Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вчера "покорявахме" върхове - Алеко, Мусала, малка Мусала, Иречек и Дено, пътьом снехме много езера и много ама много високопланински красоти - Рила е страхотна планина и този път беше особено гостоприемна, а и нашата разходка си я биваше, с две деца и кученце, сега съм леко изгорял и много щастлив


    Коментар


    • Alexr
      Alexr коментира
      Редактиране на коментар
      Красота! Имали сте страхотна видимост.

  • Коментар


    • Около хижа Мусала, езерата и Сфинкса, много е красиво в Рила или поне на мен много ми харесва


      Коментар


      • Бистришкият водопад, каня му се поне от една година и най-накрая се наканих, заслужаваше си! Прохладна разходка в планината на сянка, срещу кошмарната жега в Дупница - 35 градуса! А някой ден когато съм сам ще отида и малко по-нагоре


        Коментар


        • Връх Голям Елак в Стара планина


          Коментар


          • Нощен Бойковец, горе в ляво Етрополе. Отне ми 12-13 минути да снимам този хаиперлапс, но си заслужаваше


            Коментар


            • Бистришкият водопад на забавен кадър


              Коментар


              • А ето как изглежда дрона докато снима нощният хаиперлапс

                Коментар


                • Прохода Кашана, върховете Капалу, Курдуна и Свищи Плаз и красивите облаци. Живеем на прекрасно място уж малка страна, пък има всичко!



                  Коментар


                  • ​ Прохода Кашана (Етрополе - Златица или Златишки проход) е много красиво място, често ходя там надвечер просто да гледам планината озарена от залязващото слънце. И този път така, разходих дрона, че чак хванах и хижа Мургана (под връх Мургана) една много приятна хижа


                    Коментар


                    • Коментар


                      • gabocvet
                        gabocvet коментира
                        Редактиране на коментар
                        Косове?

                      • alex_markov
                        alex_markov коментира
                        Редактиране на коментар
                        Лястовички

                    • Билото на Балкана върховете Мургана и Челопешка Баба

                      Коментар


                      • Водопада Скока над Тетевен е много красиво място. Особено много ми харесва Еко пътеката до него, този път нямаше много вода, но за разлика от миналата година пътеката беше оправена. И на мен ми се прииска да я снимам цялата полета се получи малко под половин час, че трябваше и аз да се придвижвам за да не загубя връзка с дрона, а филма около 20 минути, та реших да го разделя на епизоди, малко като сериалче но понеже съм готин, ще ги пускам подред всеки ден (най-нетърпеливите могат да ги изгледат на веднъж в каналчето ). На мен тази разходка и този филм много ми харесаха, дано и на вас да допаднат, въпреки, че ми се струва, че в обратната посока щеше да е още по-добре, но ни чакаше Опасният Зъб, но за него по-нататък Та насладета се на първи епизод от 5, този е с водопада



                        Коментар


                        • Втора част от филма за Тетевенският водопад Скока и прекрасната Еко пътека към него (в случая от него ) Направата на това филмче ми отне около 30 минути полет като отдалечах повече дрона го оставях да виси и се местех по-наблизо за да не загубя връзка така се появи и идеята за епизодите, че 20 минутен клип на повечето хора ще им е в повече те започват и свършвар на места за изчакване



                          Коментар


                          • Бавно но славно продължаваме по Еко пътеката "под пръските на водопада" над Тетевен, в случая от водопада Скока към пътя, с третият епизод от 20 минутният филм от 30 минутният полет Приятно гледане




                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X