Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Все се каня да поспра и да поснимам реката и строящите се мостове над Струма и този път с наканих.


    Коментар


    • Миналата седмица пуснах едно клипче с дрона от водопада Дупката до с. Желъдово Джебелско и интереса беше голям, затова спретнах едно клипче с телефона от подхода ни до водопада (един от трудните ) и от самият него - приятно гледане

      Коментар


      • Едно изключително красиво място от нашето Черноморие- устието на Велека до Синеморец. През февруари не е най-цветното време и пак е прекрасно. Иска ми се да успея да отида през май


        Коментар


        • Разрушеният мост, тунела и птиците на Арда под Студен Кладенец много красиво място пълно с живот


          Коментар


          • Като дете, нашите ме водеха на море на Китен, атракцията всяка година неизменно беше разходка с лодка по Ропотамо и естествено съзерцаване на Лъвската Глава... Времето се изниза неусетно и ето вече 30-40 години все пропусках да видя този скален феномен, Но най-накрая намерих къде да спра и да пусна дрона, че не само скалата, но и готини катерачи видях


            Коментар


            • Миналата есен направихме страхотна разходка по коритото на река ДюшуДере (ДушанДере?), Беше приказно красиво, но много хора ми казаха, че по-надолу по течението е още по-хубаво, та отидохме да проверим . Вярно стигнахме леко късно и поради снега и калта не можахме да слезем до реката, но дрона се справи явно пак ще се ходи в района, за предпочитане на пролет/есен, че зимата е малко безцветно


              Коментар


              • Връх Дупевица ни е под носа дето се казва, пък, чак наскоро успях да стигна до него, вярно е в изоставено поделение, но пък гледките от него са страхотни, все пак е Първенеца на Люлин планина


                Коментар


                • Danika
                  Danika коментира
                  Редактиране на коментар
                  Него го покорявам най-често 😁
                  Поне 2-3 пъти годишно.

                • alex_markov
                  alex_markov коментира
                  Редактиране на коментар
                  А, аз за пръв път до вратата на поделението съм ходил често, но до върха не

                • Danika
                  Danika коментира
                  Редактиране на коментар
                  При ясно време се вижда Рила.

              • Дупката в Ботуня, трети път ходя и все февруари месец, а ми се иска да видя зелено това дърво уникално място. За хората които го знаят с друго име миналата година на картата беше Дупката, тази е Пещерата с дървото... Догодина нов късмет, ново име за мен дупката доста точно описва този природен феномен а дървото завършва картината - природата е приказен творец


                Коментар


                • Alexr
                  Alexr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Това дърво, когато е зелено ще трябва да изглежда като извадено от някаква приказка.

              • В днешният снежен ден ще споделя малко кадри от Рила от един прекрасен ден из планината


                Коментар


                • Една разходка около Лакатнишките скали с телефона

                  Коментар


                  • Крепостта Устра над с. Устрина в Родопите се оказа страхотна, само дето тръгнахме нагоре в доста сняг и на залез, та не стигнахме, но дрона ни отмени и успяхме да се насладим на сррахотната гледка

                    Коментар


                    • Гургулят и пантеона Майка България


                      Коментар


                      • Честита Баба Марта на всички - да сте живи и здрави и мноооого щастливи! Поздравявам ви с гледка от кварталната градинка, така докато разхождам кучето не издържах на Красотата



                        Коментар


                        • Преди 16 години на едно пътешествие за пръв път видях този мост до Момчилград и се впечатлих (през него минават доста коли!) и сега ми се прииска да го зърна отново както и жп моста. Естествено пристигнахме 5 минути след като планината го беше потопила в сянката си, но пак беше страхотно (виж следващият водопад го пропуснахме на цяло в мрака )


                          Коментар


                          • Около Джебел се оказа пълно с интересни места, второто ни посещение ни отведе и до крепостта Мал Асар, красиво място до което се опитвахме да стигнем от няколко посоки и все не успявахме, нищо като се махне снегът ще пробваме отново, целият район иска още много време


                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 3 потребители онлайн. 2 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X