Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Полска Скакавица, първи опит за забавен кадър (120 fps)

    Коментар


    • Шабленското езеро и плажа на Езерец. Снимано е миналата пролет, но сега го направих


      Коментар


      • Водопада Полска Скакавица е по-впечатляваш от долу от колкото от въздуха

        Коментар


        • Вчера беше ден за пещери, посетих 6 плюс още доста места първата - Венеца не беше за дрон, та започвам от втората Пещерата Башовишки печ? (Местните ме упътиха към пещерата до кариерата, а на картата е печ???), Много интересна пещера, достъпна само по вода е и по въздух , но мястото е малко кофти с каменната кариера на 3 метра от нея, затова и не вдигнах дрона да не развалям картинката


          Последно редактирано от alex_markov; 14-04-22, 11:41.

          Коментар


          • Виадукти и водопади над Клисура. Всеки път като минавам от там все искам да спра и да снима и никога не го направих, до миналата седмица ... И пак ще го направя но като се раззелени или още по-добре на есен


            Коментар


            • Alexr
              Alexr коментира
              Редактиране на коментар
              Преодоляването на Козница е изключително инженерно постижение. Това са били най-високите мостове в България много дълго време. Прии това пътя е прекаран по южни склонове и зимата много бързо снега по него се стапя и пътя изсъхва. Има много мисъл в проектирането на трасето и много майсторлък в изпълнението, защото този път се ремонтира изключително рядко. Обичам да минавам по този път.

          • Пещерата Козарника. Много красива и на прекрасно място (за карта виж описанието) явно и доста разкопки са правени наскоро но сега нямаше никой, та можах да си полетя


            Коментар


            • Доста съм снимал Белоградчишките скали и крепостта, та дори този път мислих да пропусна, но тази красота се не пропуска лесно пък и винаги има какво още да се види


              Коментар


              • Най-интересната пещера която посетих около Белоградчик със сигурност е Лепеница! Още миналата година я снимах от далеч и бях силно впечатлен, но този път отидох до нея и още повече ме грабна с двата си етажа с гледки и вътрешни връзки! Че и пътя до там беше много интересен Разходка която ми остави незабравим спомен, надявам се и на вас да хареса


                Коментар


                • Полска Скакавица


                  Коментар


                  • След Антон преди отклонението за Копривщица по подбалканският има един водопад - Пеперудата (пише на картата), който винаги пропускам защото си е направо на пътя, но този път реших да се спра и да го снимам. И какво беше учудването ми когато видях, че реките са две а водопадите много и някой по-големи от този на пътя. Та не стана снимане на водопад, а изследователска разходка с много водопади, понякога трябва да се напънеш малко защото зад очевидното се крие още много красота

                    Коментар


                    • Докато пътувам понякога попадам на паметници за които дори не съм подозирал, а някой са особено мащабни, като мемориала Септемврийци близо до Криводол, че чак спрях да го снимам

                      Коментар


                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        То затова се нарича "паметник" - за да се помни, че нещо се е случило. Даже и забравени, те обаче напомнят. Затова аз съм противник на събарянето на паметници.

                    • Крепостта Лиляче и Божият мост отгоре. Божият мост е уникално място което посещавам редовно (поредното филмче ще споделя скоро), но крепостта над него все я пропусках, е този път отделих няколко минути и на нея



                      Коментар


                      • Скален лабиринт Пешкето - страхотно място което малко хора познават, а си заслужава да се види. Нещо напоследък много ми харесва да обикалям по подобни скални чудеса, хем красиво, хем светло, хем и с дървета. Миналата година направихме двудневна експедиция в Русенско и Силистренско където подобни феномени са в големи количества и на гъсто - пак ми се ходи но Врачанско хич и не отстъпва пък и ми е по-близо


                        Коментар


                        • Един от най-красивите манастири - Гигински - Църногорския. Често минавам от там и до сега не бях виждал човек, но този път видях и попитах може ли да пусна дрона, разрешиха ми и докато нямаше хора се накефих да го погледна и отгоре, заслужаваше си!
                          П.С. картата е в описанието


                          Коментар


                          • Една от най-красивите проходни пещери - Божият мост до с. Лиляче, Врачанско. Колкото и да ходя все ме грабва и все си ми харесва, значи ще продължавам Този път стигнах малко по-късно и ниското слънце огряваше доста навътре та беше още по-красиво!
                            Весели празници!


                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X