Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коментар


    • Коментар


      • Коментар


        • Коментар


          • Коментар


            • Коментар


              • Коментар


                • Коментар


                  • Коментар


                    • Колега, кажи моля това хвърчило на какво разтояние е под контрол?
                      И евентуално на каква цена може да се намери.

                      Поздрави!!!

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Колега, кажи моля това хвърчило на какво разтояние е под контрол?
                        И евентуално на каква цена може да се намери.

                        Поздрави!!!
                        Лесен отговор Няма на въпроса ти Пенчо, Повечето дронове от по-висок клас твърдят, че могат да имат връзка до 9-10 километра от пилота, НО това е в Идеални условия с Пряка видимост извън населени места и в Щатите за Европа преминават на СЕ стандарта и свалят мощността на предавателя Многократно та разстоянието е по-малко и много зависи от конкретните условия. отгоре на всичко почти всички нямат достатъчно батерия да отидат далеч и да се върнат без да им свърши тока ...
                        И накрая като за капак - понеже България е в Европейският съюз от тази година за да летиш ти трябва Книжка (не е ясно кой и кога ще те проверява...) и важат Европейските правила... ще цитирам само две от тях - Нямаш право да летиш над 120 метра от терена ИЛИ от стартовата точка И трябва да летиш VLOS Да можеш да Виждаш дрона с невъоръжено око (Пълна глупост останала от авиомоделизма, Но е забита в правилата....)
                        Ако имаш още въпроси - питай

                        Коментар


                        • На мен ми трябва предимно из Родолите за през отпуската. Обикновено съм на десетина километра от населено място.
                          Иначе си имам един, ама трябва да го гледам, щото няма как да разбера къде се е загубил!
                          Няма начин да виждам в реално време той какво вижда........
                          Поздрави!
                          п.с. Май сме се засичали при дедо Владо! Той пък кара вируса сега, но още си е в къщи.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            На мен ми трябва предимно из Родолите за през отпуската. Обикновено съм на десетина километра от населено място.
                            Иначе си имам един, ама трябва да го гледам, щото няма как да разбера къде се е загубил!
                            Няма начин да виждам в реално време той какво вижда........
                            Поздрави!
                            п.с. Май сме се засичали при дедо Владо! Той пък кара вируса сега, но още си е в къщи.
                            Засичали сме се при него, той все още не вярва, че има такъв вирус... вече втора седмица Дано се оправи по-бързо!
                            А за дрона - има едно DJI Mini 2, което е на прилични пари и ще ти върши работа.

                            Коментар


                            • Вчера му занесох тест поне да си знае!
                              Жена му го кара в момента, доказано. Изхвърли са я от химиотерапия за рак. Той пак не иска да повярва??????
                              Щеше да се обади, като направи теста. Ха познай дали се е обаждал.А и двамата си се разхождат без маски дори??
                              Поздрави и дано всичко мине добре,че и аз го минах само с наложена карантина, ама по нищо не не разбрах, че съм болен.
                              Месси за насоката какво да търся!

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Вчера му занесох тест поне да си знае!
                                Жена му го кара в момента, доказано. Изхвърли са я от химиотерапия за рак. Той пак не иска да повярва??????
                                Щеше да се обади, като направи теста. Ха познай дали се е обаждал.А и двамата си се разхождат без маски дори??
                                Поздрави и дано всичко мине добре,че и аз го минах само с наложена карантина, ама по нищо не не разбрах, че съм болен.
                                Месси за насоката какво да търся!
                                https://drones.bg/magazin/second-han...rki-i-stikove/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X