Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчеви очила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Слънчеви очила

    Гугел, моя приятел (да перифразирам един индийски филм). На твое място бих драснал един мейл да ги питам как да стане. Едва ли си първия. Драсни после тук да кажеш.

    Коментар


    • От: Слънчеви очила

      Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
      Гугел, моя приятел (да перифразирам един индийски филм). На твое място бих драснал един мейл да ги питам как да стане. Едва ли си първия. Драсни после тук да кажеш.
      Утре ще намеря време да пиша един мейл и непременно ще драсна и тук какъв е отговора.А междувременно случайно срещнах добри отзиви и мнения за непозната за мен марка очила "Serengeti".Някой има ли преки впечатления от тези очила,конкретно от модела Serengeti Treviso или Serengeti Norcia?Могат ли да се сравняват с Maui Jim например като качество на стъклото?

      Коментар


      • От: Слънчеви очила

        Аз не съм видял или чул нещо да се сравнява успешно със Мауи Джим.

        Не казвам,че няма или са врьО ма поне аз не съм чул,видял и пробвал други пък не е като да не се интересувам или интересувах по-точно.

        Рискуват ти се едни пари за проба ли?Те Мауито и без това са на извьнземните цени от 500 и горница та ми е интересно тия колко по-евтини ше са та да рискувам да завода едни кинти за нещо какво да е.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Слънчеви очила

          Благодаря за мнението.Цената на Serengeti е по достъпна от Maui Jim,написаните модели ми излизат с отстъпка около 210-230лв с доставка от Англия.Иначе марката е собственост на някаква американска фирма Bushnell и се произвеждат в Италия и Япония.Лещите са стъклени и са фотохроматични и поляризирани.Като цяло цената ме привлича най много,иначе съм сигурен,че Мауито е по добро.

          Коментар


          • От: Слънчеви очила

            Първоначално публикуван от stivenkar Преглед на мнение
            Благодаря за мнението.Цената на Serengeti е по достъпна от Maui Jim,написаните модели ми излизат с отстъпка около 210-230лв с доставка от Англия.Иначе марката е собственост на някаква американска фирма Bushnell и се произвеждат в Италия и Япония.Лещите са стъклени и са фотохроматични и поляризирани.Като цяло цената ме привлича най много,иначе съм сигурен,че Мауито е по добро.
            Колега, това изглежда доста добра оферта. Аз търся точно такова нещо. Може ли подробности откъде се купуват?

            Коментар


            • От: Слънчеви очила

              Не съм сигурен дали мога да пускам директни линкове и ще ти ги пратя на лични.

              Коментар


              • От: Слънчеви очила

                За инфо
                http://www.serengeti-eyewear.com/Home.aspx
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • От: Слънчеви очила

                  Информация намерих много и за производителя и за самата технология,но исках впечатления от реални ползватели ако има.

                  Изпратено от моят Nexus 6P с помощта на Tapatalk

                  Коментар


                  • От: Слънчеви очила

                    Добре де, цъкате на DEALER LOCATOR
                    и си излиза кой ги предлага у нас

                    Коментар


                    • От: Слънчеви очила

                      Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                      Добре де, цъкате на DEALER LOCATOR
                      и си излиза кой ги предлага у нас
                      Винагу ми е странно , как дилър на някаква топ марка стока ,няма дори елементарен сайт
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Слънчеви очила

                        Тоя "дилър" е с "предварителна уговорка".. не знам как да го разбирам. Не бих се "зарибил".

                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: Слънчеви очила

                          Дильр е тоя дето ги има на витрината и като се прецака нещо с усмивка го сменя,другите АЗ по е не ги наричам дилъри.

                          Бушнел като марка е нисък клас оптики,имам монокульр на тия купен нов за 210 кинта,в сравнение с Зайс Премиер бинокьлче за 900 кинта си е направо без пари ма да,върши работа като за 200 кинта.

                          Ако ще трябва да гледам по цял ден през тия цайси АЗ по е бих изровил някой да ми ги намери на нормална цена от някъде и забравям за очила следващата петилетка поне.

                          Очи са това,да е дупе да го прежалиш ма си е око,дупе давам за него.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Слънчеви очила

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Дильр е тоя дето ги има на витрината и като се прецака нещо с усмивка го сменя,другите АЗ по е не ги наричам дилъри.

                            Бушнел като марка е нисък клас оптики,имам монокульр на тия купен нов за 210 кинта,в сравнение с Зайс Премиер бинокьлче за 900 кинта си е направо без пари ма да,върши работа като за 200 кинта.

                            Ако ще трябва да гледам по цял ден през тия цайси АЗ по е бих изровил някой да ми ги намери на нормална цена от някъде и забравям за очила следващата петилетка поне.

                            Очи са това,да е дупе да го прежалиш ма си е око,дупе давам за него.
                            Относно критерия за за дилър - в България такова нещо - трудна работа

                            Иначе Serengeti е било част от Corning, преди да го купят Bushnell. Искам да кажа, че класа на едното не е задължително класа на другото. Като Порше, Фолксваген и Шкода примерно

                            Отделно от майтапа, ето моето допълнение към темата.

                            Аз вчера се свързах с тукашния представител, който ми донесе два чифта да ги видя и да пробвам. Купих едните, което май беше доста прибързано сега като гледам цените по интернет (за други по-стари модели), но иначе очилата са много добри. В сравнение с нормалните стъкла на Рей Бан разликата беше наистина видима.

                            Наистина изглеждат много добри. Нищо общо в сравнение с нещата, които съм виждал по оптиките. Качеството изглежда доста по-високо, но с времето ще проверим.

                            Взех си очила с метална рамка. Лещите са 555nm (това се води модела, има го на сайта), стъклени (минерални), зелени. Фотохроматични, поляризирани, с антирефлекс. Аз по принцип държа да са стъклени.

                            Ето тук са им видовете лещи: http://www.serengeti-eyewear.com/Tec...echnology.aspx

                            Доколкото разбрах, с Мауи Джим са приблизително от един клас, тези ми се видяха с повече "екстри". Най-вече фотохроматичността ми се видя удобство (което не можах да пробвам изцяло, беше леко мрачно ). И като взех предвид, че тези мога да ги видя, пипна и пробвам, а другите няма скоро да ми попаднат, се предадох сравнително лесно

                            Добре е да се помисли относно поляризацията, защото може да се виждат петна по стъклата на колата. Ако предното стъкло е закалено на точки, може да е дразнещо

                            П.П. Дупето също е важен орган

                            Коментар


                            • От: Слънчеви очила

                              с КЕФ да си ги носиш,дано не са Шкода,че както казах аз с тия взимане даване/нямам пьк на Мауито се опитвам да му прецакам мамата,а то не се дава
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Слънчеви очила

                                Я дай модела.

                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X