Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчеви очила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Слънчеви очила

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Ужас


    Сьс здраве да си ги носиш
    Защо ужас




    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Поляризирани ЛЕЩИ на слънчеви очила?
    Ето какво казват:

    Поляризираните лещи имат специално покритие, което увеличава видимостта чрез филтриране на интензивната отразена светлина и намаляване на отблясъците. Тези лещи са специално предназначени за намаляване на отблясъците от повърхности като вода, сняг и стъкло прави този тип лещи идеални за шофьори.

    С тях ще виждам дъното на плитко езеро много ясно, все едно гледаш с водни очила под водата. Ползвам такъв филтър за телеобектива ми, като снимам езеро, море, облаците особено, стават красота, та знам за какво иде реч.

    Коментар


    • От: Слънчеви очила

      Ми от мойта камбанария много пари ми се виждат за това което получаваш,но фактора Искам да ги пробвам......в комбинацията Наличност на пазара като нищо може да е нормална оферта.

      Не съм им фен,но всеки с вкуса си
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Слънчеви очила

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Ми от мойта камбанария много пари ми се виждат за това което получаваш,но фактора Искам да ги пробвам......в комбинацията Наличност на пазара като нищо може да е нормална оферта.

        Не съм им фен,но всеки с вкуса си

        Напълно нормална е реакцията ти, най-хубавите и единствените ми поляризирани слънчеви очила които съм имал, преди няколко години от OMV, при определени точки ги купих на много атрактивна цена:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:2
Размер:33.8 КБ
ID:5790407

        За съжаление с времето, понеже не носих неговата си защитена кутия ги надрасках непоправимо, добре че към новите ми очила има и оригинална твърда калъфка, доста масивна и тежичка, но съм си взел поука и ще си я нося кутията винаги с мен в чантичката ми. За първи път купувам такива скъпи очила, надявам се да изкарат много години при правилна грижа и експолатация, как иначе при тази цена, но честно казано не съжалявам, очите са най-ценното нещо и според мен си струва всяка стотинка.

        Коментар


        • От: Слънчеви очила

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          ..
          Maui Jim - за морето...
          Maui Jim - за всичко през деня.
          Това са най-добрите ми слънчеви очила, които съм имал.

          Не бих пробвал нищо друго, дори експериментално - това е марката!!!

          Коментар


          • От: Слънчеви очила

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Maui Jim - за всичко през деня.
            Това са най-добрите ми слънчеви очила, които съм имал.

            Не бих пробвал нищо друго, дори експериментално - това е марката!!!
            Ако имаше и магазин на които да ги пипна и пробвам..., разглеждах ги, но само при онлайн каталози и поръчки...

            Тези бях харесал (долу на линка) но за толкова пари да не мога да ги пробвам, а не ми се разправя да връщам ако не ми харесват и т.н.

            https://www.edel-optics.bg/Peahi-B20...-Maui-Jim.html

            Предпочитам, око да види, ръка да пипне
            Последно редактирано от Еделвайс; 07-06-18, 18:43.

            Коментар


            • От: Слънчеви очила

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              Напълно нормална е реакцията ти, най-хубавите и единствените ми поляризирани слънчеви очила които съм имал, преди няколко години от OMV, при определени точки ги купих на много атрактивна цена:

              [ATTACH=CONFIG]959774[/ATTACH]

              За съжаление с времето, понеже не носих неговата си защитена кутия ги надрасках непоправимо, добре че към новите ми очила има и оригинална твърда калъфка, доста масивна и тежичка, но съм си взел поука и ще си я нося кутията винаги с мен в чантичката ми. За първи път купувам такива скъпи очила, надявам се да изкарат много години при правилна грижа и експолатация, как иначе при тази цена, но честно казано не съжалявам, очите са най-ценното нещо и според мен си струва всяка стотинка.
              Тук повечето от цифрата я плащаш заради марката.Не казвам,че не са добри,не знам и какво предлагат там и на какви пари,знам за тия мангизи обаче какво се купува и колко кара,аз ако трябва да избирам ............не ме карай да ти снимам 6-7 чифта очила,дано изкарат



