Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    И аз имам тяхна марка за смешни пари,само че зимата наистина си потичват доста-не са мръднали.
    Тея зимните, където ги взех пък в студените дни ,направо съм влюбен в тях.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

      Ми то Кечуа си е декатлонска марка!Имам едни обувки купувани преди 9-10 години от унгарски декатлон,Кечуа,още ги нося.........
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        От Декатлон Варна си купих някакви маратонки уж за бягане, за 21 лева и някакви стотинки. Викам си-за 20 лева-колкото изкарат... Почти година ежедневно носене, без бягане, и не са мръднали. Удобни са ми и си ги нося, и въобще не ги мисля.

        марката конкретно е КЕЧУА, но все си мисля, че в магазин който държи на името си би трябвало и марките които се продават да са такива.
        Е как да мръднат, ти още не си започнал да ги ползваш. Нали са за бягане, а ти не бягаш

        Коментар


        • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

          Днес се ъпгрейднах се чифт HAIX Black eagle 2.0 GTX midlle. Отдавна исках още един чифт високи обувки, като допълнение на страхотните Crispi Nevada EVO GTX . Избрах средната височина, за да мога да ги нося и в града, в свободното си време. Някак си не върви да хабя ресурса на Криспи. за пръв път имам Хайкс. Много са ми удобни за носене, много леки. Ще ги видя в рамките на една година, ако ме издържат / тоест не се разрушат до степен да са негодни за употреба / и ако се покажат дори на 1/2 от това, което показаха Crispi Nevada EVO GTX, които имам от 2 години, тези обувки ще се окажат не разход, а инвестиция.
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

            Аз имам драма с Декатлон,понеже купувам доста от обувките от там,преди месец и малко маратонки найк ,модел не помня,цена 118 лв .

            Сина ги носи,водят се за бягане.Той ходи на тренировки с тях,там слага други.За 20 дни се избушиха на големия пръст,връщам ги както винаги са ги приемали когато е имало проблем по гаранция,този път отговориха че поради неправилна употреба няма да уважат гаранцията.Аз в този момент купувам друг модел найк още по скъпи.
            Реших че това е подигравка,минах през комисията за защита на потребителите,пуснах жалба,след седмица от комисията ми се обадиха че Декатлон отново отказват да уважат гаранцията с мотив че са използвани не по предназначение.В следващия етап КЗП изисква второ независимо експертно мнение ,което е организирано от Декатлон,аз реших че пак има ваши-наши,но седмица по късно получих обаждане от Декатлон за възстановяване на сумата.

            Евала на КЗП,може би една от малкото държавни организации която работи.Не го казвам защото са ме защитили в моя полза,а защото свършиха доста работа противно на нашия бюрократичен манталитет.На всеки етап от действията,бях уведомяван по телефона,дори Декатлон ме уведомяваха отделно за изискванията на КЗП към тях и какво е нужно да направя аз,дори Декатлон препираха да направя нещата по бързо,например можете ли да донесете вашите лични данни ,понеже КЗП нямат право да ни ги предоставят,ако може днес че сме притиснати от срокове...и т.н

            Само за протокола,купил съм над 30 чифта обувки основно маратонки за 2 г.Имам две момчета спортисти.Досега са били коректни,този път има някаква вътрешна разпоредба и не си изпълняват ангажиментите по гаранция коректно.

            Та имайте едно наум с маратонките за ходене,бягане и спане.Различни са .

