Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от BitterLemon Преглед на мнение
    Ми да ти се поразвържат ръцете някак си
    Дай по подробно де .Нещо искаш ,очакваш ....

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Нищо не очаквам. просто смятам че е по разумно първите 2-3 да са максимално безобидни, имайки в предвид че не живеем в дивия запад, нито в актуалния изток.
      Последно редактирано от derhunter; 19-02-17, 11:29. Причина: За последно.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от BitterLemon Преглед на мнение
        Ми да ти се поразвържат ръцете някак си
        В смисъл?!!?!!

        sent from my Ericsson A1018s
        42

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Чувствам се леко в обяснителен режим вече.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от BitterLemon Преглед на мнение
            Чувствам се леко в обяснителен режим вече.
            Естествено. Тук е форум. Задават се въпроси, дават се отговори, някои ги хвалят, други ги "склащат", трети модераторите ги наказват...
            Но всичко е доброволно. Ако не искаш да отговаряш - не пиши.
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от BitterLemon Преглед на мнение
              Нищо не очаквам. просто смятам че е по разумно първите 2-3 да са максимално безобидни, имайки в предвид че не живеем в дивия запад, нито в актуалния изток.
              И ако нещото стане като объркаш от зор два ли бяха три ли ....
              Грешно и вредно.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                А какво стана със стоп патроните, 90-сетте един авер си носеше H&K-ха със стоп патрони.....

                ПС. Аз си мисля че от самото изваждане на оръжие и неговото зареждане, с готовност за стрелба!!! премахва нуждата от друго освен патрони!!!!
                Лично мнение..

                ПС2. ivo-police е прав, от чисто техническа гледна точка, законовата не я знам, и не ме и интересува, но от чисто техническа гледна точка,
                да се експлоатира пистолета, с друго освен с правилните амуниции е пълна глупост.

                Представи си че ти се наложи да го използваш, ситуация на живот и смърт (в друга не би трябвало и да го вадиш) и ти засече, не презареди както трябва, захапе гилзата и се запецне вътре, и то в извънредна ситуация!!!!
                Не е много хубаво...











                Последно редактирано от Traqn Savov; 19-02-17, 20:01.
                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                  А какво стана със стоп патроните, .....
                  Като гражданско лице нямаш право.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Сега се сещам че, един познат полицай, беше казал че и те имат проблеми от законова гледна точка, понеже стоп патроните се водят помощно средство, според закона то трябва да е ръчно..

                    Въобще една врътка българско законодателство!!
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                      А какво стана със стоп патроните, 90-сетте един авер си носеше H&K-ха със стоп патрони.....

                      ПС. Аз си мисля че от самото изваждане на оръжие и неговото зареждане, с готовност за стрелба!!! премахва нуждата от друго освен патрони!!!!
                      Лично мнение..

                      ПС2. ivo-police е прав, от чисто техническа гледна точка, законовата не я знам, и не ме и интересува, но от чисто техническа гледна точка,
                      да се експлоатира пистолета, с друго освен с правилните амуниции е пълна глупост.

                      Представи си че ти се наложи да го използваш, ситуация на живот и смърт (в друга не би трябвало и да го вадиш) и ти засече, не презареди както трябва, захапе гилзата и се запецне вътре, и то в извънредна ситуация!!!!
                      Не е много хубаво...











                      Стоп патрони ,освен в макаровски калибър, са невъзможни за намиране в България! Имаше много малка партида 9х19 за военна полиция, ама те вече сигурно са с изтекъл отдавна срок на годност! А че всъщност това дето се нарича стоп патрон, не е стоп патрон, а друго по замисъла на проектиралите го, не ми се обяснява!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        не е стоп патрон, а друго по замисъла на проектиралите!
                        Другото име е линеен доускорител по замисъла на използвалите -не ми се обяснява.
                        А
                        Айде стига темата е друга.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          Другото име е линеен доускорител по замисъла на използвалите -не ми се обяснява.
                          А
                          Айде стига темата е друга.
                          Не
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            Като гражданско лице нямаш право.
                            В банката единият пълнител на охраната който беше в пистолета беше със стоп патрони.
                            Вторият - с бойни. По инструкция.
                            Става въпрос за Макаров. Други "Стоп" не съм виждал.
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Тука ни учат, че най-добрия стоп патрон е нещо от рода на .45acp с кух връх. Какви змии, какви конфети, слагаш това което спира най-бързо и ефективно. И понеже в България не може кухи, слагат се истински /освен, ако не си тръгнал за змии/.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                                Стоп патрони ,освен в макаровски калибър, са невъзможни за намиране в България! Имаше много малка партида 9х19 за военна полиция, ама те вече сигурно са с изтекъл отдавна срок на годност! А че всъщност това дето се нарича стоп патрон, не е стоп патрон, а друго по замисъла на проектиралите го, не ми се обяснява!
                                Преди години съм си купувал чехски стоппатрони 9х19 от магазина със разрешителното за носене на оръжие.Тогава нямаше лимит на боеприпасите за КНО(поне за служители).Само един път беше, от тогава не съм ги виждал.Приличаха на макаровските стоппатрони, но кафяви а не бели.Отдавна ги изстрелях и няма как да ги покажа, но съществуваше и такова животно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X