Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Поглед отгоре

    Страхотно видео.
    Чисто технически в какъв формат снимаш видеата и с какво ги обработваш ? Kакъв контейнер и кодек използваш ?
    Аз в началото ги обработвах с DJI go4 app но в следствие видях че то е лимитирано само до 1080 на изходният файл, независимо че му подаваш 2.7k или 4k.

    Коментар


    • От: Поглед отгоре

      Даааа,хубаво е на Беклемето. Никога няма да забравя първия път,когато стъпихме на плочките пред паметника.
      Още нямахме кола и от Пловдив хванахме някакъв измислен рейс за Плевен минаващ през прохода Троян-Кърнаре.
      Оставиха ни горе на пътя и като стигнахме до паметника,съпругата ми го гледаше с отворена уста и ококорени очи.
      Мина няколко пъти през портала и се кефеше,че минава от северна в южна България и обратно.
      После спахме в един от хотелите в района и на другия ден правихме преход до хижа Ехо и обратно,но това вече е друга история.
      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

      Коментар


      • От: Поглед отгоре

        Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
        Страхотно видео.
        Чисто технически в какъв формат снимаш видеата и с какво ги обработваш ? Kакъв контейнер и кодек използваш ?
        Аз в началото ги обработвах с DJI go4 app но в следствие видях че то е лимитирано само до 1080 на изходният файл, независимо че му подаваш 2.7k или 4k.
        Дълга история, но накратко:
        Mp4, H265, Dlog-M, 0-0-0, Davinci resolve 16b free - DJI LUT for M2P Dlog, curve, sharpening ... и от там нататък на вкус рязане, сатурация, музика, надписи...

        Коментар


        • От: Поглед отгоре

          Почти мачваш настройките, които и аз използвам. Само че аз използвам *mov контейнера заради OSX. някак по нативно ми е :-)
          Снимам в 2.7 на 60fps, по ми харесва плавността. Знаеш Мавик 2 зуум ( каквото използвам) не може да снима в UHD при 60 fps. Надявам се в следваща версия да са добавили тази възможност.
          Благодаря ти за инфото.

          Коментар


          • От: Поглед отгоре

            Коментар


            • От: Поглед отгоре

              Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
              Даааа,хубаво е на Беклемето. Никога няма да забравя първия път,когато стъпихме на плочките пред паметника.
              Още нямахме кола и от Пловдив хванахме някакъв измислен рейс за Плевен минаващ през прохода Троян-Кърнаре.
              Оставиха ни горе на пътя и като стигнахме до паметника,съпругата ми го гледаше с отворена уста и ококорени очи.
              Мина няколко пъти през портала и се кефеше,че минава от северна в южна България и обратно.
              После спахме в един от хотелите в района и на другия ден правихме преход до хижа Ехо и обратно,но това вече е друга история.
              Не помня първият път Но всеки път като ходя там ми се пълни душата. Имам толкова спомени, от там минахме на "Ком - Емине) с джипките, после ходихме с Яро и затънахме в една огромна пряспа та чакахме Вушев и компания да ни извадят час-два, след което ме навиха да заобиколя пряспата от долу (северния склон) и едвам не спуснах тойотата по бързия начин до Троян, та нямаше и къде да закачим лебедката, та 10 човека ми служиха за котва - Идиоти си бяхме само глупости ... Но спомените остават, там сменяхме и скъсан амортесьор на УАЗ-ката... И всеки път ми се пълнят очите, освен едно минаване миналата година 200 метра под билото влезнахме в един облак и едвам си виждах муцуната на джип-а ...

              Коментар


              • От: Поглед отгоре

                Все приключения,но има хубави спомени и това е важното.
                Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                Коментар


                • От: Поглед отгоре

                  Коментар


                  • От: Поглед отгоре

                    Коментар


                    • От: Поглед отгоре

                      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                      За Комовете си спомням,че в седловината преди Голям Ком духаше такъв зверски вятър,че съпругата ми замалко да изпусне фото апартчето от ръката си.
                      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                      Коментар


                      • От: Поглед отгоре

                        Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
                        За Комовете си спомням,че в седловината преди Голям Ком духаше такъв зверски вятър,че съпругата ми замалко да изпусне фото апартчето от ръката си.
                        Явно съм късметлия, защото колкото пъти съм ходил все е било прилично времето

                        Коментар


                        • От: Поглед отгоре

                          Добре се е получил опита.
                          Опитай над шосе или магистрала, където има постоянен поток. Ще бъде още по-добре ;-)

                          Коментар


                          • От: Поглед отгоре

                            Коментар


                            • От: Поглед отгоре

                              Коментар


                              • От: Поглед отгоре

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X