Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курсове по Екстремно Шофиране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Курсове по Екстремно Шофиране

    Онази вечер с баща ми си говорихме и той ми каза, че би ме записал на курс по екстремно шофиране, аз само трябвало да си намеря.
    Та, въпросът ми е дали въобще в българия има нещо подобно. Става въпрос за нещо подобно на рали-подготовка, защото това би било полезно ако човек попадне в ситуация на пътя, особено зимата.

    П.С. Предполагам, че съм формулирал въпроса зле, но в момента не мога по по-добър начин, ако има въпроси, ще доуточнявам...
    "That is not dead which can eternal lie,
    And with strange aeons even death may die."
    ~H. P. Lovecraft

  • #2
    До: Курсове по Екстремно Шофиране

    По търсачката Google.com ще намериш инфо.
    Последно редактирано от vladi333; 16-01-08, 11:19. Причина: Реклама

    Коментар


    • #3
      До: Курсове по Екстремно Шофиране

      "Екстремно" е много широко понятие. "Високоскоростно" не бих погледнал, но ако някой може да ми проведе курс за шофиране в кал до колене с негов джип - доста съм склонен.

      Коментар


      • #4
        До: Курсове по Екстремно Шофиране

        Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
        по търсачката Google.com ще намериш инфо.
        Mного благодаря за бързия и точен отговор... Точно това ми трябваше. Сега само и с баща ми да се уговорим (и аз да си намеря време да го взема курса, де) и скоро и аз ще почна да се държа адекватно с колата.
        Последно редактирано от vladi333; 16-01-08, 11:19. Причина: Реклама
        "That is not dead which can eternal lie,
        And with strange aeons even death may die."
        ~H. P. Lovecraft

        Коментар


        • #5
          До: Курсове по Екстремно Шофиране

          Само един съвет: После не го практикувай където ти падне. Такова има предостатъчно по улиците.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Курсове по Екстремно Шофиране

            да по добре в гората между дърветата..
            Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

            Коментар


            • #7
              До: Курсове по Екстремно Шофиране

              Първоначално публикуван от Stan40_San Преглед на мнение
              Онази вечер с баща ми си говорихме и той ми каза, че би ме записал на курс по екстремно шофиране, аз само трябвало да си намеря.
              Та, въпросът ми е дали въобще в българия има нещо подобно. Става въпрос за нещо подобно на рали-подготовка, защото това би било полезно ако човек попадне в ситуация на пътя, особено зимата.

              П.С. Предполагам, че съм формулирал въпроса зле, но в момента не мога по по-добър начин, ако има въпроси, ще доуточнявам...
              България се пише с главна буква! Успех с курса.

              Коментар


              • #8
                До: Курсове по Екстремно Шофиране

                Колеги курсове за екстремно шофиране у нас се правят от двама човека :
                1.Владо Илиев той прави курсове за безопасно управление и владеене на автомобила в екстремни ситуации ,както може да ти направи и курс за рали техника на управление на състезателен автомобил или навигаторски курс.
                2.Павел Жеков - Сливен той сформира групи за рали техника на управление както и обучава навигатори.
                Хубаво е че си си дал сметка че имаш нужда от доусъвършенстване и обучение ,защото много голяма част от пътните инциденти стават от слабо подготвени водачи такъв курс би бил добър не само за теб ,но и за останалите на пътя.Много заможни и не дотам заможни водачи след закупуването на мечтаното возило започват една надпревара с късмета си по-улиците а той е до време и по-лошото е че има и засегнати които въобще нямат вина за случилото се .До момента незнам да има курсове по офроуд при това с техен автомобил ,но и това рано или късно ще се появи ,аз мога да говоря само за колите в офроуда съм лаик.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X