Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преди година-две попаднах на снимка от плажа на Русе - Люляка, много ме грабна и запалих да го видя, беше юни и водата беше много високо, ни плаж видях, ни нищо И затова сега се вдигнах отново да го видя когати водата е ниска - страхотно място, може и да беше облачно, но пак беше прекрасно, много ми хареса!


    Коментар


    • Преди много, мнооооого години при един ремонт на моста над Вит по главният път за Варна, аз реших да намеря алтернатива и прецапах реката (с лека кола) и хванах едно пътче което ме отведе в напълно изоставено селце точно на смрачаване - като във филм на ужасите След много години пак се опитвах да стигна до там но преди селцето пътя е вече напълно не проходим миналата седмица нещо ме прихвана и пак свърнах, но там вече минава Магистралата пътчето е отрязано (може да се мине де ) , Но пък покарах под естакадата беше забавно - късно започнах да снима, но нали знаете по-добре късно от колкото никога


      Коментар


      • Danika
        Danika коментира
        Редактиране на коментар
        Най-близо до река Вит там докъдето е стигнала магистралата е с. Пещерна. Навътре е и е малко селце, но не е изоставено. В кое ли ще да си бил?

      • alex_markov
        alex_markov коментира
        Редактиране на коментар
        Имаше го на картите преди 15-20 години, сега вече и там го няма - в тези тъпи коментари не мга да кача снимка, но е от другата страна на Вит на Пещерна, нагоре в хълмовете - тук 43.06327406116523, 24.278032001769105

    • Над Етрополе има един връх - Стражата, не е от най-високите - ололо 1500 метра, но е много красиво там и когато мога отскачам да се порадвам, този път отидох с колелото, че и полетях, въпреки силният вятър (поривите бяха около 50 км/ч)


      Коментар


      • Ивановските скални църкви, този път с телефона, че нямаше толкова много хора. Тайната вечеря 2-300 години преди Леонардо Интересно място!



        Коментар


        • uniqaudio
          uniqaudio коментира
          Редактиране на коментар
          Всъщност в този меандър на реката има 6 манастира, като Ивановския е най-известен и ползван като туристическа атракция. Ако отидете на любимата ми карта :

          http://wikimapia.org/#lang=en&lat=43...m=bs&tag=64426

          и напишете в категориите cave church/monastery ще може да разгледате снимки и от останалите 5 обекта, достъпът до които (тези със запазени стенописи) е забранен. Снимани са от дъщеря ми която беше от малцината които бяха допуснати вътре.

      • По поречието на Черни Лом се намира село Кошов, района е приказен - скалите са като швейцарско сирене, на всеки метър дупка, голяма част от пещерите са се ползвали за манастири, съвсем наблизо е моят любимец Грамовският. Това​ е един обзорен полет просто да разгледам набързо преди да потегля към него​



        Коментар


        • Парк Липник край Русе, много приятно местенце!


          Коментар


          • Вчера след като не можах да се организирам през деня, компенсирах вечерта с "баналният" залез на Беклемето. Не се получи както си го представях поради не съобразяване от моя страна с технически ограничения на дрона поради малък опит, Но да се радваме на малките неща както беше казал Иванчо



            Последно редактирано от alex_markov; 18-08-22, 08:47.

            Коментар


            • Обичам облаците и това си е в дъжда тръгнах на разходка и като спря веднага пуснах дрона да се позабавлява или май аз се забавлявах повече


              Коментар


              • Преди много години затръгвах да снимам Беклемето на залез, но позакъснях, та този път отидох една идея по-рано естествено изчаках и залеза и се разходих, но пък и се възползвах от светлината


                Коментар


                • И докато съм още на вълна Беклемето и едно филмче с телефона, че тази гледна точка ми убягва с дрона


                  Коментар


                  • Тренирам си хаиперлапси, къде - в Бойковец, кога след залез. И на мен си ми харесва


                    Коментар


                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      И на мен ми харесват.

                    • alex_markov
                      alex_markov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Радвам се, че е голяма досада това кратко филмче отне около 30 минути летене и снимане

                  • В мрачният ден попаднах на това несподеляно до сега видео от началото на лятото - Кобилини Стени във Врачанският Балкан в Облаците - изгледах си го с кеф, все пак обичам много облаците и планината каква прекрасна комбинация


                    Коментар


                    • Вчера на вечерната разходка на кучето облаците бяха приказни и аз веднага пуснах дрона, дъъълго време се забавлявах из облачните кули и хребети точно над дърветата и все още беше малко по-светло, нищо, че слънцето вече беше залязло... каква изненада когато като кацнах разбрах, че просто не съм натиснал бутона за запис Е, това е опита да наваксам, но и светлината намаляваше вече и облаците, та макар и красиво, не е това което видях, но все е нещо



                      Коментар


                      • Онзи ден реших да покарам колело преди да е заваляло и амбициозно потеглих към Дивчовото, за щастие в последната махала на Ямна осъзнах, че много ще ме вали, та се задоволих само с 60 км. Но пък дъжда заваля минути след като се прибрах. А ето и и последната махала на Ямна под надвисналите облаци, вижда се и вечно затвореният път към Тетевен и Дивчовото

                        Коментар


                        • Над връх Ком съм летял много пъти и никога не бях виждал човек и никога не се бях качвал, е до вчера, когато се качих в "час пик"


                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X