Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И докато съм на вълна Мал Асар, ето едно кратко клипче от колата на връщане от там, естестеено интересните места не снимах, че ми трябваха и двете ръце

    Коментар


    • Честит 3-ти Март

      Коментар


      • След като видяхме водопада Дупката до Желъдово имахме доста още места в района, но някакси не ни вървеше. Та май само Счупената планина видяхме, но пък беше интересна, вижте я и вия


        Коментар


        • яз. Дяково


          Коментар


          • След почти 200 часа във въздуха за 5 години и доста над 6000 км с дронове човек придобива някакъв опит и все пак не е застрахован от елементарни грешки За щастие без последици този път освен изненадата от жиците който очевидно не бях забелязал


            Коментар


            • Alexr
              Alexr коментира
              Редактиране на коментар
              Е на всеки може да се случи. Важното е, че е без последици за дрона, както и за жицата.

          • Никополис ад Нестум


            Коментар


            • Meздра Калето

              Коментар


              • Рила под облаците

                Коментар


                • Alexr
                  Alexr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Една от най-величествените гледки които съм виждал, беше точно Рила. Пътувах в посока юг и когато излязох на ръба на котловината в която е Дупница отсреща беше Рила. Въздуха беше изключително чист и видимостта беше просто кристална. Отгоре имаше ниска облачност, която беше точно на ръба, където свършва стръмния склон. Илюзията беше, че планината продължава безкрайно нагоре скрита в облаците, а междувременно се виждаше всяко дърво по отделно - никакво размиване на контурите на обектите.

              • Това филмче не е с дрона, а с телефона. Едно качване и слизане до 7-те езера по маратонки (не бях тръгнал натам ), страхотен спомен в прекрасното време през февруари преди да започне мартенската зима


                Коментар


                • Параклиса над Сестримо, едно уникално място до което най-сетне се наканих да отида не само с дрона и разходката беше много приятна


                  Коментар


                  • Alexr
                    Alexr коментира
                    Редактиране на коментар
                    Пътя до там проходим ли е с лека кола?

                • Февруари беше много успешен месец за снимане та направих още една версия на компилацията "Моята България" допълнена с новите красоти - добре се получи - забавлявайте се

                  Коментар



                  • Винаги има пЪрви пЪт е казАл поетА и те така те на и на мен след 5 години и хиляди километри най-накрая ми се случи дрона сам да си кацне (аз го бутах нагоре без успех ) добре, че реши на пътечката в мекия сняг
                    П.С. е, и аз му помогнах да вземе това решение вреики го възможно най-ниско за да избегна надвисналите клони

                    Коментар


                    • Овчарченският водопад през зимата, впечатляваща гледка, но трудно достъпна, особено когато дрона не искаше да лети по-високи но пак се получи нещо

                      Коментар


                      • Прохода Траянови Врата. Минавам много често през тунела по магистралата, а местенцето е готино, но в момента трудно достъпно

                        Коментар


                        • Понеже вярвам, че навсякъде човек може да открие красота, стига да има очи за нея. Я търся в неочаквани места, това е пътеката между х. Звездица и Конярника на Витоша, за пръв път я видях неотъпкана, а към Конярника и изцяло навята и липсваща след снеговете... Беше вълшебно!


                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X