Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В страната на Златното руно - 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В страната на Златното руно - 2017

    Някои вече знаете, че през юни 2017 бях две седмици в Грузия. Не знам дали ще успея да спретна писание, но ето един клип - компилация основно от снимки от едно от най-интересните места - Горно Сванети.


  • #2
    От: В страната на Златното руно - 2017

    Много красиво и диво ...благодаря че сподели
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: В страната на Златното руно - 2017

      БЛАГОДАРЯ!
      Много красиво, мечтая си и аз да отида там.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: В страната на Златното руно - 2017

        Много добър фотопис, многообещаващо - надявам се - начало на увлекателен пътепис, каквито обикновено ни поднасяте; с нетърпение очаквам снимки, разкази - нали освен Големия Кавказ сте обиколили и Малкия; едва ли сте пропуснали Кахетия, Аджария
        Благодаря за споделеното !


        Коментар


        • #5
          От: В страната на Златното руно - 2017

          Първоначално публикуван от Volodia.Petkov Преглед на мнение
          Много добър фотопис, многообещаващо - надявам се - начало на увлекателен пътепис, каквито обикновено ни поднасяте; с нетърпение очаквам снимки, разкази - нали освен Големия Кавказ сте обиколили и Малкия; едва ли сте пропуснали Кахетия, Аджария
          Благодаря за споделеното !
          Не знам кога ще успея да се захвана и с писане. Снимките също са безкрайно много и е доста трудно да подбера малко от тях.
          Кахетия я пропуснахме по няколко причини - липса на време, жега. А и си падаме повече по планините. Най-южната точка, до която стигнахме, беше Вардзия. И не се живееше от горещина.
          От Аджария бяхме в Кобулети и минахме през малкия Кавказ.
          Но големия го видяхме и в източната част на Грузия - по военно-грузинская дорога стигнахме чак до КПП-то с Русия .

          Коментар


          • #6
            От: В страната на Златното руно - 2017

            Благодаря за клипчето!
            С нетърпение чакам снимките!
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #7
              Така и не качих във форума пътепис за пътешествието в Грузия. Но накрая реших, че е добре да имам свое местенце, където пиша подробно и по-подредено, отколкото във форума.
              Започнах с описание на грузинското приключение, още съм в началото, но който е любопитен, може да чете. Ще пускам тук линкове, като има нови публикации. Засега линк към всички на куп:
              Блогът на Скитника, Грузия.
              В темата може да обсъждаме всичко писано.

              Коментар


              • s_s1
                s_s1 коментира
                Редактиране на коментар
                Малко ми е трудно да се ориентирам във Вашия блог. Малко е разхвърлян, не започва с началото на пътеписа. Според мен би било по удобно за възприемане ако започва с началото на пътеписа и завършва с края.
                Снимките са супер!

              • Alexr
                Alexr коментира
                Редактиране на коментар
                Нищо трудно за ориентация не виждам в блога. Чете се се лесно. Снимките са хубави.

              • bgrali
                bgrali коментира
                Редактиране на коментар
                Ето линка към началната страница за Грузия:
                В нея добавям на края новите публикации.
                https://skitnik.beautybg.info/2020/0...7%d1%82%d0%b0/

            • #8
              Поредната публикация за Грузия - в село Мазери в Сванети, четирихилядници, мъгла, облаци и дъжд.
              В Мазери

              Коментар


              • #9
                Благодаря за споделеното , красота !
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • bgrali
                  bgrali коментира
                  Редактиране на коментар
                  Благодаря за добрите думи. Ще има още много писано и снимки от Грузия, но това значи доста безсънни нощи от моя страна.
                  Наистина Кавказ е невероятна планина, поне за тези, които харесват диви и величествени планини. Има и много други неща, които заслужава да се видят в Грузия.

              • #10
                От с. Мазери до столицата на Сванети Местия. Качване с лифта до хребета Зурулди и разходка по него.
                https://skitnik.beautybg.info/2020/07/24/хребетът-зурулди-над-местия/

                Коментар


                • #11
                  Две нови публикации за пътуването в Грузия:
                  В Местия - столицата на Горно Сванети
                  https://skitnik.beautybg.info/2020/0...5%d1%82%d0%b8/
                  Разходка към ски курорта Тетнулди
                  https://skitnik.beautybg.info/2020/0...b%d0%b4%d0%b8/

                  Коментар


                  • #12
                    Още две:
                    От Местия до най-високото село - Ушгули
                    В Ушгули и разходка до старинната църква Ламария

                    Коментар


                    • Валери Недялков
                      Валери Недялков коментира
                      Редактиране на коментар
                      Много впечагляващи отбранителни кули.

                  • #13
                    Написах поредното писание за Грузия. Може би за тези от вас, които обичат да карат по черни пътища, ще е интересно - обединих в няколко видеа записите от регистратора за целия път от Ушгули до Местия, 30 км от който е доста сериозен черен път, забранен от почти всички компании за коли под наем в Грузия, дори и за огромни джипове. Клиповете са към края.
                    https://skitnik.beautybg.info/2020/08/09/от-ушгули-до-кобулети/

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X