Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 години след срока

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Chicho1
    отговори
    От: 4 години след срока

    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
    А аз, като рових в мазето намерих едно кашонче с троянска сливова по половин литър, останало от баща ми преди около 40 -/+ години. Доста е изгнила хартиената опаковка и си е променила цвета. Ще пробвам как е на вкус...дано така гадна, както преди... .
    Пробвай с приятели, да има кой да звънне на 112 /ако евентуално остане трезвен/

    Остави коментар:


  • chrichri
    отговори
    От: 4 години след срока

    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
    Недей молим те. Да не си отидеш бадева. Прати ми я да си я сложа на витрината.
    Назначена е дегустация, най-вероятно утре вечер. Ако се мре, поне от пукница да е, а не от друго. Ровнах в нета-няма такава, като визия, инъче етикет почти не е останал...2,80лв...0,5л...отлежала троянска сливова...1972-76г...
    Ама нали темата е за супи.

    Остави коментар:


  • Стоян Боюков-Sariones
    отговори
    От: 4 години след срока

    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
    А аз, като рових в мазето намерих едно кашонче с троянска сливова по половин литър, останало от баща ми преди около 40 -/+ години. Доста е изгнила хартиената опаковка и си е променила цвета. Ще пробвам как е на вкус...дано така гадна, както преди... .
    Недей молим те. Да не си отидеш бадева. Прати ми я да си я сложа на витрината.

    Остави коментар:


  • mohera
    отговори
    От: 4 години след срока

    Не ми се търси сега, ама не отдавна гледах едно клипче как един беше намерил войнишки комплект с храна от 40-те (втората световна) и отваряше и пробваше нещата.
    А ... взех, че го намерих


    Ти за някакви си 4 години си се притеснил

    Остави коментар:


  • Джоу (x3mrjoe)
    отговори
    От: 4 години след срока

    [QUOTE=chrichri;3224501... и си е променила цвета. Ще пробвам как е на вкус...[/QUOTE]

    В такъв случай много внимавай, особено ако е издула и капачките !

    Остави коментар:


  • viperr
    отговори
    От: 4 години след срока

    Това не го пийте а го пратете за моя сметка до еконт Бяла Слатина. Ша са изтровите недейте.

    Остави коментар:


  • siem
    отговори
    От: 4 години след срока

    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
    А аз, като рових в мазето намерих едно кашонче с троянска сливова по половин литър, останало от баща ми преди около 40 -/+ години. Доста е изгнила хартиената опаковка и си е променила цвета. Ще пробвам как е на вкус...дано така гадна, както преди... .
    Лелеее ми то отдавна и е минал срока на годност! Може да е отровна без мезе.Аз се кандидатирам за доброволен дегустатор.

    Остави коментар:


  • chrichri
    отговори
    От: 4 години след срока

    А аз, като рових в мазето намерих едно кашонче с троянска сливова по половин литър, останало от баща ми преди около 40 -/+ години. Доста е изгнила хартиената опаковка и си е променила цвета. Ще пробвам как е на вкус...дано така гадна, както преди... .

    Остави коментар:


  • siem
    започна тема 4 години след срока

    4 години след срока

    Вчера правих ревизия на запасите и попаднах на една суха супа, чиито срок на годност беше изтекъл преди 4 г. По принцип се стремя да не допускам такива неща но тази някак се е промъкнала.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0888A.jpg
Прегледи:1
Размер:136.1 КБ
ID:6138741
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010296.JPG
Прегледи:1
Размер:542.3 КБ
ID:6138742
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010286.JPG
Прегледи:1
Размер:367.6 КБ
ID:6138743

    Вечерта я сварих за да видя става ли за нещо.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010290.JPG
Прегледи:1
Размер:571.5 КБ
ID:6138744
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010292.JPG
Прегледи:1
Размер:509.3 КБ
ID:6138745

    Както се вижда има промяна в цвета на бульона, но всичко останало си е точно толкова гадно на вкус, както и ако е купена сега. Сиреч пак си става след съответните добавки.
    Въпросната супа е изядена още вчера от мен, както е видно без никакви лоши странични ефекти.

    Горното за сведение.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X