Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • zzlatanov
    отговори
    Re: Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

    Обаче гледам доста хора се стряскат кото видят от далече фенките от ..

    За стряскането говоря.

    Остави коментар:


  • Jivko
    отговори
    Re: Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

    Абе не ми се вярва че от този дето си наглася радиот или пък се целува с приятелката си ще се спасиш носейки ако щеш и мигаща зелено червено жилетка.
    Обаче гледам доста хора се стряскат кото видят от далече фенките от "чистотата" . Та може и да има положителен ефект
    Пък за газарите дето я слагат на задното стъкло или на седалката, е същото като за такситата със страни надписи като "спирам внезапно" - отдавна мисля да залепя на предната броня на джипа /тя е танкова тръба ф50/ "при спиране внезапно- удрям лошо"

    Остави коментар:


  • zzlatanov
    отговори
    Re: Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

    Вероятно ще стане задължително да имаш такава светлоотразителна жилетка както триъгълник, пожарогасител и др. За Италия например е задължително да се облече когато си спукал гума и я сменяваш на пътното платно. По този начин сигнализираш на участниците в движението че имаш проблем. Прави се защото някой докато си сменя станцията по радиото и те е качил на капака.
    А това че мангалите реализират кинти за някои партиен функционер е нормална практика за BG.
    Аз съм за зелената свтлоотразителна жилетка. Защото някой може да си спаси животеца при тази война по пътищата .

    Ако модератора реши нека се направи анкета.

    Остави коментар:


  • davc
    отговори
    Re: Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

    Със, или без да искаш си познал - според последните промени в Закона за движение по пътищата, които не знам дали вече са публикувани в Държавен вестник, светлоотразителният елек става задължителен аксесоар в автомобила! Наред с пожарогасител, триъгълник, аптечка и т. н.

    Държането на задното стъкло, или метнати на седалките не е задължително. Това е рефлекс на дребни хорица, държащи непременно да подчертаят принадлежност към някакъв ограничен кръг... от такива като тях.

    Остави коментар:


  • Зелени светлоотразителни жилетки - навсякъде и във всичко

    Каква е тая тъпотия, мангали да продавата по кръстовищата и улиците зелени светлоотразителни жилетки, а вече закупилите този буклук да го поставят на задното си стъкло за да се вижда, като че ли е някаква голяма ценност(както едно време фуражките си ги слагаха на задното стъкло, демек де "аз съм шапкар"). Да не би пак да се касае за поредно уредения бизнес на някой си, като идиотите в народното събрание ни задължат да купуваме поредния ненужно търкалящ се буклук в багажника. Или пък е няква мода, която аз загубения пак изтървах и не съм в час.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X