Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Между Царево и Арапя.


    Коментар


    • Аркутино, плажа, рекичката и остров Св. Тома - страхотно място!


      Коментар


      • Първи тестов полет с мъника mini 3 - лИбов от пръв поглед (днес ще е втория )

        Коментар


        • Danika
          Danika коментира
          Редактиране на коментар
          Честито!

        • Alexr
          Alexr коментира
          Редактиране на коментар
          Честито! Така се поддържа леталена годност - с последователна смяна на материалната част и полети във все по-сложни условия. Пожелав Ви да снимате още много красиви места!

        • alex_markov
          alex_markov коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря, всъщност новият член на семейството е просто по-малък иначе старият си остава основен играч!

      • Несебър старият град, не бях ходил от повече от десет години и естествено вятърната мелница беше опакована изуми ме наличието на много хора още в началото на май


        Коментар


        • Alexr
          Alexr коментира
          Редактиране на коментар
          Тази година, по трети март, ходих до Несебър. Града беше без обичайните за мен тълпи. Почти нищо не работеше, но това ми позволи малкото работещи магазини да ги разгледам подробно и даже да си понапазарувам едни керамики, дето лятото бих подминал. Също минах през музеите на града. Има много интересен за мен археологически музей. Чудесна разходка беше!

      • Преди около месец попаднах във фейса на снимка на този мост и реших да го посетя, речено-сторено. Интересно място , ​много красиво, страхотни поля, готина рекичка и започнат и недовършен мост от никъде за никъде

        Коментар


        • Alexr
          Alexr коментира
          Редактиране на коментар
          Този мост е част от никога не построената железопътна линия Бургас - Варна. Има още един мост от нея на шосето Каблешково - Бургас, който даже май го премахнаха преди няколко години.

      • Игликина поляна ми е съвсем на близо и е страхотно място за бягство от жегите (ако не ви притесняват мушиците и комарите ). И мястото където първо тествах новата играчка на дневна светлина


        Коментар


        • Чудните скали, не бях ходил около две години заради ремонта на пътя, но тази пролет не устисках и минах, прекрасно място, заслужава си пътя. А сега и с вода


          Коментар


          • Докато разхождахме кучето с детето в разгара на Глухарчетара, тя не смогваше да духне всички и аз реших да и помогна с дрона, той се справя много по-добре с размножаването на тези цветя


            Коментар


            • Едно прекрасно място - Шофьорският плаж, пясъчна коса между езерото и морето, диво и красиво


              Коментар


              • Alexr
                Alexr коментира
                Редактиране на коментар
                Това дето се вижда от 5:53 до към 5:50 - подпорната стена ли е?

            • Парапланеристи около Копитото, спомени, спомени - на един първи юни летяхме с парапланери от Копитото до Южният парк да хвърляме дънки с рекламна цел, беше интересно, особено като кацнах и настървената тълпа ми се нахвърли да им дам още дънки


              Коментар


              • Вчера откривахме нови за нас места, тръгнахме от хижа Отовица нагоре по пътеката за Вазов с идеята да излезнем от гората и да се потопим в облаците, но поради лекарска забрана на кучето стигнахме само до местността ГробО от където продължи дрона да огледа района П.С.
                Филма е в HLG формат т.е. ако разполагате с HDR монитор или телевизор би трябвало да усетите разлика? (Аз нямам )



                Коментар


                • Яйлата на залез, очаквах повече цветя в началото на май, но пак беше красиво


                  Коментар


                  • Устието на река Камчия ми е слабост от много време и поне веднъж в годината се опитвам да минавам от там. Всеки път ми харесва


                    Коментар


                    • Долна станция на бившият Княжевски лифт, прекрасно дестинация за вечерните разходки на кучето и понеже мъника е все с мен и за снимане на залеза



                      Коментар


                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        Сложих "Харесвам", защото ми харес заснетото - залеза, квартала. Не ми харесва какво се случва на Княжевския лифт. И не мога да си го обясня защо се случва.

                      • alex_markov
                        alex_markov коментира
                        Редактиране на коментар
                        Витоша Гробище на Лифтове - имаше май такава книга - но то само това да беше Софияленд е от 17 години затворен има и други примери и все собственост на едни и същи хора
                        Последно редактирано от alex_markov; 08-06-22, 17:51.

                      • Danika
                        Danika коментира
                        Редактиране на коментар
                        А за къпалнята в Борисовата градина как ме боли сърцето..Ученическите си лета с приятелки съм изкарала там. Сегашните деца къде да идат? А басена на банята Овча купел и парка около него?

                    • Най-дългият плаж у нас Камчийси пясъци от устието на Камчия та до Шкорпиловци


                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X