Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TT-33 7.62x25

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: TT-33 7.62x25

    Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
    Николай, тоя го е пробвал / не съм му адвокат/, затова е толкова устат!

    Всяко оръжие си има и двете страни, стига да не се забравя че е оръжие, а не играчка!

    Аз затова ги разделям като боеприпас, защото оръжието е "тръбен ключ" , убива боеприпаса!

    А този бих го забранил ...;

    Има и съвършенства на този свят - едно от тях се нарича Маузер...

    Не мога да се отворя кога с теб ще сме на едно мнение? Или нещо не се разбираме, или е.а ли го кво се случва?

    Относно Майзера, свалям шапка на конструктора му. Като устройство и дизайн е ненадминат. Но най-удобните пистолети които съм пипал(а съм пипал доста, вервай ми) са Люгер и Марголин. Съответно, най-голямото недоразумение е точно Маузера. Ни с една ръка става, нито с двете. Може би с приклада ще е интересно, но не съм имал щастието да ми застане такъв екземпляр. Поздрави.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #32
      До: TT-33 7.62x25

      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
      Ще кажа още нещо за ТТ- то пък нека обера насмешките..

      Този патлак, се зарежда по един много странен начин, който е невъзможен за другите, включително и най-новите пластмасови изгъзици, просто защото няма предпазител...

      Начина е - вадиш го от кобура и му изтегляш затвора опирайки го в задника си, при което вече е готов за стрелба с една ръка /при война, може другата ти ръка да е на два метра от тебе/...

      Няма друго такова оръжие...
      Много пистолети могат да се зареждат по този начин.Каква връзка има предпазителя с това?
      Мой приятел редовно зарежда своето CZ-75 на колана си, все си мисля че някой път ще си простреля задника

      Коментар


      • #33
        До: TT-33 7.62x25

        та за ТТ ли е темата, хмм-той е един от 3-те пистолета на руснаците дето можеш да разчиташ да ги полвзваш от -20 до -50 град., и то когато ти трябва ОРЪЖИЕ, не гъзария ! Конструкцията и материяла /на руският/ е такава, че еднакво се свиват при различни атмосверни условия /за разлика от много нови производства/ ! Много на север бях /на работа/, подиграваха ми се блядовете с моят /служебен Макаров-Казанкък/ в студа задържаща затвора, и на 5 патрона засичаше . Тук в БГ не е тест за руското оръжие, колкото и /разбирачи/ да се изкавават в темата, дори и полицай пипали ТТ---това е доказаният уникат в света , и САМО аналози са му -- Парабела и Маузера, но Парабела със сериен номер НАД 4 000 !
        Вярвай те, не са смешници руснаците в тази индустрия !
        0876 79 25 21

        Коментар


        • #34
          До: TT-33 7.62x25

          Ето го родословието на малкия бандит!

          Когато един боеприпас оживее на пазара над 100 години, значи в него има успешен баланс!

          http://weapon.at.ua/board/1-1-0-37

          пробива 10 броя борови дъски с дебелина 25 мм. и вкарва на 50 метра 10 изстрела в правоъгълник 12/16 см.
          Последно редактирано от Volk; 09-03-09, 19:52.

          Коментар


          • #35
            До: TT-33 7.62x25

            Здравейте отново! Разгледах темата "Тунинг на ТТ" и да ви кажа честно, никога не съм предполагал, че един пистолет от 1935-50г. може сега да изглежда толкова добре. Искам да поздравя човека, който направи това ТТ да изглежда по този начин. Личи си мерака (без него това неможе да стане), който е вложен в направата му и мисля, че за да се захванеш с такава трудна задача трябва наистина да цениш много този пистолет. Поздрави!

            Коментар


            • #36
              До: TT-33 7.62x25

              Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
              Ето го родословието на малкия бандит!

              Когато един боеприпас оживее на пазара над 100 години, значи в него има успешен баланс!

              http://weapon.at.ua/board/1-1-0-37

              пробива 10 броя борови дъски с дебелина 25 мм. и вкарва на 50 метра 10 изстрела в правоъгълник 12/16 см.
              Слаба работа! Хората вкарват в цел 20смх30см с КНО на 200м!
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=55371&page=3
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #37
                До: TT-33 7.62x25

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Слаба работа! Хората вкарват в цел 20смх30см с КНО на 200м!
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=55371&page=3
                Жоре не пренасяй глупостите на онзи" полу-бог" тукче току виж и тук започне да сере голееееемите си лйна.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #38
                  До: TT-33 7.62x25

                  Вчера и аз сънувах подобен изстрел, но моя беше по-разпилян...

