Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за пистолет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Съвет за пистолет

    Първоначално публикуван от malkia123 Преглед на мнение
    Здравейте колеги бихте ли ми дали съвет какъв пистолет да си купя
    Искам да е лек, патроните да са по евтинки и да има вънщен вид.
    За сега съм се спрял на Валтер П22.
    Дайте някакв съвет.
    Благодаря ви предварително
    Нали видя докъде стигнаха съветите - до всичко друго , само не и това което си харесал .
    Обикновено е така .
    Затова - прочети малко темата за Валтера , темата за "съвет при избор на пистолет "- и ще видиш , че всеки си има свои предпочитания . Няма победител - нито като марка , нито като калибър !
    Затова - купи си това , което ти е харесало , което ти е по джоба и след като си постреляш с него - или го смени , или убеждавай и други , че е хубав пистолет ( револвер ) !

    Коментар


    • #17
      До: Съвет за пистолет

      дори и не съм си направил труда да чета, че има пистолети по надежни, здрави и качествени от Валтер, Зиг и руският Макаров
      повярвай от опит зная, макар, че съвсем друг нося !
      0876 79 25 21

      Коментар


      • #18
        До: Съвет за пистолет

        Първоначално публикуван от vektor Преглед на мнение
        дори и не съм си направил труда да чета, че има пистолети по надежни, здрави и качествени от Валтер, Зиг и руският Макаров
        повярвай от опит зная, макар, че съвсем друг нося !
        Не се заяждам . Съгласявам се с теб ( може би имаш повече опит като носене , но като стрелба - ще видим )
        Пиши факти за своя опит и може да ни убедиш , че си прав .
        Не забравяй , че има колеги с Макаров и те също ще се включат - при нужда !

        Коментар


        • #19
          До: Съвет за пистолет

          за опит ли ме питаш , 13 год. в град 24 -СССР.... служебно.
          0876 79 25 21

          Коментар


          • #20
            До: Съвет за пистолет

            Първоначално публикуван от vektor Преглед на мнение
            за опит ли ме питаш , 13 год. в град 24 -СССР.... служебно.
            Поздравления !
            Ще е добре да обменим опит на Рубежа - за удоволствие и да си припомним годините на слава !
            Ти си от Старата школа ! Сега го дават малко показно !

            Коментар


            • #21
              До: Съвет за пистолет

              /школата/ е стара , но надеждна, и както казват блядовете,
              ако е пистолет , да бъде руски или немски, ако е джип, да бъде Мицубиши или Мерцедес !
              0876 79 25 21

              Коментар


              • #22
                До: Съвет за пистолет

                ПМ винаги стреля, това е едно от най-сигурните оръжия.И до момента някои от руските спец. части го носят, като второ оръжие. Важно е за какво, предимно искаш да го ползваш.Ако е за прецизна стрелба, и оръжието се носи предимно в куфарче, то добър е "Валтер"P-22 с удължена цев и дулен компенсатор.Ако оръжието се носи в скрит кобур и често, то трябва да е компактно и удобно за бързо вадене, да няма стърчащи части, които да се закачват по дрехите, а и леко.Предимство на кал.22 е, че прави малки рикошети в помещения, което не може да се каже за стандартен 9х19FMJ. Ако ще се сражаваш с оборудвани противници е добре калибара да е по-голям и боеприпаса да има по-сериозна потенциална енергия с оглед по-голям възпиращ ефект.Последният е от голямо значение, особено при попадения в защитени зони. Добре е оръжието да е непретенциозно за обслужване и в крайна сметка по-евтино.Добър комплексен избор е Glog 19,но в крайна сметка е личен.

                Коментар


                • #23
                  До: Съвет за пистолет

                  благодаря ви за съветите
                  наистина има полза да се посъветвам с колеги като вас
                  Беретката ми хареса наистина е добра и повече ме зариби от валтера
                  макар 4е взех да се замислям за макаров
                  и прочетох във форума че в казанлък правят приспособления за 22 калибар нещо като вкладна цев

                  Коментар


                  • #24
                    До: Съвет за пистолет

                    Правят обаче идва на цената на още един Макаренко. Търси НИТИ-Казанлък от там ще те ориентират по подробно.
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Съвет за пистолет

                      Първоначално публикуван от malkia123 Преглед на мнение
                      макар 4е взех да се замислям за макаров
                      Пистолета е много компактен, надежден и евтин. Цената на патроните по стрелбищата е около 35ст., което е близо до цената на .22( около 20ст). И си е истински пистолет в истински калибър...
                      Аз ти препоръчвам българско производство.
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Съвет за пистолет

                        Първоначално публикуван от malkia123 Преглед на мнение
                        Здравейте колеги бихте ли ми дали съвет какъв пистолет да си купя
                        Искам да е лек, патроните да са по евтинки и да има вънщен вид.
                        За сега съм се спрял на Валтер П22.
                        Дайте някакв съвет.
                        Благодаря ви предварително
                        Помниш ли какво търсиш ?
                        Кои критерии покриваш с новият си избор ?
                        Как се променят изискванията само с думи ?

                        За да не се чудиш на избора си - иди на някое стрелбище където имат изброените модели Пистолети .
                        Пробвай ги със стрелба ! Усети ги колко са ти удобни !
                        Огледай ги колко ти харесват и чак тогава направи своя избор !
                        Успех !

                        Коментар


                        • #27
                          До: Съвет за пистолет

                          Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                          Правят обаче идва на цената на още един Макаренко. Търси НИТИ-Казанлък от там ще те ориентират по подробно.
                          За това съм писал по рано ...." Такъв адаптор съществува и се продава в"НИТИ"ЕАД Казанлък"Р.Долина"№34.Състои се от олекотен затворен блок,вкладна цев 22 LR и пълнител за патрони 22 LR.Цената му е 188.40 с ДДС.За самото му закупуване е необходимо второ разрешително от КОС при РПУ по местоживеене.Това е страницата в нета на НИТИ Казънлък http://niti.kazanlak.bg/ където на второ място са продукти и там се намира страницата с адаптора"

                          Коментар


                          • #28
                            До: Съвет за пистолет

                            смяната на блока и на вкладната цев оръжеиник ли трябва да я направи или сам мога

                            Коментар


                            • #29
                              До: Съвет за пистолет

                              Съвсем сам отнема няма и минута.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #30
                                До: Съвет за пистолет

                                мерси

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X