Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Максимална скорост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Максимална скорост

    Първоначално публикуван от korgoth Преглед на мнение
    Аз лично карам според знаците.
    Поздравления за което. И аз така правя, съвсем сериозно, въпреки кодошите от приятели и познати.

    Какво те тормози в липсата на наличие, или наличието на липса на съответната въпросна табела тогаз?
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • Re: Максимална скорост

      Практически знак за начало на магистрала няма. Всички местни карат като на магистрала. И с право - до 2012 е имало знак за начало малко след караулката. Чужденците как ще карат - зависи.
      В момента до отбивката за Нови хан ограничението е 60 въпреки трите ленти (и аварийна), заради липсата на знак за начало на магистрала. След което ограничението е 90 до (вероятно) Пловдив, освен ако някъде няма знак указващ по-висока скорост. На отбивките, които се качват на магистралата, знака за магистрала е по-навътре и не се вижда от самата магистрала.

      Коментар


      • От: Re: Максимална скорост

        Първоначално публикуван от korgoth Преглед на мнение
        Практически знак за начало на магистрала няма. Всички местни карат като на магистрала. И с право - до 2012 е имало знак за начало малко след караулката. Чужденците как ще карат - зависи.
        В момента до отбивката за Нови хан ограничението е 60 въпреки трите ленти (и аварийна), заради липсата на знак за начало на магистрала. След което ограничението е 90 до (вероятно) Пловдив, освен ако някъде няма знак указващ по-висока скорост. На отбивките, които се качват на магистралата, знака за магистрала е по-навътре и не се вижда от самата магистрала.
        Бютифул. И ти лично кво направи по въпроса? Освен че ни се оплака тук?
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • Re: Максимална скорост

          Изгледах видеото и видях какво трябва да направя. А ти какво направи като научи?
          Поне изгледа ли видеото?

          Коментар


          • От: Максимална скорост

            Я си кажете спазвате ли стриктно ограничението от 90 км.в час в участъка Чирпан Стара Загора?
            Или само пред патрулките по паркингите.
            С кемпер в неделя баш в трафика следобеден към София
            нямаше никой зад мен а имах чувството че всеки момент ще предизвикам инцидент.
            Гледам скоростомера 90 показва.
            Като ме подминат някой по бавно набиращи джигитите ги режеха от дясно
            Магистралата особенно в час пик е някакво доказателство пред шофьорите кой е по по най!
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • От: Максимална скорост

              А камерите чий го дървят в кьошетата на тн ,,паркинги", узаконена на най- високо ниво хранилка?
              https://www.offroad-bulgaria.com/sho...64#post3479264
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Максимална скорост

                Сега чувам за такова ограничение
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Максимална скорост

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  А камерите чий го дървят в кьошетата на тн ,,паркинги", узаконена на най- високо ниво хранилка?
                  https://www.offroad-bulgaria.com/sho...64#post3479264
                  Кой дава храната ?
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • От: Максимална скорост

                    Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                    Я си кажете спазвате ли стриктно ограничението от 90 км.в час в участъка Чирпан Стара Загора?
                    Или само пред патрулките по паркингите.
                    С кемпер в неделя баш в трафика следобеден към София
                    нямаше никой зад мен а имах чувството че всеки момент ще предизвикам инцидент.
                    Гледам скоростомера 90 показва.
                    Като ме подминат някой по бавно набиращи джигитите ги режеха от дясно
                    Магистралата особенно в час пик е някакво доказателство пред шофьорите кой е по по най!
                    Не, особенно ако лявата лента е свободна
                    Може ли да споделите моля, там снимка ли правят на превишилите ограничениете или ги спират веднага? Че в едната посока минах доста над
                    It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                    Mark Twain
                    https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                    Коментар


                    • От: Максимална скорост

                      Първоначално публикуван от Primrouse Преглед на мнение
                      Не, особенно ако лявата лента е свободна
                      Може ли да споделите моля, там снимка ли правят на превишилите ограничениете или ги спират веднага? Че в едната посока минах доста над
                      И аз, но бяхме колона с ок 110-115 в дясната лента. Снимки правят, не спират, поне никога не съм виждал.
                      Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                      Кой дава храната ?
                      Всички, може някой да има симпатии и захранва не само за тази, аз
                      точно за там се надявам да не дам, ще видим.
                      пп нервите и трошенето на колите броят ли се за кльопачка?
                      Последно редактирано от veskov; 08-08-19, 18:47.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Максимална скорост

                        Нерви!
                        Не го пожелавам на никого но после нервите са още по опънати ако не се преобразуват в тъга.
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: Максимална скорост

                          Ее, не чак толкова черно деКакво подозираш, че освен трошене на автомобила образува фактът, че колоната се движи с превишена скорост по тресачката, за да изпревари ,,уставняк", дет се движи (по неговите чукачки) без да превишава заветните максимално разрешени 90 в лентата, позволяваща уж 140?
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Максимална скорост

                            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                            Я си кажете спазвате ли стриктно ограничението от 90 км.в час в участъка Чирпан Стара Загора?
                            Еми, аз си го спазвам най стриктно. Плюс минус 5 км/ч. Но правя друго нарушение - не карам в дясната лента, освен ако не ми се налага.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Максимална скорост

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                              ....Но правя друго нарушение - не карам в дясната лента, освен ако не ми се налага.
                              Къде е нарушението?
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Максимална скорост

                                Това, че не се ползва дясната лента. Както се цитира вече правилника-"за движение се използва най-дясната свободна лента"
                                Та нарушение си е(по принцип), но дай Боже всички нарушения да са такива...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X