Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zoraki 917

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Zoraki 917

    Преди два дни се сдобих с този прекрасен пистолет и не мога да му се нарадвам. невероятно е какво са направили комшиите, макар и да са откраднали най-доброто от няколко други марки. Продукта е повече от превъзходен, направих няколко изтрела с обикновенни турски халостни , издава оглушителен мощен звук. Мисля, че са необходими заглушители при повече стрелба.Пуснах и няколко ракети.Днес ще ходя да го регистрирам.Много съм доволен от направената инвестиция.
    FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

  • #2
    От: Zoraki 917

    Чесдтито за пистолета!
    Преди няколко дни мой приятел ми показа друг модел на Зораки, не знам точно кой но не приличаше на Глок.На цевта се завинтваше една муфа и чрез нея(с халосни патрони) може да се изстреля каучуково топче с диаметър около 1,5см, не съм сигурен.Беше се стъмнило и не можахме да пробваме пистолета с муфата, ама ми се видя доста интересно.

    Коментар


    • #3
      От: Zoraki 917

      Честито колега да го ползваш дълго време!Аз имам Zoraki но 914 и съм много доволен.

      Коментар


      • #4
        От: Zoraki 917 проблем

        Здравейте!Имам проблем с газовия пищов zoraki 917 B , като гръмне не иска да изхвърли стария патрон и втория път не гърми.Имал ли е някой подобен проблем или ако знае каква би могла да е причината?Благодаря предварително!

        Коментар


        • #5
          От: Zoraki 917

          Здравей колега , смени ли патроните , да пробваш с други ? Аз ползвам турски, евтини са и имат силен заряд. При тях може да се очаква засичане, при мен се е случвало да не вкара следващия, но рядко.Може да има някакъв проблем , гаранцията е един месец и ако не е минала отиди в магазина или при оръжейник.
          FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

          Коментар


          • #6
            От: Zoraki 917

            Аз снощи имах същия проблем но с 914 - от 9 халосни Умарекс, нито един не успя да презареди. Верно че и патроните бяха старички (>1 година), ама чак пък толкоз ....
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • #7
              От: Zoraki 917

              Попочиствайте ги тези играчки, поприсмазвайте ги. Проблема е много малко вероятно да е от патрони, а една година не е никаква възраст. Днес аз чистя пищовчето на щерката след Нова година, около 400патрона и н`ам колко ракетки - разглобено до последната осичка, рамата на три и всичко в леген със гореща вода и сапун, и мно`о тръканье.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #8
                От: Zoraki 917 проблем

                Първоначално публикуван от koki_8 Преглед на мнение
                Здравейте!Имам проблем с газовия пищов zoraki 917 B , като гръмне не иска да изхвърли стария патрон и втория път не гърми.Имал ли е някой подобен проблем или ако знае каква би могла да е причината?Благодаря предварително!
                Виж хубаво,дали в цевта си стои блендата,че без нея ще презареди само ако изстреля куршум(стоп- патрон).И хигиената и тя...
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X