              Вени прав си макар,че стьклото трудно държи на скиорски изпълнения примерно или рамките на мауито де ги навра под каска.За всеки ден и аз съм с Мауи,същото от темата,не знам на колко години са вече.
              За ски обаче,за стрелба,за колело,за тичане по плажа с кученце,за работни...........Оукли са се утепали,балистик Призма слюда,ме ги усещаш на главата си,4 слюди и 2 рамки,кеф ти чисти,кеф ти тъмни,за специфични изпълнения това е дзьркела.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Слънчеви очила

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Поляризирани ЛЕЩИ на слънчеви очила?
                Ми аз преди 4-5 години си купих баш такова поляризирано леко сиво форхенге (демек добавка със щипка към нормални очелки с дьоптър) от Кушадасъ за 30 лири.
                Не вярвах за поляризацията, ама тук в една оптика ми показаха скрита лазерна картинка, доказваща, че са такива.
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Слънчеви очила

                  Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                  Ако имаше и магазин на които да ги пипна и пробвам..., разглеждах ги, но само при онлайн каталози и поръчки...

                  Тези бях харесал (долу на линка) но за толкова пари да не мога да ги пробвам, а не ми се разправя да връщам ако не ми харесват и т.н.

                  https://www.edel-optics.bg/Peahi-B20...-Maui-Jim.html

                  Предпочитам, око да види, ръка да пипне

                  Сините са главно за море,сивото стъкло за теб и много добре си се огледал в тия.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Слънчеви очила

                    Мдаа, не карам ски, не стрелям (често), не тичам, не водя куче, и не ги ползвам при работа, защото рядко ми се налага да работя на слънце.
                    Но за евридейсънглас - това са ми очилата, дори почвам да се притеснявам, че ги държа в колата, а не си ги прибирам за по-сигурно.
                    И са удобни, мамка им - като веждите си ги чувствам, или като миглите...

                    Коментар


                    • От: Слънчеви очила

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Мдаа, не карам ски, не стрелям (често), не тичам, не водя куче, и не ги ползвам при работа, защото рядко ми се налага да работя на слънце.
                      Но за евридейсънглас - това са ми очилата, дори почвам да се притеснявам, че ги държа в колата, а не си ги прибирам за по-сигурно.
                      И са удобни, мамка им - като веждите си ги чувствам, или като миглите...
                      В колата държа Рей Бана ако случайно хукна и в бързината забравя за Мауито ма иначе то обира 90% от работата,за екшън Оукли и дълбока резерва Рей Бана.
                      Супер ще се изненадам ако Оуклито издраска и половината време на стьклото на Мауито,това не е мрьднало с години вече,рамката надрана от всякьде,стькьлцето като ново.


                      Е те това са моите,едно мммммм 5 години вече ги влача с мен

                      https://www.edel-optics.bg/Island-Ti...-Maui-Jim.html
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Слънчеви очила

                        Босе , ти навремето не хвалеше ли Алпини-те ?
                        Иначе, аз наскоро открих "Увекс", за съжаление само няколко минути проба. Търсих очила , които променят затъмняването на плаките. Бяха ми препоръчали Джулбо, но са ми извън бюджета.
                        Иначе в момента съм направил компромис с едни Полароид.
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Слънчеви очила

                          Мразя поляризирани очила, въпреки, че в колата ми се мотат едни....
                          При малко по-динамично положение спрямо дисплеи (или различни дисплеи) ставаш луд Неслучайно пилотите не ползват поляризирани очила
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Слънчеви очила

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Босе , ти навремето не хвалеше ли Алпини-те ?
                            Иначе, аз наскоро открих "Увекс", за съжаление само няколко минути проба. Търсих очила , които променят затъмняването на плаките. Бяха ми препоръчали Джулбо, но са ми извън бюджета.
                            Иначе в момента съм направил компромис с едни Полароид.
                            Кои Алпини?

                            Аз такова съм нямал,я ми напомни.

                            Имал съм няколко броя Мауита с пластмаси,но сравнително лесно ги дера аз пък и не държат на нафта,бензин или флакони разни за разлика от стьклото
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Слънчеви очила

                              Да се похваля значи, че нечупливите Wiley X Saber ги ...ъъъ... счупих
                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • От: Слънчеви очила

                                Как?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X