Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скален лабиринт Пешкето до с. Лиляче, Врачанско, съвсем близо до приказният Божи мост. Заслужава си да се види, но трябва да се пресече реката за да се разгледа. Аз го видях, чак на второто си посещение

    Коментар


    • Mиналата седмица ходихме до Старосел, бях впечатлен от многито язовирчета едно до друго и реших да ги снимам


      Коментар


      • Старосел, едно от най-запазените тракийски светилища. За съжаление не е много интересно от въздуха, но аз да снимам

        Коментар


        • Над Златните

          Коментар


          • Владайската река през зимата


            Коментар


            • Често ставам рано, но почти никога не снимам изгрева, е вчера реших да пробвам - отне ми 25 минути при -10 (но поне бях в колата на топло, само дрона зъзна )


              Коментар


              • Черноморец и къмпинг Градина през зимата

                Коментар


                • Alexr
                  Alexr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Празните летни курорти си имат едно очарование, което трудно се предава от фотоапарата или камерата. Особено много ми харесват малко преди началото на сезона - вече са се появили някакви хора, всичко е отворено, потегнато и готово да посреща тълпите.

              • Опитите да снимам този фантастичен водопад продължават, но Скакля до Заселе, не се дава лесно въпреки ранното тръгване, той вече беше в сянка. Но както винаги си е зашеметяваш, а и за пръв път е целият в лед


                Коментар


                • До Синеморец напоследък ходя доста често, но "Корабите" все ми убягваха, е този път се полутах и ги намерих и естествено зора си заслужаваше - прекрасно чудо на природата!


                  Коментар


                  • Една приказка от вода, сняг и отражения - Искърското дефиле до Оплетня.


                    Коментар


                    • Виадукта Бебреш, все минавам от горе, този път реших да мина за разнообразие през Арабаконак и реших да поснимам това чудо


                      Коментар


                      • Винаги ми изглажда леко тъжно - къмпинг през зимата това е между Градина и Златна Рибка края на януари


                        Коментар


                        • Черепишките скали между Черепиш и Лютиброд - колкото пъти минавам все зяпам и се дивя, често и спирам да снимам. Този път чаках и влака, който бях подминал, но явно се беше замотал по гарите и така и не го дочаках, само дето все въртях дрона към тунелите


                          Коментар


                          • За да снимам с дрона трябва първо да стигна поне близо до мястото, а най-добре до самия обекта. И за това е джипа, с този конкретно навъртях над 80 хиляди километра за малко под две години по пътищата на родината. и почти всяко пътуване съдържа поне няколко километра извън асфалта, в случая от долу има следи от асфалт, само дето прохода АрабаКонак не се ползва от десетилетия, а аз често си го ползвам, че от върха му тръгва чудесен път за билото на Балкана...
                            Та това е едно зимно минаване


                            Коментар


                            • uniqaudio
                              uniqaudio коментира
                              Редактиране на коментар
                              Не се ползва, не се ползва, обаче тази година два пъти минавам от там, като затворят Хемус и се прибираме от командировки в Ботевград. Та от Ботевград покрай Врачеш, Бебреш, през Арабаконак (сега Ботевградски проход), Горно Камарци, Саранци и София. Верно пътят е като след бомбардировките в Бейрут от под магистралата към Горно камарци, но местните си го ползват, а и ние минаваме с баничарката без проблем.
                              Попътно може да видите паметната плоча на мястото на обира на турската поща и други паметници.

                              https://wikimapia.org/#lang=en&lat=4...BE%D1%87%D0%B0

                          • Коментар


                            • Alexr
                              Alexr коментира
                              Редактиране на коментар
                              Това дърво ми е един от ориентирите по магистрала "Тракия" и някак го очаквам в която и посока да пътувам. Даже когато пътувам през нощта, го търся в тъмното.

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X