Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

    А как мога да се свържа с вас да ме издрърпате от калта, че сам закъсал? Става въпрос за София и по-точно Витоша

    Коментар


    • До: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

      Първоначално публикуван от longhi Преглед на мнение
      А как мога да се свържа с вас да ме издрърпате от калта, че сам закъсал? Става въпрос за София и по-точно Витоша
      Колега, ако беше следил другата тема, която си започнал - вече да си се прибрал с колата. Поздрави!

      Коментар


      • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

        Здравейте всички, доста време не бях в България и за това не съм писал. Сега съм тук така, че моля имаите ме в предвид при нужда. Които ме познават знаят, а за останалите да кажа и аз и джипа ми сме подготвени с пълен набор знание и оборудване. Член съм на МСС от както е създадена. Актуалния ми телефон е 0888 241 390. Калоян
        JEEP фен!

        Коментар


        • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

          Здравейте от мен.Как мога да се включа в групата на МСС?
          Разполагам с джип повдигнат с гуми за кал,ГПС,радиостанция,гсм.
          Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
          Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
          "Mud Angels" Stara Zagora

          Коментар


          • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

            Аз също мога да се включа в това полезно начинание.
            Разполагам със сравнително оборудван и абсолютно прежален джип, лебедка, гуми за кал, както и платформа за прибиране на аварирали автомобили
            Навигация все още нямам, но е въпрос на няколко седмици. Може да се разчита на мен в региона на Русе и околностите.
            Последно редактирано от borko_ruse; 26-08-11, 20:32.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

              Аз също искам да се включа към МСС.Разполагам с напълно оборудван джип с лебедка ,радиостанция и GPS ,Пътна помощ за аварирали автомобили ,както и доста опит с катастрофи ,аварии и спасителни операции.
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                Вече мога да кажа, че подготвих джипа за тежки терени, подходящи гуми, лебедка, радиостанция...
                В готовност съм при нужда от помощ.
                Телефоните са в подписа ми.
                Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                Mercedes w212 E350 4matic
                Ducati Monster 600
                O888795575

                Коментар


                • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                  Имам желание да се включа в МСС, но на първа страница има изисквания, които не покривам - нямам 4х4 машина. Не можах да разбера възможно ли е?

                  Ето и какво мога да предложа:
                  - двубандово радио в колата (50 вата), няколко радиостанции, вкл. и на КВ, антени (клас 1 радиолюбител)
                  - ръчен GPS, автомобилен GPS
                  - SPOT тракер
                  - оборудвана аптечка за мотоциклетна експедиция (от icerunnner)
                  - шосеен мотоциклет - за извън път не става, но може да се придвижва бързо в задръствания и изобщо
                  - здрав автомобил с вериги и гуми със шипове
                  - желание, разбира се
                  LZ2NKM

                  Коментар


                  • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                    Няма изискване за притежание на 4х4. Само пожелание... Всичко друго което имате може да е от полза, а междувременно ако се "запалите" ще си купите и още неща... :-)
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                      И аз искам да се включа към МСС..
                      Подал съм заявка в раздела с групите и там съм описал какво мога да направя..
                      Имам автомобилен ГПС със силен приемник.
                      Близко съм до пътен възел Петолъчката, както и до бъдещата детелина на магистралата, която ще се намира между с. Зимница и с. Веселиново.
                      Мога да доставям гориво, храна, вода, лекарства, както и дрехи, одеала, въобще от каквото има нужда ще се старая да го доставям.
                      Джип нямам, за съжаление, въпреки голямото ми желание.
                      Имам приятели, които винаги ще ми помогнали в една акция.
                      ГСМ номера ми след броени секунди ще е в подписа ми.

                      Коментар


                      • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                        Привет,
                        Имам желание да се включа в МСС,
                        Разполагам с напълно оборудван и подготвен джип за офроуд експидиции /Сузуки Гранд Витара 2.5 V6/ - оборудван с лебедка ,4-ри бандова радиостанция в джипа /50w/,няколко радиостанции, вкл. и на КВ /клас 1 радиолюбител/, GPS, Hi-Lift, Въже/та за теглене, Сапани, Пожарогасители, Коро-защитна лента, Брадва, Трион, Аптечка и тн.
                        Разполагам с напълно оборудван и подготвен здрав джип с вериги и гуми със шипове /Мерцедес МЛ 55АМГ/
                        Разполагам с автосервиз, пътна помощ и доста познати/контакти/контрагени в северна България които винаги ще ми помогнат в една акция.
                        Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                        Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                        Mercedes Benz ML55 AMG
                        Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                        Коментар


                        • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                          Ако имате нужда от мен , може да ме запишете . Имам всичко от гореспоменатото като подготвен джип с лебедки ,колани и др. + пътна помощ ,малка и по голяма с кран . От София по посока Самоков –Боровец –Мальовица–Костенец–Дупница и района , горите са ми доста познати . Ако потрябвам може да ме откриете денонощно на тел. 0896659886–0877659886 не си гася телефоните никога . ААА нямам радиостнция , но ако някой ми каже каква ще ми върши работа ще си купя , ама не разбирам от станции грам .
                          Поздрави.

                          Коментар


                          • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                            Подадох искане, от "Групи", но без да искам цъкнах и го пратих/даже правописна грешка, съм допуснал /, та не можах да допиша с какво разполагам... Извинявам се, че повдигам стара тема..
                            Разполагам с 4х4 машина, към нея има доста "дрънкулки", а именно: колани/различна дължина/, лебедка/ръчна/, инструменти, добри познания за района си, а той е доста посещаван, като една високо планинска дестинация, екипировка за оцеляване, имам изкаран курс по първа долекарска помощ, радиостанции имам 2 Токита, чакам да пристигне и истинското радио, до няколко седмици, карти на хартиен носител за цяла Рила, също и за цялата община... Брадва, моторна резачка/ Хускварна/ и още много други неща.. Районът, в който мога да съм полезен, е Град Якоруда и околностите, Южен скат на Рила/централен/ и Северният скат на Родопите........ Телефона ми е включен нон-стоп, стига да имам обхват, че по планината се губи понякога, а прекарвам доста време в гората, особено лятото: 0884493979-Борис
                            Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 04-07-13, 21:46.
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                              Може да запишете и мен. При нужда бих могъл да се включа. Телефон имам в подписа.
                              Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                              http://www.facebook.com/JeepBG
                              LZ1GGC

                              Коментар


                              • От: Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

                                Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                                Може да запишете и мен. При нужда бих могъл да се включа. Телефон имам в подписа.
                                Може ли все пак да кажете нещо повече за себе си (подготовка, оборудване и т.н.).

                                Благодаря
                                Дела трябват, а не думи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X