            Изненадан съм от моделите на скеджър или както се пише.Купих един модел е края на зимата на промоция от почти 200 лв.намалени под 100 лв Ходя ,бягам и работя с тях когато може, изглеждат като нови.
            Последно редактирано от Roninn; 28-07-18, 09:21.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

              Потвърждавам за моментното положение за връщане на стока от Декатлон. Имам познати, които работят там. Огромно количество хора злоупотребяват с либералната им политика и за момента силно са ограничили рекламациите.
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                Търсим обувки за зимата (градско и за село), средно високи, с борд отпред и не много тежки, кожени основно.
                до 150-200лв


                На прима-виста, това намерих. В Дек-лона не съм ходил и гледал за подобен тип стока.
                GRI SPORT-модел -11951 130лв
                https://www.redrockbg.com/product.php?id=2032
                GRI SPORT-модел- 11225- SYMPA 170лв
                https://www.redrockbg.com/product.php?id=2029


                LOMER Montello MTX grey 124лв

                https://bg.sportsdirect.com/karrimor...lcode=18202826
                Това не разбрах кожа ли е: https://bg.sportsdirect.com/gelert-a...lcode=18202305


                2. И зимни за бащата (градско, зима, спирки...), нещо такова (до 100лв, по-леки):
                https://bg.sportsdirect.com/karrimor...lcode=18210504


                Идеи за магазини в София. Може и от чужбинско.

                Коментар


                • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                  ,,Каримор" са много добри обувки. Двама познати имам с такива обувки. Внасяни отвън. Аз не успях да се уредя с такива.
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                    От Каримор до Каримор отдавна има разлика. Откакто станаха масовата марка на Спорт Директ има и добри неща, но масово влошиха качеството, произвеждат на странни места и когато цената е подозрително ниска, имайте едно на ум. Аз и по-горе в темата съм писал и преди, имам 2 чифта Алпина от години и мога да препоръчам без да се замисля - с качеството на висок клас на цената на среден, но не и за 100 лева.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      От Каримор до Каримор отдавна има разлика. Откакто станаха масовата марка на Спорт Директ има и добри неща, но масово влошиха качеството, произвеждат на странни места и когато цената е подозрително ниска, имайте едно на ум. Аз и по-горе в темата съм писал и преди, имам 2 чифта Алпина от години и мога да препоръчам без да се замисля - с качеството на висок клас на цената на среден, но не и за 100 лева.
                      Качествена, висока обувка, надеждна, с поддръжка на глезена и поне с някаква вентилация/дишаемост/, не може да се намери за под 280-300 левя. Това е...Хубаво и евтино - няма.
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                        Виж например Алпина Венто Мид и Трапер, пък ако искаш, организираме се и показвам на живо и двата модела на по 4 години носене, първите по планини и походи, вторите основно на лов. И двата около цената цитирана от теб.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                          Малко да повдигна темата,искам препоръки за зимни обувки с менбрана по възможност с бюджет до 200лв.Ще се ползват за градско ходене в София и леки разходки в планината.
                          0 8 76 36 8 542

                          Коментар


                          • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                            Малко да повдигна темата,искам препоръки за зимни обувки с менбрана по възможност с бюджет до 200лв.Ще се ползват за градско ходене в София и леки разходки в планината.
                            Наскоро си взех от Декатлона туристически обувки за преходи , непромокаеми , цена 54 лв. Който ги потърси , ще ги намери.
                            Взех ги с идеята да ги ползвам само за разходки в гората , които са редки поради липса на време . За това и не ми се даваха много пари.
                            Обаче ме изненадаха приятно , не пропускат вода , удобни и топли . Започнах да ги нося ежедневно.
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                              От тези хопермаркети избягвам да взимам,преди време бях взел еднио каримор уж водонепромокаеми.Такива бяха 2 месеца после бяха като гъба,при локва направо засмукваха водата вътре.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар


                              • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                                Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                                Наскоро си взех от Декатлона туристически обувки за преходи , непромокаеми , цена 54 лв. Който ги потърси , ще ги намери.
                                Взех ги с идеята да ги ползвам само за разходки в гората , които са редки поради липса на време . За това и не ми се даваха много пари.
                                Обаче ме изненадаха приятно , не пропускат вода , удобни и топли . Започнах да ги нося ежедневно.
                                А при ходене, има ли го ефектът на леко ,,пружиниране"?
                                Иначе, хубавите високи обувки(съвсем резонно, впрочем), започват от цена с долна граница 270-280 лева и нагоре. Имам реална база за сравнение, та знам!
                                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X