Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Острова пред Вардим


    Коментар


    • Арката на Вит в село Ъглен съм я снимал много, но все ми се искаше да снимам подхода към нея който е дори по-интересен и защото с дрона не стана - с телефона


      Коментар


      • Устието на Янтра


        Коментар


        • Червен



          Коментар


          • Пролет до Червен

            Коментар


            • След Червен винаги минавам през Табачка, скалите и пещерите са страхотни, а първия път дори попаднах на залез, е сега нямах този късмет, но поне хванах пещерата "Църквата"


              Коментар


              • Моста на Кольо Фичето в Бяла


                Коментар


                • Марков Кръст, много красиво място, но се почувствах глупаво, много табелки от къде и на къде да гледам, а и аз и детето не видяхме кръста но както казах мястото е готино

                  Коментар


                  • Боженишки Урвич, този път катеренето беше по-поносимо, като не беше 35 градуса като миналата година


                    Коментар


                    • Тези дни направих отдавна мечтаната майска обиколка из Странджа и Черноморието, доста попътувах, но пък натрупах толкова гледки, като този залез около нос Калиакра, че спомените ще ме топлят дълго време. Да не говорим за десетките филми, който още имам да обработвам


                      Коментар


                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        На Калиакра и изгревите са страхотни, но трудно се става толкова рано.

                    • Всеки път като ходя до Боженишки Урвич се кефя на реката и моста до селото, но чак последният път се организирах да спра и да снимам Бебреш и старият мост, на пролет реката изглежда страхотна, само няколко километра преди да се влее в Малък Искър


                      Коментар


                      • Когато търсихме пещерата "Очите" до Липница (намерихме я с дрона, но не стигнахме до нея ), намерихме друга проходна пещера, крепост и прекрасна рекичка, така, че не останахме капо, а се забавлявахме от сърце


                        Коментар



                        • Кацам на луната

                          Коментар


                          • Село Чавдар е най лъснатото село в България, асвалт, тротоари, паркове, езерца и шадравани... Чувстваш се като в Западна Европа. А над селото има увеселителен парк, с катерушки, кръчма и какво ли още не... За пръв път попаднахме там в разгара на ковид-а и всичко беше затворено, обещах на децата да ги доведа като отмине локдауна и ето, че дойде момента, за два дни ходихме два пъти това е на залез като си тръгнаха хората и останахме само ние


                            Коментар


                            • Пролет е, рапицата потръгна, Бягащото дърво се раззелени и още не е избягало, как да не поспра да го поснимам все пак си е феномен

                              Коментар


                              • Alexr
                                Alexr коментира
                                Редактиране на коментар
                                До преди да видя бягащото дърво, за мен "характерно дърво на хоризонта" означаваше "кривата круша". А сега това ми е един от най-забележимите контролни точки по магистрала "Тракия". Много внимавам да не го пропусна.

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X