Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скалните гробници до село Пчелари


    Последно редактирано от alex_markov; 11-11-21, 20:28.

    Коментар


    • Яз. Студен Кладенец до с. Гняздово и последните напъни на мъглата. Спомен който ще ме топли дълго време!


      Коментар


      • Кован Кая

        Коментар


        • Любимият ми водопад на Сътворението. Предишният път ходих февруари, сега пък изпуснах слънцето и все пак беше много красиво, поне ще имам повод за още посещения, на проле например

          Коментар


          • Тази златна есен (октомври и първата седмица на ноември) се събраха доста филми от красиви места из България и реших да подбера някой по-впечатляващи кадри в тази компилация, дано да ви хареса. Поради свръхпроизводство някой от филмите в нея още не съм споделил



            Коментар


            • ДюшанДере - приказна река в Приказна долина без покритие, път или пътека с едно Микро Миниатюрно водопадче гордо отбелязано на картата - страхотна разходка си направихме

              Коментар


              • Всеки път като отивам до водопада на Сътворението се поспирам на тези чудесни скали над река Крумовица, този път и дрона пуснах, та чак закъснях за водопада , но си струваше


                Коментар


                • Над Кричим излизаме от мъглата


                  Коментар


                  • Много рядко ми се случва да не извадя дрона цяла седмица. И за да не се случи го пуснах в коритото на Владайската река, порутеният трафопост и все още жълтите череши си бяха истински бонус



                    Коментар


                    • Яз. Въча до комплекс Чилингира, прекрасните меандри на Въча, винаги ме дърпат да се поспра и да поснимам


                      Коментар


                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        Аз самият, когато за първи път попаднах в долината на Въча, вече бях на 50 години. Отивах на гости на приятел в Девин. В момента, в който излязох на стената на язовир "Кричим", почнах да търся отбивки да мога да спирам, да гледам и снимам. Бях като дете в сладкарница, където продават и играчки. От Кричим до Девин карах поне четири часа. Остана ми само да се отбия по стария път от Михалково към Девин, където имало страхотни места с гледки към язовир "Цанков Камък".

                      • alex_markov
                        alex_markov коментира
                        Редактиране на коментар
                        Покрай 3-те язовира съм минавал десетки да не кажа стотици пъти и все ме кефи, кефи ме и от Равногор - Бекови скали да го гледам, виж за старият път не знаех - ще трябва да отида да видя

                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        До колкото виждам по картата, Равногор е над язовир "Въча". А ако от Михалково тръгнете към село Стоманево, някъде там по пътя е мястото от където най-хубаво се вижда стената на "Цанков Камък". Аз се забих по пътя, който следва руслото на реката смятайки, че ще стигна основата на стената, но пътя е затворен доста преди стената, а е и обрасъл, та не се отваря и гледка. Видях само това:
                        https://photos.google.com/share/AF1Q...t2eC1TV0lhbzFR



                        Като съвет - спирате в Михалково и питате местните. Те ще ви упътят най-добре.

                    • Дяволската еко пътека е много интересна, за съжаление пристигнахме късно и не я минахме цялата, а ни оставаше още около километър до Ягодинското ждрело и великолепната скала с площадката Орлово Око отгоре. Но за дрона това са няколко секунди


                      Коментар


                      • Благодаря!
                        Снимки от площадката на Орлово око съм си направила лично, но друго си е да се рееш над ждрелото
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                          Благодаря!
                          Снимки от площадката на Орлово око съм си направила лично, но друго си е да се рееш над ждрелото
                          Аз не успях, защото имаше такава опашка, че набутах бабата с децата - снимах ги ... и за мен не остана време

                          Коментар


                          • Изворът на река Арда


                            Коментар


                            • За да стигнем изворите на Арда спахме в еко ферма Дядовата Ряка, с любезното разрешение на стопаните снимах това приказно място.


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X