Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пак мътилка някаква...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • icos
    коментира - отговор
    Медицинското за кат. С и нагоре е друг чешит. И струва други пари.

  • Asen Kushlev
    коментира - отговор
    В медицински център плащаш на регистратурата за всичко. Пращах колега преди 3-4 месеца. Наскоро колега платил на личен лекар нещо към 15 лв. за В категория. И тия се изучиха, навремето само таксата се плащаше.

  • davc
    отговори
    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
    Не знам дали правилно си спомням, но преди 20 години ни подюриха да си сменяме личните карти по някаква причина. Т.е. на много хора им изтича валидността по едно и също време през 10 г. За шофьорските нямаше такова нещо. Та затова.
    Причината беше, че именно тогава изобщо се появи туй нящо - лична карта.

    Остави коментар:


  • davc
    коментира - отговор
    .........................

  • Roninn
    коментира - отговор
    30 на личната докторка и по 10 лв.на всеки кабинет,като ги обходиш всичките,на регистратурата ти заверяват още 30 лв.за довиждане

  • Asen Kushlev
    коментира - отговор
    Едо, от мен да знаеш - никаква вяра на държавен служител. Никакви устни кореспонденции - само в писмен вид. Те не си знаят законите и разпоредбите, но се репчат на хората. Четеш си закона, има ги качени на сайтовете на министерствата.

  • Asen Kushlev
    коментира - отговор
    Големи скъпари, тука е 36 лв. Напролет и аз ще се нареждам.

  • Чавдар (V93)
    коментира - отговор
    Много си закъснял. Трябвало е на 6-тата година да ги подновиш. Как може да се мотаеш толкова?

  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
    отговори
    Тоест нещо , на което срока му е 10 години , трябва да се поднови 6 месеца преди да изтекат 10-те години . Това е нормалното ,така ли ? Явно аз съм луд , ама като има срок го приемам , че това е срока , а не няколко месеца преди това.

    Остави коментар:


  • DBRS
    отговори
    Сто, да почерпиш, тук може да пробваш подновяване с КЕП https://e-uslugi.mvr.bg/ESP.Web.Portal/Services/Index

    Остави коментар:


  • сто
    коментира - отговор
    Дрън-дрън, мисъл трябвало... Купувам си хляб, бира, хладилник за няколко минути без да се налага да ги мисля, тенекията ми струва почти ден. Не съм толкова зает бизнесмен, просто за да взема, трябва да вложа време и усилие. Нито мога да си купя кола след работа, нито да я регистрирам. Толкова.

  • siem
    коментира - отговор
    сто, не е задължително всеки да притежава автомобил, а това дали си на държавна работа няма ама абсолютно никакво значение. Ако си организираш правилно нещата време има за всичко само трябва повечко мисъл и по малко емоции.
    Ако си толкова много зает бизнесмен, упълномощаваш и плащаш на друг да ти ги свърши тези работи.

  • сто
    коментира - отговор
    siem, колко автомобила има регистрирани в България знаеш ли? Умножи ги по два-три часа, добави чакането за подновяване на документи и, ако не си на държавна служба, сметни какви са загубите за хората дето сами си изкарват парите. После пак ела да ми говориш кое не било чак толкова трудно.

  • Roninn
    отговори
    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
    А за какво чакате последния момент типично по български? Никой не ви е виновен. Моите документи като изтичаха ги поднових 6 месеца по-рано..........

    .....Даже не съм ходил специално до паспортното, като имах минаване на близо се отбивах да видя колко хора има.
    Типично по Български,ходя няколко месеца след като ми е изтекла книжката или личната карта.И ходя като ме върнат от някъде,че била изтекла,тоест като съм на зор някакъв.

    Да не би да не съм Българин ,като ми е изтекла л.к или да съм по малко шофьор ,като ми е изтекла книжката..

    Мойта книжка се сменя на 5 г.Да ти кажа ли на кое ми е писнало ,от простотия и че медицинското ми е 120 лв.по нашите ширини.

    Остави коментар:


  • Иван Жоров
    коментира - отговор
    Регистрацията на автомобил последните 2 пъти ми е оправяне на документи и канал за 1-1:30ч. и после отиване след обедната им почивка(13ч.) и чакане 10-30мин. за номера и талони. Месец по-рано в друг КАТ чаках над 3 часа само 1 гише за транзитни номера... всичко е до правилна организация.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X