъфтеж на планктон от няколко години в този регион - Дуранкулак и на Юг. Преди се задържаше само в залива на Дуранкулак и Крапец, сега е стигнал и до Шабла. Появава се като се стопли водата на лято и така до зимата докато изстине - този тюркоазен цвят на водата е от това. Мен лично ме дразни, защото водата е мътна и не е приятно като се къпеш и не виждаш къде стъпваш, понякога доста кофти се набучвам на камъни, които иначе бих видял.
                      Е поне на цвят е страхотно, а до къпане не стигнах, че както винаги за един ден на там и обратно плюс снимането

                      Коментар


                      • Juiced
                        Juiced коментира
                        Редактиране на коментар
                        Задължително къпане на северният плаж на Дуранкулак, един от най - хубавите и диви(все още) плажове в България.

                    • Коментар


                      • Коментар


                        • Коментар


                          • Коментар


                            • Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 2 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X