Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Никога не съм харесвал да карам през прохода Петрохан и когато преди мноооого години открих старият - Исторически път започнах да го ползвам него, много по-красив със страхотни гледки и най-вече почти пълна липса на трафик пък и закача най-любимата ми Понор планина и ща не ща спирам да и се порадвам и да поснимам

    Коментар


    • Докато чакам Аватата, трябва с Мавика да се вра в горите Вчера по прогноза трябваше да вали чак след обяд, та заведох кучето на прохлада в Дендрариума на Витоша, то пък не спря да вали, но все пак намерих дупка между капките да се порадвам на тази красота



      Коментар


      • Понор планина - най-любимият ми дял от Стара планина е едно уникално място, няма езера, няма и реки - водата потъва като през сито. Изчезващата река (Студена река) идва от традиционната част на Балкана и Изчезва, казват, че се появявала на 10-ина километра след 3 дена под земята! Интересното е, че пролетта бях когато има много вода и успяваше да премине това място, само за да потъне на около километър по-надолу където въобще няма корито и спомен от нея - уникално място и уникално красиво!


        Коментар


        • Страхотна разходка се получи, от Златните мостове по пътя, чак и залеза хванах макар и мръчкав.


          Коментар


          • Преди няколко дена споделих един полет из Дендрариума на Витоша. Е това е две минути преди полета с телефона


            Коментар


            • Вече втори ден сме под похлупака на облаците, вчера за малко се поразкъсаха та пуснах дрона да улови настроението - и в лошото време има красота - само трябва да я виждаш


              Коментар


              • Напоследък все по-трудно намирам нови места за снимане и когато вчера видях чудесното време след няколкото дни дъжд просто забодах пръста в картата и потеглих към един много красив район - Емен-Хотница който бях посещавал неколкократно вече, но ето, че на 50 метра покрай черно пътче което бях минавал открих много приятна Еко пътечка и прекрасен водопад - Зараповският водопад който ми оправи настроението пък нищо, че беше в контражур


                Коментар


                • Вчера на вечерната разходка на кучето времето беше прекрасно, залеза особено красив. И понеже бях снимал много в района реших да си направя експеримент, да пусна дрона над ливадите около мен и да го въртя в кръг докато му свърши батерията, скучна работа, тъй като тя се оказа държелива но пък се нагледах на красоти, малка част от които споделям в това филмче, жалко, че нямах ръка да го снимам как минава над мен на фона на алените облаци и луната надничаща между тях - страхотна гледка


                  Коментар


                  • Еменският каньон е приказно място, а водопада с езерцето е особено красив, е ако има малко повече вода ще е още по добре , но и сега мястото е магическо


                    Коментар


                    • Преди няколко години един колега ме заведе до Урдина река, след година с кутрето се качихме почти до Урдин циркус за да снимам езерата и от тогава все кроя планове кога и как ще отида отново и все не намирам време. До вчера, първият учебен ден на децата и аз изведнъж реших, че това е момента между откарване и взимането от училище и от къде - през 7-те езера, където съм ходил десетки пъти, но и там за пръв път минах по магистралата, такъв човекопоток не бях виждал до сега. Времето беше прекрасно, макар и на моменти облаците да ме заливаха. И най-накрая успях да ги щракна - Урдините езра са много красиви и не чак толкова популярни, филмчето се получи малко по-дълго, защото и аз оглеждах терена и се запознавах с обстановката, по-нататък може да пусна и кратка версия, но сега споделянето на цялата разходка ми се струва по-доброто решение


                      Коментар


                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        Урдини езера са много красиви. Но не са толкова достъпни колкото Седемте Рилски. Това ги прави непопулярни сред кашкавал туристите. И ще е добре ако останат толкова недостъпни колкото са днес.

                    • https://www.youtube.com/c/AlexMarkov...omAbove/videos
                      Ти да видиш, пропуснАл съм да забележа кога съм навъртял 1М гледания на каналчето, вЕрно, че корейска попгрупа прави толкова за първите 3 минути от споделянето на новата си песничка, а аз за 5 години, Но си е постижение!

                      Коментар


                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        Въобще не се сравнявай с корейчетата. Като пуснат ново видео, скачат да го гледат всички дечурлига с достъп до интернет. К-поп е индустрия биеща по печалби "Хюндай" с всичките му производства от игли за шев до кораби.

                    • Хотнишкият водопад и каньона с Еко пътеката, страхотно​ място което си заслужава да се види и очевидно доста хора са разбрали това


                      Коментар


                      • Обичам всички сезони, но края на лятото и началото на есента са ми любими за планина. И сега се засилих да понаобиколя някой любими места. От 30 години не бях стъпвал на Рибните езера (въпреки, че поне 10 пъти летях от Тиха Рила ) и вчера с кучето в раницата поправихме тази грешка. Естествено не можах да пропусна да снимам любимото ми Смрадливо езеро, като този път за първи път снимах и Черни гьол - времето беше с мен и дъжда ме заваля чак на прибиране



                        Коментар


                        • Няколко пъти ходим до Никополис ад Нестум но за пръв път отидохме до Никополис ад Иструм Интересно място, макар според скиците да е разкрита много малка част от римският град, разкопките са доста по-големи. Това е едно от малкото изключения в които снимам градска среда



                          Коментар


                          • До Хотница съм ходил много пъти и незнайно защо никога не се бях качвал по Еко пътеката, А си е Заслужавало, ама Много.
                            Жалко, че на по-интересните места вече носех кучето и не можех да снимам, но и до където успях си заслужава да се види - Идете Няма да съжалявате


                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X