Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малкият параклис в Балкана над с. Бойковец, наскоро поспретнат и на прекрасно място, с чудесни гледки.


    Коментар


    • Между Ямна и Лопян, покрай Стара река има Много красиви скали - Орлова скала и други. Има и комплексче с басейн, хотел и ресторант със същото име. От време на време минавам от там с колелото като ме напъне да покарам хем сред природата, хем по асфалт (пътя го направиха преди няколко години, а коли рядко минават ). Вече втори път пускам и дрона и втори път не успявам да хвана слънцето, но пак е красиво и величествено


      Коментар


      • Като ученик ходех със Стефчо на лагер в Ямна, майка му ни уреждаше, беше страхотно, директора беше запален планинар и всеки ден ни водеше някъде. Няколко пъти ходихме до водопада Врана вода (тогава си беше просто водопада ), цялата скала е в пещерички в които се промъквах, беше приказно... След години като студент отидох отново и чак сега опитах пак​. Но неуспешно, ливадите са се залесили, пътчето е станало на рекичка (след дъждовете) та пуснах дрона от пътя. Доста се е променило мястото, но си е все така магическо! По спомени рекичката на водопада извира на 30 метра по-нагоре


        Коментар


        • Орлова скала, чудна гледка покрай Стара река между Ямна и Лопян. Миналата година имаше доста птици, тази година не ги видях


          Коментар


          • Гората и реката след дъжда


            Коментар



            • Вчера се разходих с колелото до водопада Варовитец, до Етрополският манастир. И реших преди да пусна дрона да поснимам с телефона - има места които е по-лесно да се снимат от ръка (но все пак и с дрона имам филмче, ще го пусна уикенда) - водопада е Уникален и този път попаднах в прекрасен момент - слънчевите лъчи успяваха да пробият гъстата растителност - Много съм доволен и спомена ще ме сгрява дълго време Надявам се и вас


              Коментар


              • Преди мноооооого години летях с парапланер, Сопот ми беше "втори дом" вчера реших да заведа детето да се повозим на лифт и да се разходим на хлад. Красотата си е там и е страхотна, парапланеристите със сигурност са повече от едно време, но нещо което ме изненада, два билета 50 лева и на слизане ни казаха да изчакаме 30-ина минути да се посъберат хора, ОК, но на слизане виждам скромен плакат "сред 20-те най-добри сладоледажийници на Света" е как да не пробвам - сладоледа не беше дори на ​средно ниво , Но за две чашки ни поискаха 24 лева - е, това на истина си е на световно ниво ... Надали ще се возим там скоро

                Коментар


                • Преди 4 години беше много дъждовно и в момента щом дъжда спря аз веднага хукнах на разходка - попаднах във вълшебен момент на прекрасно място... и наскоро се сетих за този полет и реших да го преправя според сегашните си виждания


                  Коментар


                  • Водопада Варовитец под Етрополският манастир е много красив, но не баш за снимане с дрон, е все пак се пробвах, че и момента беше уникален, слънцето успя да мине през гъстата растителнос и да освети поне част от него, има я и дежурната 🌈 дъга


                    Коментар


                    • 20-ина дни не бях пускал големият дрон и вчера след зареждане и ъпдейти се метнах на колелото и качих прохода Кашана, едно от любимите ми места в Балкана, за жалост вятъра беше много силен (можете да видите прахоляка който се вдига от пътя) и за пръв път видях големият да се оплаква, че му е силен вятъра и за пръв път видях перка в кадъра - толкова се е изкривил милият да компенсир, но се справи с чест, е и аз съкратих планираният полет, но пак хванах тази красота зарати която си струваше 50+ км въртене с 1000 метра денивелация


                      Коментар


                      • Стара река в Лопян, тази река има много красиво каменно корито и миналата година пак я снимах, по-нагоре към Ямна. Този път се поспрях, чак в Лопян, а тя след още няколко километра се влива в Малък Искър.


                        Коментар


                        • Църквата в Лопян


                          Коментар


                          • Години наред прекарваме летата с децата близо до Етрополе и вече познавам града, че и с доста хора се запознах, но нито веднъж не го бях снимал . Е, най-накрая и това се случи - после ядохме пица. Знаете ли като се обадите по телефина, че вдигат с "пицарияТА"


                            Коментар


                            • https://webawards.eurid.eu/?q=alexma...Im12cfHbveCv94
                              До сега не бях участвал в подобни състезания Но винаги има пръв път
                              МОЛЯ Гласуваите за Моят сайт - Карта на красотите в България снимани отгоре https://www.alexmarkov.eu/
                              Предварително Благодаря!
                              Последно редактирано от alex_markov; 21-07-22, 12:17.

                              Коментар


                              • Danika
                                Danika коментира
                                Редактиране на коментар
                                Готово

                            • Аневското кале от горе


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X