Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Водопада в Попина Лъка, най-трудно го намерих (а не е труден ) и ме отведе до Спано Поле а се оказа и много красив, само малко се притеснявах за кутрето да не литне от заледената скала


    Коментар


    • Ловеч, моста на Кольо Фичето на залез


      Коментар


      • Река Осъм, моста на филмаджиите и Деветашката пещера отгоре, за да не плаша прилепите


        Коментар


        • Крушунските водопади, пещерата - май се казва Маарата


          Коментар


          • Врабчански водопад. Открих го през 2020 и за пръв път се сблъсках с глупавите ограничения на DJI та не можах да го снимам, но вече съм от стара коза яре и май се справих въпреки липсата на гпс под скалата - красиво място за съжаление тази година пролетта закъснява


            Коментар


            • Крушунските водопади, приказно красиво място, което често посещавам. За пръв път обаче попаднах преди да се раззелени и макар и да не е толкова свежо видимостта е доста по-добра а има какво да се види


              Коментар


              • Моята България Март 2022

                Коментар


                • Супер!
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • Моят "алманах" на водопадите се уголеми в третото си издание (второто така и не го пуснах ), добавих още няколко прекрасни водопада, а Крушунските ги преснимах отново. Това клипче не е за всеки, само за истинските любители на водопадите, защото е много дълго (около 50 минути), но пък на който му е интересно ще открие над 30 прекрасни водопада (остават ми само няколко хиляди да заснема още ), снимани в различни сезони (чакам май месец да отида отново на Големия Истински ). Отново - за координатите на водопадите посетете alexmarkov.eu


                    Коментар


                    • Обичам облаците, а на Черни връх, те са чест гост Това е снимано 2020, но наскоро ми попадна и не одобрих тогавашната си визия, та реших да му дам втори шанс, защото си заслужава



                      Коментар


                      • Един от любимите ми водопади Полска Скакавица. Ходя често да му се наслаждавам и да го снимам. И като трябваше да тествам нови играчки естествено отидох там, за съжаление пролетта все още не е оцветила фона, но пък имаше вода в изобилие. Трябва да помисля за времето на посещенията си, че винаги ми е в котражур


                        Коментар


                        • Alexr
                          Alexr коментира
                          Редактиране на коментар
                          Снимането на природни обекти винаги става най-добре в определени часове, не винаги най-удобни за снимащия. Понякога и на определени дати, когато сънцето свети по най-добрия начин. Най-крайния пример е един водопад в парка Уелолстоун, когато водата във водопада почва да е световод на последните лъчи на залязващото слънце и водопада осветява скалите. Но това става само на определени дати. И трябва на тази дата и в този час да няма облаци. Какво да се прави - природа.

                        • alex_markov
                          alex_markov коментира
                          Редактиране на коментар
                          A, aз чакам вече 4 месеца и ще чакам до към края на май, когато, казват , в определен сутрешен час има шанс слънцето да влезне в каньона на Големия Устински водопад ... пък дали ще хвана, не знам
                          Още преди години разбрах, че за да заснемеш някой природен феномен си трябват няколко ходения и поне няколко нощувки на терен - за да хванеш изгреви/залези, облаци... но тъй като до сега въпреки Огромната "инвестиция", не съм изкарал почти нищо (до скоро си беше Нищо) от това ми хоби, а и имам деца за гледане... та ...

                      • Кадин мост в Невестино, сега напълно реновиран (за жалост красивия калдъръм е скрит с павета, но карай) една любима спирка при пътуванията ми на югозапад


                        Коментар


                        • Alexr
                          Alexr коментира
                          Редактиране на коментар
                          Предполгам, че този паваж е някаква форма на компромис - да не друса колкото кълдъръм, но все пак да не е асфалт. Въпреки, че такъв тип мостове кълдъръма си е ОК и просто трябва да се кара малко по-бавно.

                      • За рожденият ден си подарих едно прекрасно пътешествие до екопътеката Бялата река, най-хубавата която съм посещавал до сега Това е една лежерна обиколка на реката в началото на екопътеката, имам и още филмчета



                        Коментар


                        • Екопътека Бялата река над Калофер е най-красивата и приятна която съм посещавал до сега, за съжаление за да я наснимам с дрона ще ми трябват няколко дни рискови полети и понеже разполагахме с час и половина - с телефона (дрона го пуснах в началото и в края), че и с телефона снимах в по леките участъци, защото на по-чепатите места носих кучето та най-добре да отидете и да я видите - заслужава си!

                          Коментар


                          • Обикновенно не пускам поредни филмчета от едно място едно след друго, но Екопътека. Бялата река ме грабна, а крайната точка по реката беше магическа и мисля, че няма да ви дойде в повече Познат ми каза, че с дрон хората снимали отгоре пъка аз... но тук отгоре няма да се види нищо освен гора, та се наложи да се време сред клоните


                            Коментар


                            • Alexr
                              Alexr коментира
                              Редактиране на коментар
                              Впечатлява и ще пробвам да включа посещение на пътеката по пътя към морето. Смятам в края на май да ходя малко по нашето море и една спирка долу-горе в средата на маршрута ще ми дойде отлично.

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X