Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Максимална скорост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Максимална скорост

    За цитата на cecoa1 съм съгласен - като не става за каране, да я затворят.

    Коментар


    • От: Максимална скорост

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Къде това?
      Е ние на ЕС ли пишем правилник 2019г? И не, не е само за 3+ ленти, чл 60, със сигурност го пише още някъде, но нито съм юрист, нито полицай, нито професионален свададжия. Нек си стои така, щом не може ни да ремонтираме, ни да диференцираме отделните ленти, ни да не е магистрала, ни... .
      Последно редактирано от veskov; 11-08-19, 22:32.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Максимална скорост

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Къде това?
        От Църна Маца до разклона за Нови Хан

        П.п. в приведения текст,даже и да се абстрахираме от несъществуващите три ленти става дума за превозни средства, които не могат да развият максималната за пътя скорост. За конкретния участък обаче тя е 90 км/ч. и когато карам със 130 отзад ми светкат от половин километър разни шибани оптимизатори, които са гледали Баце по телевизора кога обясняваше за шестата скорост на новите дръгели.Таааааа...къде е проблемът?
        Последно редактирано от icos; 11-08-19, 22:42.
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • Re: От: Максимална скорост

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Е ние на ЕС ли пишем правилник 2019г? И не, не е само за 3+ ленти, чл 60, със сигурност го пише още някъде, но нито съм юрист, нито полицай, нито професионален свададжия. Нек си стои така, щом не може ни да ремонтираме, ни да диференцираме отделните ленти, ни да не е магистрала, ни... .
          А, това е друг въпрос - защо 50 км ограничението е 90, но не е махнат статута на магистрала, както правят около тунелите.
          Има какво да се направи по въпроса, но единственото което се прави е камера на паркингите.

          Коментар


          • От: Максимална скорост

            Тунелите взеха жертви. Да си заглеждал откога няма полиция, камо ли камери на изходите?
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Максимална скорост

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              Тунелите взеха жертви. Да си заглеждал откога няма полиция, камо ли камери на изходите?
              Пак има, но по-рядко и добре че има, че през Траянови врата имаше разни минаващи със 150(и светкащи в тунела), сега основно такива са чужденци..
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Максимална скорост

                Уж внимавам, ноо сега и аз да се оплача от тези дето летят в лявата лента със 130. Омръзна ми да карам на зиг-заг иии те са виновни
                It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                Mark Twain
                https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                Коментар


                • От: Максимална скорост

                  Единствено в Бг у левата лента 140 не е нарушение, така че се замисляй
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Максимална скорост

                    Единствено в България някои си позволяват да карат с 90 в лявата лента...
                    HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                    Коментар


                    • От: Максимална скорост

                      Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                      Единствено в България някои си позволяват да карат с 90 в лявата лента...
                      Що, къде не си "позволяват"? Афганистан?
                      Последно редактирано от icos; 13-08-19, 02:25.
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • Re: Максимална скорост

                        А има ли някаква забрана за каране с 90 в лявата лента, за която не знам?

                        Подозирам, че veskov имаше предвид отсечката около Чирпан.

                        Коментар


                        • От: Максимална скорост

                          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                          Единствено в Бг у левата лента 140 не е нарушение, така че се замисляй
                          Благодаря, успокоих се Защото до сега си мислих, че в нарушение съм само ако блъсна някого отзад докато карам в насрещното
                          It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                          Mark Twain
                          https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                          Коментар


                          • От: Re: Максимална скорост

                            Първоначално публикуван от korgoth Преглед на мнение
                            А има ли някаква забрана за каране с 90 в лявата лента, за която не знам?

                            Подозирам, че veskov имаше предвид отсечката около Чирпан.
                            По правило, за движение се използва най-дясната свобдна лента. Лявата се използва при изпреварване или при заета дясна лента. За конкретния участък може да се обясни движението в лявата лента с извършване на маневра по изпреварване/заобикаляне на неравности
                            A Lone Rider

                            Коментар


                            • От: Максимална скорост

                              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                              Националките броят ли се в баса.

                              Инача за 1 си прав - френските магистрали са страхотни. Дали са най-хубавите е сложно, защото едва ли си карал по всички магистрали на света.
                              E нали за магистралите говорим.
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар


                              • От: Re: Максимална скорост

                                Първоначално публикуван от galinvayov Преглед на мнение
                                По правило, за движение се използва най-дясната свобдна лента. Лявата се използва при изпреварване или при заета дясна лента. За конкретния участък може да се обясни движението в лявата лента с извършване на маневра по изпреварване/заобикаляне на неравности
                                Няма сила в този свят да ме накара да карам в дясната лента от малкои след Пловдив 45 километра до към Стара Загора . По тресачката на Бойко нормално може да се кара само в крайна лява лента
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X