Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хладилник 220V/12V/газ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пенчо
    отговори
    От: Хладилник 220V/12V/газ!

    Потърсете в нета за Мовера. 41литровите са около 220евра нови.

    Остави коментар:


  • ичиконти
    отговори
    От: Хладилник 220V/12V/газ!

    Тука нови 45 литрови вървят по 550-650 леФчета.

    Остави коментар:


  • Тодоров009 (Войводата)
    отговори
    От: Хладилник 220V/12V/газ!

    Нов не намерих, то и този доста време ми отне дорде го открия. Купих го от една страница подобна на "ибей", ама испанска. 130 икусаря(евро) чини. Има още един за 180 и с пет лира повече, т.е. - 40 литров. В англииския "ибей" има много и нови и употреблявани, ама не щат да пращат в Испания или искат да им го платиш още сднъжка.

    Остави коментар:


  • ичиконти
    отговори
    От: Хладилник 220V/12V/газ!

    Това ще ми е следващата придобивка за сезон 2014!Ако не е тайна от къде го взе, нов ли е и колко финикийски знаци чини?

    Остави коментар:


  • tanosliven
    отговори
    От: Хладилник 220V/12V/газ!

    Кажи цена ако може .Супер ми изглежда ,честито.

    Остави коментар:


  • Оника
    отговори
    От: До: Хладилник 220V/12V/газ!

    Първоначално публикуван от Boby Преглед на мнение
    Здравейте, малко извън темата, но откъде може да се намери такъв хладилник и евентуално цена?
    Поздрави
    Следи в продавалника моя изкочи от там.

    Остави коментар:


  • Тодоров009 (Войводата)
    отговори
    От: Хладилник 220V/12V/газ!

    Да оживим малце темата. Съвсем скоро се сподобих с таз позувателност от фотосите. И на газ и на ток при температура на околната среда 27 градуса, за три часа прави 0.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-10-14-936.jpg
Прегледи:1
Размер:97.3 КБ
ID:5527439Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-10-14-937.jpg
Прегледи:1
Размер:106.3 КБ
ID:5527440Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-10-14-938.jpg
Прегледи:1
Размер:129.2 КБ
ID:5527441Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-10-14-940.jpg
Прегледи:1
Размер:104.5 КБ
ID:5527442

    Остави коментар:


  • Boby
    отговори
    До: Хладилник 220V/12V/газ!

    Първоначално публикуван от горския Преглед на мнение
    Трудно!Намерих го съвсем случайно,късмет!Взех го за 150лв. с як пазарлък! Поздрави!
    Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
    Обикновено са монтират на каравани - има по караван плацовете в Германия, може да помолите някой, който ходи за коли. Гледам напоследък и в Гърция има къщи за стари каравани.
    Горят след време ел.нагревателите, но тук ги правят добре и си работят с години.
    Здравейте, благодаря Ви
    Поздрави

    Остави коментар:


  • pustrina
    отговори
    До: Хладилник 220V/12V/газ!

    Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
    Винаги съм се чудил как и дали работят на газ при движение на ППС-то !
    В Германия е забранено докато кемпера/караваната се движи бутилките с газ да са включени към системата - представете си евентуално ПТП и скъсване на маркучите.

    Остави коментар:


  • Веско
    отговори
    До: Хладилник 220V/12V/газ!

    Обикновено са монтират на каравани - има по караван плацовете в Германия, може да помолите някой, който ходи за коли. Гледам напоследък и в Гърция има къщи за стари каравани.
    Горят след време ел.нагревателите, но тук ги правят добре и си работят с години.

    Остави коментар:


  • горския
    отговори
    До: Хладилник 220V/12V/газ!

    Първоначално публикуван от Boby Преглед на мнение
    Здравейте, малко извън темата, но откъде може да се намери такъв хладилник и евентуално цена?
    Поздрави
    Трудно!Намерих го съвсем случайно,късмет!Взех го за 150лв. с як пазарлък! Поздрави!

    Остави коментар:


  • горския
    отговори
    До: Хладилник 220V/12V/газ!

    Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
    Като е на газ, нама как да свети крушка - само от световода от горелката. Имам подобен хладилник - по-стар модел Elecrtrolux. Когато е на ход караваната си работи от 12В, не се разрешава газови уреди да работят без наблюдение - пожара и гърмежите са внушителни
    Отзад задължително се монтира кюнец и се извеждат през коминче навън изгорелите газове - иначе ще се удушиш от непълното изгаряне с CО.
    +6 Прав си!Моя също е модел Elecrtrolux. ,но коя година производство не знам!Ще видя дали пише нещо по него! Поздрави!

    Остави коментар:


  • Boby
    отговори
    До: Хладилник 220V/12V/газ!

    Здравейте, малко извън темата, но откъде може да се намери такъв хладилник и евентуално цена?
    Поздрави

    Остави коментар:


  • Веско
    отговори
    До: Хладилник 220V/12V/газ!

    Като е на газ, нама как да свети крушка - само от световода от горелката. Имам подобен хладилник - по-стар модел Elecrtrolux. Когато е на ход караваната си работи от 12В, не се разрешава газови уреди да работят без наблюдение - пожара и гърмежите са внушителни
    Отзад задължително се монтира кюнец и се извеждат през коминче навън изгорелите газове - иначе ще се удушиш от непълното изгаряне с CО.

    Остави коментар:


  • Стефан
    отговори
    До: Хладилник 220V/12V/газ!

    Пиезодюзите са същото, като пискуна в часовника - като му пуснеш ток - мърда. Запалката е обратното - като го стиснеш - пуска ток.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X