Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Koe Casio?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Koe Casio?

    В магазините на саломон ги има.
    Hyundai Santa Fe, 2.0 CRDi, 4WD, 2005
    Toyota HJ 60, 4.0 Diesel, 1983
    0886500886
    LZ2TDK

    Коментар


    • #47
      От: Koe Casio?

      Извинявайте но това Сануто сравнено с касиото изглежда като пластмасовия часовник който носих в 5 клас. Несравнимо е от към дизайн и здравина.
      no signature no problems

      Коментар


      • #48
        От: Koe Casio?

        Съгласен съм напълно с теб, и за дизайн и за здравината! В ползата на Суунто де.

        Коментар


        • #49
          От: Koe Casio?

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          Извинявайте но това Сануто сравнено с касиото изглежда като пластмасовия часовник който носих в 5 клас. Несравнимо е от към дизайн и здравина.
          Покажи ми кекаво Сунто и се сьгласявам ВЕДНАГА с теб.Дизайна вече е индивидуално за всеки.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #50
            От: Koe Casio?

            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
            Ясно ми беше, само се майтапя. Интересна му опция за смяна на дисплея, от позитив към негатив, искам и аз да си го видя как става тази работа?
            Хм и на мен ми е интересно. Иначе народа масово си сменя дисплейте на негатив ама слагат поляризиращо фолио. Аз доколкото знам повечето касио имат поляризиращ панел върху дисплея и май ако се завърти на 90 градуса би трябвало май да смени дисплея. Много е готина такава опция.
            А да питам - това "light lock" как бачка - заключва осветлението да свети постоянно ли?
            висете отпуснато

            Коментар


            • #51
              От: Koe Casio?

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Покажи ми кекаво Сунто и се сьгласявам ВЕДНАГА с теб.Дизайна вече е индивидуално за всеки.
              Доста негативни мнения има за Сунто всъщност - изгорели редове, блокирали бутони и т.н.... Да не говорим ,че прослувутия им джипиес държи сигнал "ама друг път".
              Поне ти можеш да се разровиш и да се убедиш сам : )
              висете отпуснато

              Коментар


              • #52
                От: Koe Casio?

                Дай ми модел,ще ми е по-лесно.

                Преди 5-6 години ги гледах тия с идеята да нося нещо което да покрива половината работа на ГПСа ако попадна на пустинен остров ГОЛ.То па после излезе Айфона и айде почивка.
                Моето Касио след годинка и нещо нормално носене изглежда като тьркаляно от Мадарския конник до Шипка и обратно.Е 3 пьти гумени каишки сменям на Луминокса,че май нафтата им разказва играта,но всеки с проблемите си.

                Дай модел от скапаните на Сунто
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #53
                  От: Koe Casio?

                  Не задължавам никой друг с мнението си, но за мен Casio е по-сполучливия избор. Ето защо:

                  - до сега съм имал три часовника Casio (първия "обикновен водоустойчив", втория тип "data bank" подарък, третия текущия Protrek), и:
                  = нито един от тях не се е повреждал по някакъв начин, всеки е работил безотказно докато го "разлюбя"
                  = всичките функции са работили както е било описано в ръководството на потребителя с очакваната (не)точност

                  - до сега съм имал три часовника Suunto (два Suunto Core Regular Black и един Suunto Core Green -- и трите от "старата серия"), и:
                  = първия работи безотказно, с изключение на това, че термометъра му даваше отклонения по-големи от +5 градуса (сравнено с няколко термометра; тогава наистина ми трябваше да мога да меря температура и да, изчаквах го достатъчно), и компаса му беше random generator (не ми е трябвал компас, но си играх с него)
                  = един ден спря да му работи menu бутона; изпратих го с куриер (безплатно) за подмяна, и ми пратиха нов
                  = един ден, след няколко месеца употреба, часовника просто изгасна; сложих нова батерия, нищо...
                  = изпратих го пак с куриер, и ми върнаха вместо Core Black -- Core Green; сигурно има хора, които харесват водомер на ръката си, но аз бях отчаян и реших "никога повече Suunto"; детето обаче се зарадва: "Часовникът на Бен Тен!!"; казах си "Супер!" и му го дадох
                  = след един месец, часовника угасна също както предния
                  = отделно, на Suunto-то трябваше да подменя каишката след около година използване, защото се скъса

                  Та, може аз да не съм имал късмет, но в крайна сметка Suunto се издъниха и с продукта, и с поддръжката. За Casio до сега поддръжка не ми е трябвала Както казват англоговорящите, Your Mileage May Vary. Затова, късмет!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Koe Casio?

                    Благодаря за мнението, както и за всяко друго...
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Koe Casio?

                      Suunto core all black - за 1г. и 7-8 месеца смених батерията и каишката. И двете са консуматив явно. Иначе съм много доволен, от функционалност, здравина и най вече за големината си е безкрайно лек. Това бе и основната причина да го купя.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #56
                        От: Koe Casio?

                        Casio PROTREK 1300 имам и нося, откакто излезе модела... може би месец, два след това си го купих. До момента не съм имал никакви проблеми, с гумена каишка съм, даже още в началото си купих титаниева, очаквайки гумената да се скъса бързо... След като почаках няколко години, си продадох титаниевата, стана ми ясно, че скоро няма да е... Повече часовник който да му се сменя батерията няма да си купя, това е и причината Сунто или който и да е друг, който е със сменяеми батерии да не ме интересува. Никога не съм си виждал индикатора за заряд на акумулатора да е на различна позиция от макс... И следващ часовник който бих гледал задължително ще търся да е със соларно зареждане и радио сверяване... Няма ли ги тези две екстри, другото загубва много смисъл...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #57
                          От: Koe Casio?

                          И аз съм за Atomic+Solar .
                          Батериите на H, и секундарниците на едно мнение )
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #58
                            От: Koe Casio?

                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            Casio PROTREK 1300 имам и нося, откакто излезе модела... може би месец, два след това си го купих. До момента не съм имал никакви проблеми, с гумена каишка съм, даже още в началото си купих титаниева, очаквайки гумената да се скъса бързо... След като почаках няколко години, си продадох титаниевата, стана ми ясно, че скоро няма да е... Повече часовник който да му се сменя батерията няма да си купя, това е и причината Сунто или който и да е друг, който е със сменяеми батерии да не ме интересува. Никога не съм си виждал индикатора за заряд на акумулатора да е на различна позиция от макс... И следващ часовник който бих гледал задължително ще търся да е със соларно зареждане и радио сверяване... Няма ли ги тези две екстри, другото загубва много смисъл...
                            А аз съм ти изключително благодарен за съвета да си купя и аз такъв. Само че моя си е с титаниевата верижка от самото начало. Много съм доволен и не бих го сменил за друг. Батерията съм я виждал на low през зимата. Наложи ми се няколко пъти да го слагам на прозореца да се зарежда. Иначе ако не се крие под дрехите това няма как да го видиш.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • #59
                              От: Koe Casio?

                              Аз бих ти препоръчал това: http://www.gshock.com/watches/Master_of_G/GW9400-1
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #60
                                От: Koe Casio?

                                Преди месец и аз бях пред дилемата Suunto - Casio - и др. Четох в един американски сайт за сървайвъл екипировка и ставаше възпрос за Suunto core all black, човека беше моряк и го е ползвал доста по предназначение и не беше доволен изобщо(проблемите се препокриват с тези на SDG) Та накрая се спрях на Casio prg-240-1e, смятам че съм взел правилния часовник, вярно не пищи като ще се насере времето, на мене не ми е проблем(гледам си го редовно и няма случай да е излъгал че ще вали).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X