Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко киловата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Колко киловата?

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    Волт ампер - пълна активна мощност (пример ламбЪ). Ват същата ама реактивна ( пример ел мЪтор) х 0.6-0.8
    ... с точност до наопаки.

    Змийо, що не ги земеш и двата? Тук ще продадеш единия на печалба и ще си оставиш който искаш. Или място нямаш?

    Коментар


    • #32
      От: Колко киловата?

      Здравейте,

      Двигателят не коментирам, но генератора на пръв поглед ми се вижда производство на италианската АСИНХРО. Срещал съм такива генератори, монтирани в различни сглобки с предимно японски двигателчета - Сузуки и Хонда. Обикновено обозначенията (данните за мощност и т.н.) са поставени на една "лепенка" на самият генератор, която с времето става неразличима.
      Ако съм прав за марката - те не произвеждат генератори, с мощност по-малка от 5 kVA.

      Поздрави!

      Коментар


      • #33
        От: Колко киловата?

        Бригса вземи имам такъв с троянски генератор от 1994 г. Само една свещ съм сменил.
        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • #34
          От: Колко киловата?

          Да попитам и аз тук по-разбиращите, има ли шанс това нещо да е Хонда наистина или е някво китайско менте? 2 Kw номинал и 2.2 макс.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l500.jpg
Прегледи:1
Размер:56.3 КБ
ID:5751971

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1600.jpg
Прегледи:1
Размер:234.4 КБ
ID:5751972

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1601.jpg
Прегледи:1
Размер:402.9 КБ
ID:5751973

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1602.jpg
Прегледи:1
Размер:263.7 КБ
ID:5751974
          Subaru Legacy 2.5
          Suzuki GS500 E

          Коментар


          • #35
            От: Колко киловата?

            Двигателят GX160 на Хонда е 4.8 кс, а не 5.5.
            Е, и не е пригоден за палене с лява ръка ама това явно е тунинг.

            Моделите на Хонда са краен брой и лесно се вижда че не прилича на никой от тях. Двигателчето прилича ама само прилича.

            Коментар


            • #36
              От: Колко киловата?

              И на мен нещо менте ми се струва, но по доста сайтове ги водят 5,5 кс а в мануалите излизат 4,8. Бащата го е купил от и-бей в английско вече та ще ида да го прибера и ще го огледам по-отблизо и подробно да видим какво ще излезе.
              Subaru Legacy 2.5
              Suzuki GS500 E

              Коментар


              • #37
                От: Колко киловата?

                Имам същия,със същия надпис 5.5 китаец,ама работи.Спуквах го от работа,два пъти съм сменял ролката за стартера,реле регулатора се прецака и на празен ход дава близо 400 волта,изгорих зарядните на макита докато се усетя.Пробивните инструменти много не ги бърка това напрежение,при работа с тях,напрежението пада под 300 волта.Не съм го сменял...

                п.п Дали тоя е менте,не мога да кажа.
                п.п Едно към едно с моя е!
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #38
                  От: Колко киловата?

                  Менте е, киловатите са верни.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Колко киловата?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    ... с точност до наопаки.

                    Змийо, що не ги земеш и двата? Тук ще продадеш единия на печалба и ще си оставиш който искаш. Или място нямаш?
                    Мислих да ги взема и двата, но Кавазакито много го вдигнаха, стана 156 паунда. А денег нет
                    Последно редактирано от zmiata29; 02-05-17, 18:49.
                    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                    Коментар


                    • #40
                      От: Колко киловата?

                      брей, скъпотия.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Колко киловата?

                        А и Бригса е бая обемист и тегне около 100 оки, отделно ме накачулиха с багаж дето не се качва на самолет евтино. Сега се чудя с кво да о го вържа да не се лашка и да не ни утрепа, а не ми се мъкнат ремъци от тука.
                        Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                        Коментар


                        • #42
                          От: Колко киловата?

                          Във всеки пакистански или китайски магазин в ЮК от типа всичко по лев има коланчета за товар с тресчотки по 5 кинта комплекта. Къде го гледаш това Кавазаки, я метни един линк да го видя?
                          Subaru Legacy 2.5
                          Suzuki GS500 E

                          Коментар


                          • #43
                            От: Колко киловата?

                            Абе на тва кавасаки реално ли до парите му си опрял?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Колко киловата?

                              Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                              Къде го гледаш това Кавазаки, я метни един линк да го видя?
                              То свърши, и го изтрих. не мога да го намеря.

                              Абе на тва кавасаки реално ли до парите му си опрял?
                              Аз купувам и кола, телевизор, генератор, ..........абе в общи линии ако успея да вляза в колата да покарам и да ги докарам тия неща - ще почерпя!
                              Забравих, имам и жена!.
                              Последно редактирано от zmiata29; 03-05-17, 07:12.
                              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                              Коментар


                              • #45
                                От: Колко киловата?

                                Аз да докладвам. Домъкнах добичето в къщи, човекът на място извади 5 халогена х 1000вата с разклонител(специален) с шалтер, запали генератора, включи шалтера и стана ден, агрегата дори и не промени гласчето си. С една дума доволен съм. По негови думи, ползвал го е за осветяване на (кетъринг) събития 4 или 5пъти иначе го е купил от някакъв негов приятел - фалирал строител.
                                Сега остава да го интегрирам към къщата, но това все още не ми е ясно точно как ще се случи.
                                Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X