                  Дано тази нощ имам повече късмет! Утре /като се събудя/ ще ви разкажа!

                  Стискайте палци!

                  Коментар


                  • #39
                    До: TT-33 7.62x25

                    Извинявам се!
                    За ТТ-то: не е моя пистолет! Няма предпазител и двойнодействащ спусък- т.е не може да се носи безопасно с патрон в цевта и бързо да се открие стрелба( знам, че е незаконно, но го погледнете и от военна гледна точка-в близкия бой трябва да го извадиш и да дърпаш затвори....). Слаб стопиращ ефект- махнали са го, защото често простреляните немци са продължавали да стрелят....
                    Иначе е точен и далекобоен( силен патрон, къс ход на цевта), и е неочаквано тънък. По книгите пише, че с него спокойно се стреля на 100м (както междувпрочем и с Парабелум).
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #40
                      До: TT-33 7.62x25

                      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                      Няма предпазител и двойнодействащ спусък- т.е не може да се носи безопасно с патрон в цевта и бързо да се открие стрелба( знам, че е незаконно, но го погледнете и от военна гледна точка-в близкия бой трябва да го извадиш и да дърпаш затвори....).
                      Има си предпазител, просто е малко по-различен! Взвеждането на чукчето до междинно положение блокира както натискането на спусъка така и издърпването на затвора, така че играе роля на предпазител. За да произведеш изстрел (при предварително вкаран патрон в патронника) или за да издърпаш затвора и вкараш патрон в патронника, трябва да доиздърпаш чукчето назад ръчно, от положението, в което е на предпазител!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #41
                        До: TT-33 7.62x25

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        Има си предпазител, просто е малко по-различен! Взвеждането на чукчето до междинно положение блокира както натискането на спусъка така и издърпването на затвора, така че играе роля на предпазител. За да произведеш изстрел (при предварително вкаран патрон в патронника) или за да издърпаш затвора и вкараш патрон в патронника, трябва да доиздърпаш чукчето назад ръчно, от положението, в което е на предпазител!
                        ...което става доста лесно, бързо и удобно. Липсата на външен предпазител на това оръжие въобще не е негов недостатък.
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                        Коментар


                        • #42
                          До: TT-33 7.62x25

                          Ето го моя- с "лек" тунинг на чирените - друго не съм пипал. Вероятно някой ден бих го сменил с револвер, но още не съм открил"моя" модел. Дотогава - само него.
                          Прикачени файлове
                          Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                          ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                          Коментар


                          • #43
                            До: TT-33 7.62x25

                            Първоначално публикуван от razkazwacha Преглед на мнение
                            Ето го моя- с "лек" тунинг на чирените - друго не съм пипал. Вероятно някой ден бих го сменил с револвер, но още не съм открил"моя" модел. Дотогава - само него.
                            Поздравления! Тези чирени много добре му седят а и с тях предполагам, че ще има много по-удобен захват. А относно револверите според мен Smith & Wesson са най-добри, но все пак това си е мое мнение. Мерси за обърнатото внимание към темата ми и поздрави!

                            Коментар


                            • #44
                              До: TT-33 7.62x25

                              Първоначално публикуван от razkazwacha Преглед на мнение
                              Ето го моя- с "лек" тунинг на чирените - друго не съм пипал. Вероятно някой ден бих го сменил с револвер, но още не съм открил"моя" модел. Дотогава - само него.
                              Ако не е тайна от къде си се снабдил с чирените?
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #45
                                До: TT-33 7.62x25

                                Radi, ТТ- то ми е голямата любов, още откак стрелях за пръв път с такова преди години- а съм пробвал доста оръжия - като започнеш от кремъчни и капсулни- та до днешно производство. И тъй като не ме притесняват габаритите, масата и малкото му други недостатъци, продължавам да го нося- а чирените са наистина изключително удобни за човек с по- голяма ръка- като моята
                                Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                                ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X