Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Благодаря, ама вече го поръчах за 599 с безплатна доставка до адрес.
    Чисто нов с 2 години гаранция.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Благодаря, ама вече го поръчах за 599 с безплатна доставка до адрес.
      Чисто нов с 2 години гаранция.
      2 или 1, че разликата е Огромна + с една батерия не ти върши много работа + гаранцията не покрива катастрофи - този който ти показах включва и така наречената застраховка за две години - като го блъснеш някъде изпращаш го на DJI плащаш малка сума и ти пращат нов (2-3 пъти )
      Браво за решението, каквото ти трябва ще си го докупиш - успех, ако имаш въпроси - питай.

      Коментар


      • Коментар


        • Коментар


          • Коментар


            • Коментар


              • Коментар


                • Коментар


                  • Коментар


                    • Алекс. Ако може още една молба. Моля озаглавявай местоположението на чудесните кадри, така че да е видно какво ще се гледа, без да е неибходимо да се пуска клипа.
                      Ако нямаш нещо специално предвид де.
                      Поздрави!!!

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Алекс. Ако може още една молба. Моля озаглавявай местоположението на чудесните кадри, така че да е видно какво ще се гледа, без да е неибходимо да се пуска клипа.
                        Ако нямаш нещо специално предвид де.
                        Поздрави!!!
                        Пенчо, разбирам те, ама много ме мързи споделям филмите на много места и като споделям по един - два филма на ден утепвам 20-30 минути в бъцане на телефона/компа ежедневно, постоянно се чудя кое място да махна от списъка, но тук съм сподели май почти всички и затова се напъвам - иначе тук има 2-3 гледания което си е нещо като персонална сесия за Даника, Алексар и явно и за теб... ще се опитам де, но не обещавам

                        Коментар


                        • Danika
                          Danika коментира
                          Редактиране на коментар
                          Твоята тема ми отваря деня, Алекс😁
                          Благодарна съм ти за усилието да го правиш!

                        • Alexr
                          Alexr коментира
                          Редактиране на коментар
                          Да аз съм единият, който задължително през деня поглежда дали сте сложили нещо ново. Пътувам много по-малко отколкото ми се пътува и вашите филмчета ми запълват дупките. Иначе аз ги преглеждам и на "тубата" и си взимам координатите от там.

                      • Споко! Мързела е двигател на прогреса!

                        Коментар


                        • Дяволският мост на Дяволската Еко пътека е Уникално място на около километър от пътя за Ягодино, но по-лесно се стига от Борино, за съжаление стигнахме късно и беше доста мрачно, но все пак беше много впечатляваща природна красота и Смел подход от страна на създателите на пътеката

                          Коментар


                          • Една сутрин пътувайки зърнах тази хибридна църква в село Рудина, толкова ме впечатли, че спрях и въпреки мъгливото време пуснах дрона гълъбите бяха леко притеснени

                            Коментар


                            • Alexr
                              Alexr коментира
                              Редактиране на коментар
                              Тази църква е интересна. Сигурно има история свързана с нея. На Вашето филмче, се вижда, че са започнати възстановителни работи по камбанарията. На не много стари снимки, се вижда пълна руина.

                            • alex_markov
                              alex_markov коментира
                              Редактиране на коментар
                              И в същото време никой не е влизал от поне година (съдейки по храстите) - няма и камбана...

                          • Един малко по-различен поглед към връх Вихрен

                            Последно редактирано от alex_markov; 09-11-21, 15:58.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X