Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Големия Устински водопад на пролет, много вода, много красота. За съжаление технически проблеми не ми позволиха да снимам както ми се искаше, но величието на непристъпния каньон компенсира


    Коментар


    • Вчера попътувахме и поснимахме доста, при едно спиране решихме да се позабавляваме и дъщеря ми снимаше дрона докато аз го размятах насам натам, напълно безцелно след като се беше завърнал от прекрасен полет


      Коментар


      • Река Марица до Стамболийски


        Коментар


        • Арката на Вит при Ъглен и Слончето, любимо място което посещавам често, този път попаднах в прекрасен момент и слънчевите зайчета озаряваха арката отвътре


          Коментар


          • Като ученици в гимназията и като студенти, ходехме с брат ми и малка компания на палатки за по 2-3 дни през лятото. Точно там разпъвахме палатките, макар, че беше пълно с комари😁
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • Миналата седмица минахме през Българене и видях до пътя този изоставен мост, стори ми се красив и спрях да го снимам. Чак по късно разбрах, че наблизо има още един "римски", нищо, ще имам повод пак да се отбия


              Коментар


              • Тъй като отново имам беклог от 20-ина клипа и видях, че този вече е на над две седмици несподелен, ще си позволя днес да споделя два клипа - Кадин вир до Лиляче - едно място което неизменно пропусках посещавайки Пешкето и Божият мост много пъти но "по-добре късно от колкото никога"


                Коментар


                • Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                  Като ученици в гимназията и като студенти, ходехме с брат ми и малка компания на палатки за по 2-3 дни през лятото. Точно там разпъвахме палатките, макар, че беше пълно с комари😁
                  Изумително красиво място, но и наистина Пренаселено с мушици и комари а с местните как бяхте, че съм попадал на десетки деца скачащи от скалата докато таткото лови риба а майката кротко пафка на реката

                  Коментар


                  • Danika
                    Danika коментира
                    Редактиране на коментар
                    И като дете съм ходила там, въпреки, че ни пускаха да се къпем на строго определени места, тъй като там има подводни дупки, през които реката пропада и излиза пак по-надолу по течението.

                • Трънското ждрело на Ерма, приказно място, за съжаление все не успявам да го снимам както ми се иска, но величието на скалите компенсира техническите ми проблеми


                  Коментар


                  • Строежа на магистрала Хемус, пътен възел Дерманци. Бях младеж като я започнаха тази магистрала, дали ще доживея да я видя завършена? Да не говорим, че за последните десет плюс години е била цялата отворена Само за изборите миналата година и сега пак една тръба на тунела прави грандиозни задръствания А колко ще е хубаво когато и Ако я направят и пуснат Цялата


                    Коментар


                    • Training day

                      Коментар


                      • Водопада Скакля до Заселе е един от най-величествените и най-често сниманите от мен, но чак сега за пръв път го хванах огрян от слънцето, с много вода и целият в дъга 🌈 и също така за пръв път снимах карстовият извор в подножието му, който е по-пълноводен


                        Коментар


                        • Арката в парка в Свищов

                          Коментар


                          • Пещерата Свирчовица

                            Коментар


                            • Миналата есен Устинският водопад едва църцореше, сега вече беше друга работа


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X