Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Капраля над Бистрица в Януарските "горещини"


    Коментар


    • Медковският водопад над Враца, може и да не е от най-големите, но каньона е приказен и ме е ужасно яд, че поради технически причини (моя грешка ), не испях да го снимам както заслужаваше. Но пак е впечатляващ!


      Коментар


      • Вратцата - едно любимо място, супер величествени скали. За съжалени 90% от посещенията ми са през зимата


        Коментар


        • Миналата година открих това приказно параклисче, надвесено над Струма точно срещу Рупите и не мога да спра да ходя до там, реката е толкова красива, скалите са уникални, местните са се постарали... Заслужава си да се види


          Коментар


          • Днес докато разхождах кучето попаднах на импровизиран бъмптрак и реших да пусна дрона из гората - резултата много ми хареса
            П. С. леко е забързано, че иначе е дълго


            Коментар


            • Alexr
              Alexr коментира
              Редактиране на коментар
              Катерушката и пързалката. които са на 4:05 - 4:10 са тези, които помня от моето детство. За голямо мое съжаление, почти никъде не се поддържат от общините. Ако някой бдителен гражданин се обади, че има такава, която е в лошо състояние просто идват и я режат в стил "виетнамски капан" - оставят малки "пънчета" от краката. Точно в единя да се спъне някое дете и да се надене на другия.

          • Прохода Петрохан и кулата на фона на Ком и цяла България огряна от слънцето и стелещите се облачета... Гледка която ми топли душичката


            Коментар


            • Водопада Полска Скакавица е един о най-красивите които съм виждал и макар и да го посещавам често, миналата седмица го видях най-пълноводен и бях отново впечатлен!


              Коментар


              • Мелник си е уникално място, често ходя и въпреки това почти винаги откривам нови красоти - насладете се на полет от параклиса над църквата, крепостта и скалите



                Коментар


                • Водопада Скакля до Заселе е приказен, но този път бях на другия хребет към Бов и реших въпреки силният вятър да снимам скалният венец от далеч, в слънчево време Искърското дефиле е прекрасно!


                  Коментар


                  • Миналата седмица ходих до Добравишка Скакля и видях скалата Омегата - колкото и да обикалям все успява да ме изненада нашата родина - уникално място което трябва да разгледам по-подробно, но лятото


                    Коментар


                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Мой познат се запъна, че няма да ходи никъде извън България, докато не събере всички печати от "100 национални туристически обекта". Направи го с една забележка - обходи всички обекти упоменявани някога в този списък. При това ако под един номер има три обекта, то той ходеше и до трите. Извода му беше, че колкото повече си обикаля България, толкова повече си харесва страната.

                    • alex_markov
                      alex_markov коментира
                      Редактиране на коментар
                      И другият ми извод е, че колкото повече обикалям толкова повече Има за виждане което не съм видял Но става все по-трудно да го откриеш!

                  • Тази есен заведох децата до Бов и отидохме до водопада Под Камъка, прекрасна скала с цели два водопада, един до друг, но без капка вода. Миналата седмица нещата изглеждаха съвсем различно от към вода

                    Коментар


                    • Преди около месец снимах в Дендрариума в мрачен ден след сняг и днес ми се стори, че са абсолютно същите условия - Но не съм с ФПВ-то - та за сравнение пак го летях и снимах
                      Клипа е леко забързан (че е доста дълъг ) ако ви се гледа с оригиналната скорост - тубата позволява да промените скоростта - изберете 0.75


                      Коментар


                      • Водопада Добравишка Скакля, много красив. Но внимавайте защото гпс-а първо ме подкара към Бов, според него и там има Добравица, но важното е, че го намерих и снимах... Нещо много водопади ми се събраха напоследък, но пък все готини


                        Коментар


                        • Днес беше толкова студено, че на кучето му замръзнаха лапите и трябваше да се откажа от разходката - но поне дрона се разходи около Алеко


                          Коментар


                          • Alexr
                            Alexr коментира
                            Редактиране на коментар
                            Мдаа. Нямам идея какви велики идеи са били налазили приватизатора на "Щастливеца", но накрая успя да заличи следите от стария хотел. Явно е бил голям зор. Пожелвам му дълъг живот и светли фалити във всяко бизнес начинание. Последните години, колкото пъти се кача на Алеко, все тръгвам в посока Бистришкото бранище и не бях ходил в посока хотела.
                            Мястото е много красиво.

                        • Опитахме се на една разходка да стигнем до крепостта ЗемлънГрад в Земенският пролом, но тогава не успяхме, стана късно. Та реших в януарските жеги (миналият петък беше 16 градуса!) да я посетя и понеже както винаги нямаше време, с колата към рудника, с идеята от там пеша. Но ми се видя твърде индЪстриЪл и реших първо да погледна с дрона та ходенето пак се отложи, за лятото и все пак стана филмчето


                          Коментар


                          • icerunner
                            icerunner коментира
                            Редактиране на коментар
                            Много красиво е това място.

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X