Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

    Те тва е. С Гада сме на едни години - не я виждаме. Ти без малко можеш да си син на някой от нас - и ти не я виждаш.
    Хубаво живеем ...

    Коментар


    • #17
      До: Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

      На единия стъклопакет кратерът е с размери 1,6 до 2,2 мм, дупка - 2мм. На другия - 1,5 мм кратер, дупка - 1 мм.

      Благодаря ви за съветите! Ще ги последвам. За момента съм намерила една жена, която прави проверки по законността в полицейските управления по някаква програма, на която забравих името. Но започвам успоредно и другото. Ако стане нещо интересно, ще споделя.
      Бъдете здрави.
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • #18
        До: Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

        Изглеждаш сериозна жена що ни занимаваш с глупостите ти.
        естествено че никой няма да ти обарне внимание.
        някакво сополиво хлапе с пушка за 25 лева спестени от закуска се е правило на снайпер много важно. сложи си някаква лепенка да не те дразни и това е ако имаш пари си смени джама. но моя съвет е не избързвай че може да повтори изчакай известно време най-добре. не се притеснявай за себе си. ОК!

        Коментар


        • #19
          До: Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

          Зачетох се и ми стана интересно.
          Година и един месец по-късно има ли някакво развитие на нещата или бумащината в МВРто те е отказала ?

          Коментар


          • #20
            До: Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

            Бумащината и незаинтересоваността в МВР ме отказаха.... Не съм се отказала съвсем да действам, чакам да ме ядосат още малко
            Причината да ви занимавам с "глупостите си" беше, че полицаите невъзмутимо се държаха с мен като с блондинка и реших да проверя знаещите хора какво ще кажат.

            Е, това е...засега.
            НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
            Omnia vincit amor !

            Коментар


            • #21
              До: Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

              Полицията е институция с нулева полезност. Каквото не става за друго става полицай или таксиджия - и в двата случая мързелива, тъпа и некадърна за нищо криминогенна паплач... И в двете гилдии има изключения потвърждаващи правилото. Лошото е че системата е такава, че дори полицаят да има желание за работа след време се демотивира и разочарова. Имам познат бивш полицай, който почна с желание и бързо се отказа...
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                До: Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

                Мнението на уважавания ни съфорумец dragi4 е напълно в унисон с методите и помощта, получена от полицията. Хвала на такива труженици! Само едно не мога да разбера - защо като се случва на някой друг е "глупост", а като ни засяга нас самите - не.

                Коментар


                • #23
                  До: Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

                  Защо полицията си размърда задника, когато преди време обраха апартамента на приятелката на тогавашния глаДен прокурор и всичко стана новина от национална величина, а при аналогична ситуация с гражданин без статут на нечия метреса бездейства????
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #24
                    До: Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

                    пробвах и става с въздушна пушка,трябва да се огледаш за някое хлапе с пушка в ръка в района според мен най-вероятно той ще да е виновника.
                    П.С.по закон в населено място няма право никой да стреля с въздушно оръжие,спокойно ако намериш виновника може да подадеш жалба в РПУто....

                    Коментар


                    • #25
                      До: Може ли това поражение да е от въздушна пушка?

                      Злосторникът одавна е офеикал темата е от преди доста време

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X