Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коментар


    • Едно любимо място - Шофьорският плаж, море, дюни, езера, блата птици, слънце.... Направо не знам защо чак сега го снимам за пръв път


      Коментар


      • Абе в прекрасна страна живеем - стига сме се оплаквали и да и се порадваме

        Коментар


        • Alexr
          Alexr коментира
          Редактиране на коментар
          Някой, който прави реклами за България като туристическа дестинация, не те ли е търсил за оригинала на видеокадрите?

        • alex_markov
          alex_markov коментира
          Редактиране на коментар
          До сега доста хора са ме търсили, главно да им подаря нещо , наскоро един сладур обаче си поръча рекламно клипче, та една стотна от инвестицията съм избил ... За 5 години

      • Нос Агалина до Дюни, минавал съм стотици пъти, но за пръв път спирам


        Коментар


        • Аркутино и Ропотамо в ледена премяна, много странно усещане, слънце, море и ... Лед


          Коментар


          • Имам си аз любими места на които не знайно защо никога не спирам да снимам като Шофьорският плаж или пък ето устието на р. Караагач в Черно море под Китен. Но последният път ходих сЦепиално за тях Много ми се искаше да мина и под моста, но няколкото особено големи птички плуващи под него ме разубедиха, едно да не ги притеснявам и второ да не се налага да се гмуркам ако ги притесня



            Коментар


            • Почти всеки път като минавам по-рано по магистралата около Долна Диканя има мъгла и все се каня да си поиграя и все бързам за някъде, но вчера спрях и поснимах, вярно малко позакъснях и тя изчезваше с всяка минута, но аз се забавлявах, да се надяваме и вие така


              Коментар


              • Най-красивият водопад който съм виждал до сега - Дупката до с . Желъдово! И един от най-трудно достъпните, не видях никъде табелки, пътеки... движихме се по изоставени дърварски пътчета с много кал и напряко през реката и стръмните склонове, носейки кучето , Но си заслужаваше! Толкова ме грабна, че чак изкъпах дрона за да го снимам за щастие кораво се оказа бръмбарчето


                Коментар


                • 7-те езера, едно любимо място. Този ден бях затръгвал в друга посока, но като видях Рила от магистралата и колата сама зави на там и нищо, че бях с маратонки, пак стана страхотна разходка


                  Коментар


                  • Alexr
                    Alexr коментира
                    Редактиране на коментар
                    Зимата ми липсват онези сини петна по пейзажа. Под снега мястото е някак си по-обикновено. Просто е една по-обикновена Рила.
                    Последно редактирано от Alexr; 16-02-22, 09:48. Причина: Допълване

                • Фара на Ахтопол, още едно от местата които винаги подминаваха си заслужаваше да се отбия


                  Коментар


                  • Една от най-интересните скали които съм виждал, скално-култов комплекс Дъждовница - не само природата е ваяла чудеса, но и Траките са оставили следи, за мен природата води, но е станало интересна картинка. За втори път ходя и все още не съм видял и малка част от красотите, но се опитвам а дрона помага много


                    Коментар


                    • Силистар през зимата, аз май лятото не съм го виждал



                      Коментар


                      • Водопада Марф, едно Родопско бижу което видяхме след прекрасна разходка от село Желъдово, за разлика от Дупката, тук пътеката е добре маркирана! Само не намерих лесен начин да слезнем от долу, но дрона се справи вместо нас

                        Коментар


                        • Яз. Кърджали през зимата, интересно, че съвсем малко по-нагоре към вливането на Арда беше замръзнал, а тук не е.

                          Коментар


                          • Дяволският каньон под Студен Кладенец. Уникално място покрай което съм минавал много пъти и чак сега се спрях да го видя, вече ще спирам всеки път като минавам


                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X